Młotek Nintendo: OLED Switch & Pro Controller z 20 GB za niewielką cenę

Młotek Nintendo: OLED Switch & Pro Controller z 20 GB za niewielką cenę

Czy chciałbyś Switcha z ulepszonym wyświetlaczem OLED i mógłbyś dodatkowo skorzystać z nowej umowy na telefon komórkowy? Następnie spójrz na Flymobile. Dostajesz tam pakiet Nintendo zawierający konsolę w taryfie smartfona 20 GB w sieci Vodafone.

Kontroler Nintendo Switch OLED + Pro i kupon w pakiecie taryfowym

We Flymobile otrzymasz nie tylko konsolę Nintendo, ale także kontroler Switch Pro i kupon o wartości 15 euro na taryfę telefonu komórkowego w Sieć Vodafone włącznie z 20 GB Objętość danych oraz ryczałtowa stawka Allnet i SMS za jedyne 19,99 Euro w miesiącu (Zobacz ofertę na Flymobile). Dodatkowo płacisz jednorazową opłatę w wysokości 55,97 euro za konsolę, opłatę za połączenie i wysyłkę.

Zobacz ofertę na Flymobile

Nintendo Switch OLED nie można zaliczyć do nowej generacji konsol, ale ma do zaoferowania kilka innowacji i ulepszeń. Przede wszystkim nowy wyświetlacz OLED zachwyca intensywniejszymi kolorami i wyższym kontrastem. Rozmiar również został nieco zepsuty, a wyświetlacz urósł do 7 cali. Pamięć wewnętrzna została podwojona do 64 GB, a tylna podstawka została wzmocniona, dzięki czemu ekran nie jest tak chwiejny.

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Sieć: Vodafone Taryfa: Otelo Allnet-Flat Classic
20 GB Wolumen danych (maks. 50 Mbit/s) Allnet i SMS w roamingu ryczałtowym w UE z minimalnym okresem 24-miesięcznym, 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia

Nintendo Switch z taryfą w sieci Vodafone: Dlatego oferta jest tego warta

Aby taryfa była porównywalna z innymi umowami na telefony komórkowe zawierające tylko kartę SIM, obliczamy efektywne koszty taryfy. Tyle płacisz za samą taryfę 20 GB, jeśli odejmujesz koszty Nintendo Switch, Pro Controllera i kuponu życzeń:

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
19,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 9,99 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 5,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
535,73 Euro

Wartości urządzeń dla konsoli, kontrolera i vouchera
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 398 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) 137,73 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
5,74 Euro

Zobacz ofertę

Według porównania cen idealo, Nintendo Switch z wyświetlaczem OLED kosztuje obecnie co najmniej około 324 euro, w tym koszty wysyłki, a kontroler Pro co najmniej 59 euro. Jeśli te wartości zostaną teraz odjęte od całkowitego kosztu pakietu taryfowego, taryfa faktycznie pozostawi 137,73 euro. Podzielony przez minimalny okres 24 miesięcy, odpowiada to: 5,74 euro miesięcznie – bardzo niska cena za ryczałt Allnet i SMS z wolumenem danych 20 GB w sieci Vodafone.

Zobacz ofertę na Flymobile

Ważne: Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz na czas przed końcem minimalnego okresu umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie będzie już przedłużana o kolejny rok, ale można ją wypowiedzieć co miesiąc od początku 2022 roku. Od 25 miesiąca miesięczna kwota wzrasta do 26,99 euro, chociaż już spłaciłeś przełącznik.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android