Zaoszczędź do 60 procent na produktach inteligentnego domu z Tink!

Zaoszczędź do 60 procent na produktach inteligentnego domu z Tink!

Post sponsorowany 19. wrzesień 2022

Inteligentny dom w okazyjnej cenie: do 4 października 2021 r. ten internetowy sprzedawca obniża ceny wielu gadżetów i pakietów inteligentnego domu nawet o 60 procent. Inteligentni pomocnicy na co dzień ułatwiają rozpoczęcie pracy z inteligentnym domem, ale także rozszerzają istniejące systemy w zakresie bezpieczeństwa, sterowania ogrzewaniem i rozrywki.

Wyślij mnie do Dolby Atmos

Słuchajcie, fani dźwięku: dzięki drugiej generacji kompaktowego soundbara Beam Sonos przenosi hollywoodzkie wrażenia dźwiękowe prosto do Twojego domu. Ulepszenie optyczne zachwyca przede wszystkim kratką z poliwęglanu zamiast osłony z tkaniny. Wewnątrz Beam (Gen 2) oferuje około 40 procent więcej mocy obliczeniowej i wirtualne odtwarzanie Dolby Atmos. Ta technologia dźwiękowa przenosi użytkowników akustycznie do centrum akcji – na przykład dźwięki filmowe, takie jak grzmiący hałas samolotów, kroki lub skrzypiące drzwi, mogą być odtwarzane jeszcze bardziej realistycznie. Beam (Gen 2) jest nadal kompatybilny z Apple Airplay 2, Alexa i Google Assistant. Jeszcze w tym roku nowy soundbar umożliwi również Amazon Music Ultra High Definition Audio na wybranych rynkach.

Sonos Beam (2. generacji) i bezpłatny pakiet Google Nest Mini są już dostępne do wyczerpania zapasów, w czerni i bieli, w sugerowanej cenie detalicznej, a aktualnie najlepsza cena na rynku von 499 euro (zamiast 558 euro). Tink.de do dyspozycji.

Miłość od pierwszego wejrzenia: Google Nest Doorbell (z baterią) i Google Nest Hub 2

Dzwonek, kto tam jest? Dzwonek Google Nest Doorbell (z baterią) szybko pokazuje, co powinno być mądre w dzwonku do drzwi. Nowy dzwonek Nest Doorbell ma akumulator, dzięki czemu można go zintegrować i obsługiwać w dowolnym miejscu bez okablowania – pod warunkiem, że sieć WLAN jest wystarczająco silna. Dzwonek imponuje swoją wielofunkcyjnością: dzięki zintegrowanemu mikrofonowi i głośnikowi możesz również rozmawiać z ludźmi za pomocą smartfona, czy to po to, by powiedzieć „Będę tam” do dostawcy lub pozbyć się denerwujących reklamodawców. Nawiasem mówiąc, działa to również, gdy jesteś poza domem: jeśli są goście przy drzwiach, możesz im powiedzieć, że wkrótce będziemy w domu.

Zestaw Google Nest Doorbell (z baterią) i Google Nest Hub 2 jest dostarczany z Kod kuponu GoogleNest10 od teraz i do wyczerpania zapasów w kolorze białym, w sugerowanej cenie detalicznej i aktualnie najlepsza cena na rynku von 199 Euro (zamiast 299,98 euro). Tink.de do dyspozycji.

anonimowy

Otwórz drzwi: kompletny zestaw Nuki combo 2.0 + pilot + darmowa klawiatura

Systemy Smart Lock oferują certyfikowaną ochronę, wysoki poziom komfortu i znacznie ułatwiają codzienne życie. Listonosz może zostawić paczkę w przedpokoju, a personel sprzątający może bez problemu wejść co tydzień. W przypadku przedłużenia godzin pracy goście nie muszą już czekać przed zamkniętymi drzwiami. Bez kłopotów, bez dodatkowych kosztów. Zalety są oczywiste: drzwi wejściowe można otworzyć w kilka sekund, za pomocą smartfona lub bez, kodem numerycznym lub naciśnięciem przycisku. Funkcja automatycznego odblokowania rozpoznaje również, kiedy zbliżasz się do drzwi i odblokowuje je automatycznie – po prostu mądrze!

Kompletny zestaw Nuki combo 2.0 + Fob Bluetooth do otwierania drzwi + bezpłatna klawiatura (zamek szyfrowy, który można doposażyć) jest już dostępny i do wyczerpania zapasów w kolorze czarnym w sugerowanej cenie detalicznej i aktualnie najlepsza cena na rynku von 299 euro (zamiast 387 euro). Tink.de do dyspozycji.

nienazwany (2)

Teraz robi się przytulnie: z inteligentnym termostatem grzejnikowym tado° + zestawem startowym V3+ z 5 termostatami i mostkiem

Jesień powoli puka do drzwi, a Tink Smart Week również bierze pod uwagę spadające temperatury przy spadających cenach – a więc znowu tę porę roku, kiedy mieszkanie jest ponownie aktywnie ogrzewane, co oczywiście wpływa również na koszty energii, zanim odbiją się rachunki za ogrzewanie. Dzięki automatycznym, inteligentnym termostatom grzejnikowym koszty te można jednak znacznie zmniejszyć (w zależności od nawyków grzewczych). Dzięki zestawowi startowemu inteligentnego termostatu grzejnikowego tado° V3+ z 5 termostatami + mostkiem użytkownicy są dobrze przygotowani na chłodniejsze pory roku, a także mają pełną kontrolę nad ogrzewaniem, niezależnie od tego, czy są w podróży, czy w domu z kanapy. Grzejniki mogą być sterowane ręcznie, jak zwykle, a także gdy jesteś poza domem, korzystając z powiązanej aplikacji. Technologia geofencing zapewnia, że ​​ogrzewanie jest oparte na bieżącej lokalizacji i nagrzewa się tylko wtedy, gdy ktoś jest w domu. Zestaw startowy zawiera pięć inteligentnych termostatów grzejnikowych i mostek. tado° jest również bezpośrednio kompatybilny z IFTTT, Google Home, Amazon Echo i Apple HomeKit.

Zestaw startowy inteligentnego termostatu grzejnikowego tado° V3+ z 5 termostatami + pakiet mostkowy jest już dostępny i do wyczerpania zapasów w kolorze białym w sugerowanej cenie detalicznej i aktualnie najlepsza cena na rynku von 269 ​​Euro (zamiast 439,98 euro). Tink.de do dyspozycji.

nienazwany (1)

Artykuł powstał we współpracy z firmą Tink.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android