Zaoszczędź do 1000 USD na serii S22 dzięki wymianie i więcej ofert Verizon

Zaoszczędź do 1000 USD na serii S22 dzięki wymianie i więcej ofert Verizon

Verizon jest największym operatorem w USA, z doskonałym zasięgiem i przyzwoitym wyborem telefonów. Ale znalezienie najlepszych oszczędności Verizon nie powinno być trałowaniem dla tych, którzy szukają nowego urządzenia, ale szukają najlepszej możliwej oferty. W tym poście zebraliśmy najlepsze oferty Verizon, o których obecnie wiemy. Więc zanurkujmy, dobrze?

Polecana oferta: Zaoszczędź do 1000 USD na serii S22 dzięki wymianie

Oferty Samsung Galaxy S22 VerizonVerizon wie, że wszyscy mówią o nowej serii Samsung Galaxy S22 i ma kilka kuszących ofert, które zwabią Cię do przewoźnika. Jeśli masz stare urządzenie do przełączenia, możesz dostać Galaxy S22 lub Galaxy S22 Plus za darmo. W rzeczywistości są dwa sposoby oszczędzania na wybranym modelu S22, o ile chcesz zarejestrować się na nieograniczoną liczbę plan. Sprawdź te oferty: jako dodatkowy bonus możesz także zaoszczędzić 120 USD na innym urządzeniu Galaxy przy zakupie dowolnego z telefonów, takich jak Galaxy Watch 4. Sprawdź oferty, korzystając z poniższego linku lub przewijaj dalej, aby dowiedzieć się, co inne oferty, z których aktualnie korzysta firma Verizon.
Recenzja iPhone'a 13 Pro w ręku z widokiem na nieboDhruv Bhutani / Android Authority Aby skorzystać z oferty, musisz zarejestrować oba telefony na nowych liniach w planie 5G Get More, który oferuje zasięg 5G w całym kraju, a nawet 5G Ultra Wideband w wybranych miastach. Dodatkowo każdy z was może otrzymać do 1000 USD na wirtualnej karcie przedpłaconej Mastercard za koszt zmiany z obecnego dostawcy — łącznie do 2000 USD.
Związane z: Przewodnik dla kupujących Apple iPhone 13Jeśli szukasz tylko jednego flagowego telefonu, zawsze możesz wymienić swoje stare urządzenie za maksymalnie 1000 USD w zamian za iPhone 13. Tak czy inaczej, otrzymasz również opcję zaoszczędzenia do 180 USD na Apple Watch przy zakupie.


2. Kup Google Pixel 6 Pro za jedyne 179,99 USD

Najlepsze oferty Google Pixel 6 Pro VerizonRobert Triggs / Android Authority Jeden z najgorętszych telefonów w mieście jest jednym z kilku, na których możesz dużo zaoszczędzić, rejestrując się w Verizon. Jednym ze sposobów na zaoszczędzenie na Google Pixel 6 Pro jest zaoszczędzenie 719,99 USD bez konieczności wymiany starego urządzenia – obniżając koszt telefonu do zaledwie 179,99 USD.
Związane z: Recenzja Google Pixel 6 ProTo też nie wszystko. Przewoźnik jest tak chętny do zdobycia Twojej firmy, że zapewni Ci wirtualną kartę przedpłaconą Mastercard o wartości do 1000 USD, aby pokryć koszty rezygnacji ze starego dostawcy. Umowa wymaga nowego nieograniczonego planu od Verizon. Możesz uzyskać podobną ofertę na iPhone 13 Mini, który kosztuje również 179,99 USD z nieograniczoną linią. Ponownie, wymiana nie jest wymagana.


3. Kup Samsung Galaxy S20 FE lub inne telefony 5G za darmo

Samsung Galaxy S20 FE 5G 15Adam Molina / Android Authority5G stało się podstawą dla flagowych i wyższej klasy smartfonów, ale potrzebujesz odpowiedniego operatora, aby w pełni wykorzystać. Telefony obsługujące 5G mogą osiągać niezwykle szybkie prędkości pobierania i przeglądania, jeśli są obsługiwane przez solidną sieć 5G. Na szczęście Verizon właśnie to zapewnia. Motorola Edge i Samsung Galaxy S20 FE mają potężny sprzęt, który sprawi, że wrażenia użytkownika będą przyjemne. Kiedy połączysz już szybki sprzęt z szybkim połączeniem, Twoje potrzeby w zakresie wielozadaniowości i wydajności z pewnością zostaną spełnione. Najlepszą częścią tej oferty jest to, że zawiera opcje, które z pewnością zaspokoją potrzeby wszystkich. Jeśli nie szukasz Androida, istnieje wiele opcji dla iPhone’a. A jeśli chcesz znaleźć inną markę inną niż Samsung i Apple, dostępne są urządzenia Motorola.


4. Oszczędzaj na tabletach

tabletkialeverizonJeśli szukasz dodatkowego miejsca na ekranie do czytania lub rysowania, Verizon oferuje teraz świetne zniżki na tablety Apple i Android. Wśród nich jest 100 USD zniżki na Samsung Galaxy Tab S7 FE, który zawiera sygnowany przez Samsunga rysik S Pen, oraz 100 USD zniżki na tegoroczne iPady, w tym iPad Mini i iPad Pro. Zobacz też: Najlepsze tablety z Androidem.Tablety są miłym dodatkiem do każdego stolika kawowego i zajmują więcej miejsca niż większość laptopów. Naciśnij przycisk poniżej, aby sprawdzić wszystkie najnowsze zniżki, póki są aktualne.


5. Zniżki dla wojska, nauczycieli, pielęgniarek i ratowników

Zdjęcie logo Verizon Wireless 1W epoce, w której nauczyciele, pielęgniarki i inni ratownicy są proszeni o pracę jak nigdy dotąd, Verizon się odwdzięcza. Przewoźnik oferuje różne korzyści i zniżki dla tych, którzy służą. Od nieograniczonych planów za 30 USD miesięcznie po zatrudnianie weteranów — to wspaniały sposób na podziękowanie. Ponadto zniżki planu dotyczą planów czteroliniowych, więc cała Twoja rodzina może zaoszczędzić. Rejestracja jest łatwa — zweryfikuj swoje uprawnienia i zarejestruj się, podając podstawowe informacje. Następnie, jeśli jesteś członkiem usługi poszukującym zatrudnienia, Ty i Twój współmałżonek możecie dołączyć do Verizon Talent Network i być na bieżąco z najnowszymi ofertami pracy.


6. Zniżki na studia — zaoszczędź do 25 USD na nieograniczony

Człowiek, pisanie kodowania laptopaIstnieje duża szansa, że ​​Twój semestr wiosenny odbywa się przynajmniej częściowo online, a to oznacza, że ​​będziesz potrzebować wiarygodnych danych. Podczas gdy niektóre szkoły planują prowadzić zajęcia na żywo, inne przechodzą na naukę online. Niezależnie od sytuacji, Verizon obejmuje studentów. W tej chwili możesz zaoszczędzić 10 USD miesięcznie na jednej linii nieograniczonej usługi lub 25 USD na parze linii. Wszystko, co musisz zrobić, to zweryfikować swój status studenta w UNiDAYS, a wtedy Verizon Cię podłączy. Oferta jest dobra dla studentów online i nie musisz dodawać nowej linii usług. Oferta jest jednak ważna tylko przez maksymalnie cztery lata, więc ostrzegamy superseniorów.


7. Zdobądź do 500 $ w e-kartach podarunkowych Verizon po zmianie

Verizon oferty Zdjęcie stockowe logo sieci bezprzewodowej 7Verizon jest pełen świetnych ofert, jeśli chcesz nowe urządzenie, ale co, jeśli jesteś zadowolony z tego, które masz? Cóż, możesz odzyskać 500 USD w formie karty podarunkowej tylko za przyniesienie bieżącego urządzenia do sieci i aktywację nieograniczonego planu. W przeciwieństwie do większości ofert, będziesz musiał dodać kod promocyjny w centrum rabatowym, aby uzyskać eKarta Podarunkowa. Odbiór karty wymaga kodu promocyjnego, który otrzymasz podczas rejestracji. Przez ograniczony czas nagroda obejmuje również telewizor Verizon Stream za darmo.


8. Zyskaj 400 USD na każdym nowym smartfonie z firmą Verizon

Samsung Galaxy S21 Ultra, Sony Xperia 1 III, OnePlus 9 Pro i iPhone 12 Pro Max obok siebieRobert Triggs / Android AuthorityVerizon oferuje również świetne oferty biznesowe, zwłaszcza dotyczące połączeń mobilnych. Ich plany biznesowe zaczynają się od przystępnych 30 USD za linię za nieograniczone dane, SMS-y i połączenia, a także dostęp do ogólnokrajowej sieci 5G Verizon. Ponadto oddział biznesowy Verizon ma również doskonałe oferty ograniczone czasowo. Należą do nich nowi klienci, którzy otrzymują 400 USD zniżki na każdy nowy smartfon (do 99 linii) lub otrzymują bezpłatnie iPhone’a 13 lub Motorola One UW Ace po wymianie. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android