Oferta Crazy TV: telewizor LG OLED prawie za darmo w taryfie na telefon komórkowy

Oferta Crazy TV: telewizor LG OLED prawie za darmo w taryfie na telefon komórkowy

Nie zawsze musi to być smartfon w taryfie na telefon komórkowy: w o2 możesz obecnie kupić 55-calowy telewizor OLED od LG jako dodatek do bezpłatnej taryfy o2. Miesięczne koszty są niewiele wyższe niż bez telewizji, a przez krótki czas jest też premia w wysokości 100 euro, jeśli weźmiesz ze sobą numer telefonu. Przyjrzeliśmy się bliżej umowie.

Telewizor LG OLED z taryfą komórkową za 37 € miesięcznie + 100 € premii

Szukasz nowej taryfy na telefon komórkowy z przyzwoitą ilością danych i nowoczesnym telewizorem o doskonałej jakości obrazu? To obiecuje tę ofertę od o2. Dla taryfy o2 „Free M” obejmującej ryczałt Allnet/SMS i 20 GB danych w LTE i Sieć 5G czy jest? 55-calowy telewizor OLED od LG z licznymi udoskonaleniami, systemem smart TV, aplikacjami dla wszystkich popularnych dostawców strumieniowania i doskonałym pilotem Magic Remote, który działa jak mysz i obsługuje sterowanie głosowe. Wszystko w jednym naprawdę dobra cenaponieważ nietypowy pakiet taryfowy kosztuje tylko 36,99 euro miesięcznie przy minimalnym okresie obowiązywania wynoszącym 24 miesiące.

Telewizor OLED + taryfa na telefon komórkowy: zobacz ofertę na o2

Ponieważ sama taryfa kosztuje zwykle 29,99 euro, miesięczna dopłata wynosi tylko 7 euro. Istnieje również jednorazowa opłata w wysokości 1 euro, 39,90 euro za wysyłkę i 39,99 euro opłaty za połączenie. Koszty, które możesz łatwo odzyskać, jeśli weźmiesz ze sobą numer telefonu, ponieważ wtedy o2 oferuje obecnie bonus w wysokości 100 euro, który jest doliczany do rachunku za telefon komórkowy w 20 miesięcznych ratach po 5 euro każda. Absolutnie najlepsza oferta, jak pokazuje nasza szczegółowa kalkulacja kosztów poniżej.

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Do naszego przykładu obliczeniowego wybraliśmy taryfę bestsellerów o2 „Free M”, ponieważ naszym zdaniem oferuje ona najlepszy stosunek ceny do wydajności. Telewizor LG OLED można również łączyć z innymi taryfami o2 free.

Taryfa: Bezpłatna M Netz: o2
20 GB LTE/5G (do 300 Mbit/s) Allnet i SMS ryczałtowe Minimalny okres obowiązywania umowy min. 24 miesiące, 1 miesiąc wypowiedzenia Telewizor OLED + taryfa telefonii komórkowej: zobacz ofertę na o2

Jestem Wideo wyjaśniamy, jak rozpoznać dobrą ofertę na umowę na telefon komórkowy:

LG OLED A19 z taryfą komórkową: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
36,99 euro

dodatkowa opłata (jednorazowo, na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie (jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka (jednorazowo) 39,90 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
968,65 Euro

wartość urządzenia (aktualna najlepsza cena online według idealo.de wraz z wysyłką) 815 euro Premia za przenoszenie numeru telefonu 100 euro

efektywna taryfa kosztowa (Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) 53,65 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
2,24 euro

Zobacz ofertę

ten 55-calowy telewizor LG OLED Według porównania cen idealo kosztuje obecnie co najmniej 815 euro (łącznie z wysyłką). Jeśli zabierzesz ze sobą numer telefonu, otrzymasz premię w wysokości 100 euro, dzięki czemu otrzymasz 53,65 euro efektywnego kosztu taryfy. Podzielony przez minimalny okres 24 miesięcy, odpowiada to 2,24 EUR miesięcznie. Naprawdę niska cena za ryczałtową stawkę Allnet/SMS z wolumenem danych 20 GB LTE/5G (300 MBit/s).

Telewizor OLED + taryfa na telefon komórkowy: zobacz ofertę na o2

Jednak kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją teraz wypowiedzieć co miesiąc.

Informacje i specyfikacje dotyczące LG OLED

Telewizory OLED firmy LG należą do crème de la crème, jeśli chodzi o jakość obrazu. Duża zaleta OLED: Piksele nie będą podświetlane jak w ekranach LCD, ale same się zapalą, dzięki czemu mogą idealna czerń wyświetlacz, mają intensywne kolory i doskonałe boczne kąty widzenia. Telewizory OLED są zwykle drogie w sklepach, ale w o2 możesz kupić 55-calowy model OLED wraz z umową na telefon komórkowy. Oferowany tutaj model jest z 55 cali hojnie duży dla prawie wszystkich salonów i należy do klasy LG A1. Magazyn AudioVision przyznał modelowi ocenę 85 procent i plakietkę „Zwycięzca testu”.

Najważniejsze dane dotyczące oferowanej telewizji w podsumowaniu:

Model: LG OLED55A19LA
rok modelowy: 2021
Wyświetlacz: TY JESTEŚ
Rozmiar wyświetlacza: 55 cali / 139 cm
Rezolucja: 4K (3840 × 2160)
HDR: Ja, Dolby Vision, HDR10 Pro, HLG
Częstotliwość wyświetlania klatek: 50/60 Hz
System operacyjny: LG webOS 6, w tym aplikacje dla Netflix, YouTube, Amazon Prime Video, Apple TV+ itp.
Znajomości: 2× USB 2.0, 3× HDMI 2.0 (1× eARC, obsługa HDMI-CEC), CI+ 1.4, Ethernet, WLAN, S/PDIF
Tuner: Analogowy (NTSC/PAL/SECAM), DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S2
Klasa efektywności energetycznej: G (zwykłe zużycie 91 kWh na 1000 godzin)
Wsparcie: Amazon Alexa, Asystent Google, Apple AirPlay 2, Apple HomeKit, Miracast
Inne właściwości: Procesor Alpha7 Gen4 4K do poprawy obrazu, Auto Low Latency Mode (ALLM) do gier, system dźwiękowy 20 W 2.0 z obsługą Dolby Atmos, LG Magic Remote control

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android