Xiaomi trafiło na MediaMarkt: 14 Ultra z taryfą 5G taniej niż bez + przydatny prezent

Xiaomi trafiło na MediaMarkt: 14 Ultra z taryfą 5G taniej niż bez + przydatny prezent

W MediaMarkt można obecnie zamówić w przedsprzedaży zupełnie nowy, wysokiej klasy smartfon Xiaomi 14 Ultra z 70 GB pojemności 5G w sieci Vodafone w absolutnie okazyjnej cenie. Jest też przydatny prezent. Obliczyliśmy wszystkie koszty i pokażemy, dlaczego warto go kupić.

MediaMarkt: Xiaomi 14 Ultra w okazyjnej cenie + zestaw fotograficzny gratis

Xiaomi 14 Ultra to nowy lider w ofercie smartfonów chińskiego producenta, oferujący m.in doskonały sprzęt sprzętowy. W MediaMarkt szczególnie tanio można go dostać w wersji z 512 GB pamięci z taryfą „zieloną 5G” w sieci Vodafone w przedsprzedaży: za jedyne 59,99 euro miesięcznie Dostępny jest także flagowy telefon komórkowy obsługujący wszystkie sieci i zryczałtowaną stawkę za SMS-y 70 GB Ilość danych 5G (zobacz ofertę w MediaMarkt). Jednorazowe koszty wynoszą 14,90 euro za dodatkową płatność i wysyłkę. Za to dostajesz jeden Podarowany zestaw fotograficzny od Xiaomi o wartości 200 euro. Na naszej fakturze pokazujemy, że jest to bardzo dobra oferta.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: zielona sieć 5G: Vodafon
70 GB 5G– Ilość danych (maks. 150 MBit/s) Zryczałtowana stawka Allnet i SMS w roamingu UE, obejmująca minimalny okres 24 miesięcy, okres wypowiedzenia 1 miesiąc
Bonus za zmianę numeru 50 euro przy zabraniu ze sobą numeru telefonu

Xiaomi 14 Ultra z umową: dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
59,99 euro

Dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początek umowy) 9,95 euro

Opłata za połączenie
(jednorazowe, na początek umowy) Bezpłatnie

Wysyłka
(jednorazowo) 4,95 euro

Koszty całkowite po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i doliczone koszty jednorazowe)
1.454,66 Euro

Wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny w Internecie według idealo.de) 1499 euro (telefon komórkowy) + 199,99 euro (zestaw fotograficzny)

Premia
50 euro za przeniesienie numeru telefonu

Efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty minus wartości urządzenia i premia) -294,33 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
-12,26 Euro

Do oferty w MediaMarkt

The Xiaomi 14 Ultra z 512 GB i 16 GB RAM-u Według porównania cen Idealo kosztuje obecnie co najmniej 1499 euro łącznie z wysyłką. Zestaw fotograficzny kosztuje około 200 euro. Jeśli odejmiemy te wartości oraz premię za przeniesienie numeru telefonu od całkowitych kosztów w ciągu minimalnego okresu 24 miesięcy, zostanie nam -294,33 euro za taryfę. Odpowiedni -12,26 euro miesięcznie – dzięki temu taryfę 70 GB w sieci Vodafone otrzymujesz za darmo i dodatkowo zarabiasz prawie 300 euro w porównaniu do zakupu indywidualnie.

Faktura z niską ceną działa tylko w przypadku anulowania umowy po upływie minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli jednak o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc.

Co oferuje Ci Xiaomi 14 Ultra?

Xiaomi 14 (Ultra): zademonstrowano aparat Leica

Xiaomi 14 Ultra łączy w sobie najlepsze funkcje z poręczną konstrukcją. Xiaomi 14 Ultra ma taki Wyświetlacz AMOLED 6,73-Zoll-120-Hz z Dolby Vision i HDR10+. Akumulator o pojemności 5000 mAh ładuje się w 33 minuty 90 W. Zintegrowany System poczwórnych aparatów Leica obejmuje ogniskowe odpowiadające wartościom od 12 do 120 mm. Rozdzielczość czterech kamer wynosi aż 50 megapikseli.

Do oferty w MediaMarkt

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android