Xiaomi trafiło na MediaMarkt: 13T Pro w okazyjnej cenie + przydatny prezent

Xiaomi trafiło na MediaMarkt: 13T Pro w okazyjnej cenie + przydatny prezent

W MediaMarkt możesz obecnie kupić topowy smartfon Xiaomi 13T Pro z 20 GB pojemności na dane w sieci Vodafone w absolutnie okazyjnej cenie. Jest też przydatny prezent. Obliczyliśmy wszystkie koszty i pokażemy, dlaczego warto go kupić.

Xiaomi 13T Pro w okazyjnej cenie + mikser za darmo w MediaMarkt:

Xiaomi ma telefon komórkowy z 13T Pro doskonały sprzęt sprzętowy dostarczony. W MediaMarkt szczególnie tanio i przez krótki czas można go dostać w wersji z 512 GB pamięci z taryfą „Green LTE” w sieci Vodafone: za jedyne 24,99 euro miesięcznie Jest flagowy smartfon ze zryczałtowanymi opłatami za wszystkie sieci i SMS-y 20 GB Ilość danych LTE (zobacz ofertę w MediaMarkt). Jednorazowe koszty wynoszą 93,94 euro za dodatkową opłatę, opłatę za połączenie i wysyłkę. Dostajesz za to jednego Xiaomi Smart Blender o wartości 60 euro za darmo. Na naszej fakturze pokazujemy, że jest to bardzo dobra oferta.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: Zielona sieć LTE: Vodafon
20 GB LTE– Ilość danych (maks. 50 MBit/s) Zryczałtowana stawka Allnet i SMS w roamingu UE, obejmująca minimalny okres 24 miesięcy, okres wypowiedzenia 1 miesiąc
Xiaomi Smart Blender o wartości 60 euro za darmo

Xiaomi 13T Pro z umową: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
24,99 Euro

Dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początek umowy) 49 euro

Opłata za połączenie
(jednorazowo, na początek umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,95 euro

Koszty całkowite po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i doliczone koszty jednorazowe)
693,70 Euro

Wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny w Internecie według idealo.de) 581 euro (telefon komórkowy) + 59,99 euro (mikser)

Premia
jeśli zabierzesz ze sobą numer telefonu, 50 euro

Efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty minus wartości urządzenia i premia) 2,71 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
0,11 Euro

Do oferty w MediaMarkt

The Xiaomi 13T Pro z 512 GB i 12 GB RAM Według porównania cen Idealo kosztuje obecnie co najmniej 581 euro łącznie z wysyłką. Mikser kosztuje co najmniej 60 euro. Jeśli odliczysz te wartości oraz premię za przeniesienie numeru telefonu od całkowitych kosztów w ciągu minimalnego okresu 24 miesięcy, zostanie Ci 2,71 euro za taryfę. Odpowiedni 0,11 euro miesięcznie – dzięki temu taryfę 20 GB w sieci Vodafone otrzymujesz niemal za darmo.

Faktura z niską ceną działa tylko w przypadku anulowania umowy po upływie minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli jednak o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc.

Co oferuje Ci Xiaomi 13T Pro?

Na naszym praktycznym filmie możesz zobaczyć, co potrafi Xiaomi 13T Pro:

Xiaomi 13T Pro łączy w sobie najlepsze funkcje z poręczną konstrukcją. Xiaomi 13T Pro ma taki Wyświetlacz AMOLED 6,7-Zoll-144-Hz z Dolby Vision i HDR10+. Akumulator o pojemności 5000 mAh ładuje się w 19 minut 120 W. Zintegrowany Aparat Leica oferuje 50 MP dla obiektywów głównych i teleobiektywów, ultraszerokokątny 12 MP i przedni aparat 20 MP.

Do oferty w MediaMarkt

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android