Za darmo z Trick na Amazon: Oglądaj teraz najlepsze brytyjskie seriale komediowe

Jednego z najlepszych brytyjskich seriali komediowych wszechczasów, jeśli nie najlepszego, obecnie nie można oglądać bezpłatnie w niemieckim krajobrazie streamingowym, a także w telewizji. Jednak nadal istnieje sposób, aby obejrzeć wszystkie 12 odcinków za darmo na Amazon.

Amazonka

Poznaj starszych współczesnych „Fawlty Towers” jeszcze z telewizora. Wszyscy inni mogli natknąć się na pojedyncze klipy z brytyjskiego serialu komediowego na YouTube. Jeśli lubisz Monty Pythona, pokochasz też Fawlty Towers.

Nic w tym dziwnego, w końcu John Cleese (jeden z członków „Monty Pythona”) nie tylko gra jedną z głównych ról, ale „Fawlty Towers” ​​również został opracowany przez niego i jego ówczesną żonę Connie Booth. Nawiasem mówiąc, ona też gra. Niedorzeczna zabawa jest nadal bardzo popularna i może się nią cieszyć każdy, kto jest serce do brytyjskiego humoru posiada, można zalecić jedynie w trybie pilnym.

To przywołuje wspomnienia:

Fawlty Towers (zwiastun Blu-ray)

Wypróbuj Amazon Prime Video Channels za darmo: Oglądaj „Fawlty Towers” ​​za darmo

Jeśli chcesz obejrzeć sitcom o szalonym hotelu, jego mieszkańcach i gościach online, znajdziesz go „Fawlty Towers” ​​obecnie tylko na tak zwanym „Prime Video Channel” konkretnie kiedy „Odtwarzacz BBC”. Zwykle kosztuje 3,99 euro miesięcznie. Jest to dodatek do normalnej subskrypcji Prime od Amazon, która kosztuje 8,99 EUR miesięcznie lub 89,90 EUR rocznie za subskrypcję roczną („View Fawlty Towers” ​​w odtwarzaczu BBC na Amazon Prime Video).

Nie trzeba się jednak tym zniechęcać, ponieważ przy pomocy „sztuczki” treść jest czasami udostępniana bezpłatnie. Możesz także użyć Prime Video Channels dla przetestuj 7 dni za darmo w abonamencie Prime. Więc jeśli anulujesz subskrypcję na czas, możesz łatwo obejrzeć wszystkie 12 odcinków Fawlty Towers, a także więcej brytyjskich seriali i filmów na kanale (sprawdź wersję próbną BBC Player).

Nie ma Amazon Prime? Nie ma problemu, ponieważ członkostwo Prime można również bezpłatnie przetestować przez pełne 30 dni (zobacz subskrypcję próbną Amazon Prime).

Przy okazji: jeśli już skorzystałeś z ofert testowych, jesteś wykluczony, ale możesz po prostu utwórz kolejne konto Amazon z alternatywnym adresem e-mail a potem uderz ponownie.

Czy mówisz po angielsku?

Oferta streamingowa „Fawlty Towers” ​​ma jednak mały mankament. Dostępna jest tylko wersja z dubbingiem. kto to angielski oryginał Jeśli chcesz go usłyszeć, musisz kupić wersję na Amazon Prime Video (“Fawlty Towers” w oryginale na Amazon). Alternatywnie i interesujący dla kolekcjonerów, z pewnością jest zestaw DVD i Blu-ray (patrz na Amazon).

Fawlty Towers - cała seria [2 DVDs]

Fawlty Towers – cała seria [2 DVDs]

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 15.03.2023 14:54

W każdym razie serial jest tego wart – na IMDb tak „Fawlty Towers” ​​z wynikiem 8,8 na 10 możliwych ocenione, Rotten Tomatoes przyznaje nawet 100 proc. Krótko mówiąc, jeśli nie znasz najlepszych brytyjskich seriali komediowych, powinieneś je poznać.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android