Saturn: niezwykle popularny telefon komórkowy Samsung z taryfą za jedyne 10 euro miesięcznie

Saturn: niezwykle popularny telefon komórkowy Samsung z taryfą za jedyne 10 euro miesięcznie

Najlepsza oferta w Saturn: Jeden z najpopularniejszych telefonów Samsung w ogóle można dostać z niewielką taryfą w sieci o2 w naprawdę niskiej cenie. Przyjrzeliśmy się bliżej tej okazji, wykonaliśmy obliczenia i przedstawimy szczegóły.

Świat taryfy Saturn: Samsung Galaxy A22 w okazyjnej cenie

Samsung Galaxy A22 jest szczególnie popularny, ponieważ obecnie oferuje bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Bez umowy bestseller Amazona jest dostępny w ramach świątecznych ofert za jedyne 159 euro. Ale nawet z umową na telefon komórkowy można go wyposażyć w dużą baterię 5000 mAh w okazyjnej cenie. Saturn ma to Galaktyka A22 inklusive „Super Select S“-Taryfa w sieci o2 tylko za miesiąc 9,99 euro w ofercie. Obowiązuje jednorazowa dopłata w wysokości 49 euro, a cena połączenia to 29,99 euro. W zamian otrzymujesz 6 GB danych LTE oraz ryczałtową opłatę za SMS i telefon we wszystkich niemieckich sieciach oprócz telefonu komórkowego.

Zobacz ofertę w Saturn

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Sieć: o2 Szybkość: Super Wybierz S
6 GB Wolumen danych LTE (maks. 50 Mbit/s) Allnet i SMS w roamingu ryczałtowym z minimalnym okresem 24-miesięcznym, 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia

Galaxy A22 z kontraktem w sieci o2: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
9,99 euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 49 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 29,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
doliczane miesięczne i jednorazowe koszty) 24 x 9,99 euro + 49 euro + 29,99 euro =318,75 euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 159 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) 318,75 – 159 = 159,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
Zobacz ofertę 6,66 euro w Saturn

Płacisz Saturnowi za cały pakiet przez okres 24 miesięcy 318,75 euro. przy obecnej wartości urządzenia Galaxy A22 wynoszącej 159 euro odpowiada to 6,66 euro miesięcznie. Jeśli pojemność danych 6 GB LTE jest dla Ciebie wystarczająca, możesz otrzymać pakiet smartfonów w absolutnie okazyjnej cenie. Alternatywnie możesz kupić telefon komórkowy Samsung od Amazon i zarezerwować tanią taryfę tylko z kartą SIM z większą ilością danych osobno.

Nie zapomnij jednak anulować po upływie minimalnego okresu umowy, tylko wtedy niska cena również będzie działać. Ale nie martw się, jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc.

Jak dobry jest Samsung Galaxy A22 5G?

Chociaż Samsung Galaxy A22 5G jest stosunkowo tanim telefonem komórkowym, nie oszczędza na niewłaściwych końcach. Wręcz przeciwnie: otrzymujesz 6,6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości FHD+, aparat 48 MP, 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. W połączeniu z ośmiordzeniowym procesorem zapewnia to wystarczającą wydajność w codziennym życiu. Przede wszystkim czas pracy jest ponadprzeciętny dzięki baterii 5000 mAh.

Możesz włożyć dwie karty Nano SIM, a także rozszerzyć pamięć wewnętrzną nawet o 1 TB. Zainstalowano nawet gniazdo jack 3,5 mm, dzięki czemu można również korzystać ze słuchawek przewodowych.

Zobacz ofertę w Saturn

Z naszego filmu dowiesz się, jak obliczyć, jak dobra jest taryfa na telefon komórkowy:

GIGA poleca

Aktualne najgorętsze oferty

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android