Zaoszczędź 800 USD na Pixel 6 Pro i więcej najlepszych ofert Google Pixel

Zaoszczędź 800 USD na Pixel 6 Pro i więcej najlepszych ofert Google Pixel

Robert Triggs / Android Authority Rodzina Google Pixel od dawna ma listę funkcji, które sprawiają, że jest to miejsce dla zagorzałych fanów. Niezależnie od tego, czy jest to waniliowy system Android, czy potężny aparat, Pixel zawiera kilka funkcji, które odróżniają go od pakietu. Jako fani Androida zawsze szukamy ofert Google Pixel.
Zobacz też: Google Pixel 6 kontra Pixel 5a Google 5a jest na rynku już od jakiegoś czasu, ale cieszymy się, że w końcu dostaniemy w swoje ręce Google Pixel 6, którego premiera jest tuż za rogiem. Oczywiście z niecierpliwością czekamy, aby dowiedzieć się, jak premiera tego nowego urządzenia zmieni krajobraz rynku smartfonów Google. Zebraliśmy najlepsze oferty od zamówień przedpremierowych na Pixela 6 do Pixela 4 i wszystko pomiędzy.

Najlepsze oferty Google Pixel

Uwaga redaktorów: Oferty te często się zmieniają, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby je aktualizować i regularnie dodawać nowe.


Oferty Pixel 6 i 6 Pro

Prostopadłe Google Pixel 6 i Pixel 6 ProEric Zeman / Android AuthorityVerizon oferuje obecnie dwa sposoby na zaoszczędzenie do 700 USD przy zamówieniu w przedsprzedaży nowego Google Pixel 6 Pro. Pierwszą opcją jest zamówienie w przedsprzedaży Pixela 6 lub 6 Pro w pełnej cenie, co daje 700 USD zniżki na drugi Pixel 6 lub 6 Pro. Ta opcja może spodobać się parom lub rodzinom, które są zagorzałymi entuzjastami pikseli. Drugą, bardziej dostępną opcją jest wymiana starego lub uszkodzonego telefonu, aby otrzymać zniżkę w wysokości 800 USD na Pixel 6 lub 6 Pro. Tak czy inaczej, otrzymasz dodatkowe 500 USD kredytu, aby pomóc spłacić miesięczny rachunek po zmianie. AT&T oferuje również 700 USD zniżki na Pixel 6 Pro o wartości 95 USD lub wyższej w wymianie smartfona. Jest więc kilku operatorów do wyboru, jeśli chcesz uaktualnić swój stary telefon. Sprawdź opcje dla siebie poniżej.


Oferty na Pixela 5a

wyświetlacz Google Pixel 5a z ikonami aplikacji na ekranie głównym programu Pixel LauncherJimmy Westenberg / Android AuthorityPixel 5aPixel 5a wystartował zaledwie kilka miesięcy temu, w sierpniu 2021 roku i oferuje wszystko, z czego znane są smartfony Google. Solidna wydajność, płynne działanie oprogramowania i jedne z najostrzejszych aparatów do smartfonów, z którymi możesz robić zdjęcia. Zapewnia również kluczową poprawę jakości wykonania i żywotności baterii, ale jest w jakiś sposób tańszy niż jego poprzednik, Pixel 5.
Związane z: Pixel 5a a starsze telefony PixelPodczas gdy Pixel 5a kosztuje zwykle 449 USD, Google Fi oferuje program aktualizacji, który obniża koszt do zaledwie 15 USD miesięcznie lub 360 USD w ciągu dwóch lat. Po dwóch latach możesz przejść na najnowszy telefon Pixel w ramach abonamentu i zachować Pixela 5a bez dodatkowych kosztów. Alternatywnie, jeśli kupisz Pixel 5a w sklepie Google, otrzymasz trzy miesiące Google Fi za darmo. W ten sposób możesz wypróbować program bez zawierania dwuletniej umowy. Sprawdź te oferty, korzystając z poniższych linków.


Oferty na Pixela 5

Google Pixel 5 stojący na stole 1David Imel / Android Authority Google Pixel 5 nadchodził długo i okazało się, że warto było czekać. Nie jest to telefon o najwyższych parametrach na rynku, ale nie to było celem. W cenie detalicznej 700 USD rezygnuje z zaawansowanych funkcji, takich jak rozpoznawanie twarzy i dziwaczne gesty Motion Sense, aby zapewnić Ci to, co kochasz: fantastyczny wyświetlacz, długi czas pracy baterii i przyjemne oprogramowanie. Oto kilka opcji, które są nadal dostępne, jeśli szukasz Pixela 5.


Piksel 4a

Google Pixel 4a 5G w dłoni przed telefonem 1David Imel / Android Authority Google Pixel 4a czerpie wiele stylów z Pixela 4, choć zaczyna się od niewiarygodnie niskiej ceny zaledwie 299,99 USD. Jeśli chcesz najlepszego oprogramowania, jakie Google może Ci zaoferować w najniższej możliwej cenie, trudno przeoczyć Pixel 4a i jego potężny aparat. Pixel 4a 5G jest w istocie wersją Pixela 4a z obsługą 5G, ale to nie jest jedyne ulepszenie. Telefon ma większy ekran, szybszy procesor Snapdragon 765G i większą baterię. W rezultacie doskonale osiąga równowagę między premią a budżetem, co czyni go jednym z najlepszych telefonów klasy średniej na rynku. Ponownie ten konkretny telefon został wycofany, ale wciąż jest kilka ofert, do wyczerpania ilości.


Piksel 4

Kolory pikseli 4 i zbliżenie aparatuGoogle trzyma Pixel 4 ze swojego składu, co oznacza, że ​​musisz się spieszyć, jeśli chcesz mieć najnowszy flagowiec Pixela w kieszeni. Pixel 4 ma zalety i wady, ale oferuje wrażenia z aparatu, które są trudne do zdobycia.
Zobacz więcej: Recenzja Pixel 4 i 4 XLNajlepsze, odblokowane oferty Pixel 4 dostępne teraz są od B&H i Amazon. Nie ma żadnych przeszkód do przeskoczenia, dzięki czemu możesz zabrać telefon do wybranego operatora.


Piksel 3a

3a XL FioletowyCofając się o połowę generacji, Google Pixel 3a i 3a XL nadal stanowią doskonały wybór dla urządzeń średniej klasy. Przechodzą do procesora Snapdragon 670, ale zachowują wiele najważniejszych funkcji, takich jak potężny aparat Google i zintegrowany Asystent Google. Możesz przegapić funkcje, takie jak ładowanie bezprzewodowe i ocena wodoodporności, ale jest wiele kompromisów, które są warte swojej ceny. Na przykład Pixel 3a i 3a XL używają potężnego aparatu 12 MP firmy Google, a oba telefony mają nawet gniazda słuchawkowe.
Zobacz też: Najlepsze przypadki Google Pixel 3a W tej chwili dostępne są tylko oferty dla wersji Pixel 3a XL, więc sprawdź je, jeśli chcesz iść na całość dzięki tej linii.


Piksel 3

Pixel 3 tył wyraźnie biały czujnik linii papilarnych aparatuNajlepsze odblokowane oferty Pixel 3 i Pixel 3 XL pochodzą teraz z Amazon. Większość z nich jest odblokowana, więc nie powinieneś mieć problemów z konfiguracją w swojej ulubionej sieci. Warto zauważyć, że obie wersje są znacznie tańsze niż nowszy Pixel 4.


Inne oferty na akcesoria do Google Pixel i Pixel

Google Pixel 2 i Pixel 2 XL.Jeśli masz ochotę na odrobinę nostalgii za Pixelem, nadal możesz kupić klasyczny Pixel 2XL za jedyne 145 USD już teraz na Amazon. Pixel 2 może nie być już najlepszym codziennym sterownikiem, ale nadal ma rozsądne specyfikacje i może być używany jako kopia zapasowa do nowszego modelu Pixel. Jeśli chcesz poprawić wrażenia z Google Pixel za pomocą niektórych akcesoriów, Oto niektóre z najlepszych ofert na akcesoria Google do ich flagowej linii telefonicznej. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android