Xiaomi Mi Band 8: Co wiemy i co chcemy zobaczyć

Xiaomi Mi Band 8: Co wiemy i co chcemy zobaczyć

Kaitlyn Cimino / Android Authority Nadal jesteśmy pod wrażeniem niesamowitej wartości Xiaomi Mi Band 7, najnowszego budżetowego monitora fitness firmy, który uderza w nadgarstki. Urządzenie mieści potężne urządzenie do noszenia w niewielkiej obudowie i wygląda dobrze podczas pracy. A jednak już nie możemy się doczekać, co Xiaomi dostarczy w następnej iteracji, Xiaomi Mi Band 8. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co wiemy do tej pory, i sprawdzaj ponownie, ponieważ będziemy aktualizować to centrum jako plotki i ujawniają się fakty.

Czy będzie Xiaomi Mi Band 8?

Użytkownik Xiaomi Mi Band 7 steruje muzyką z nadgarstka podczas treningu jogi.Kaitlyn Cimino / Android Authority Zdecydowanie. Pomimo zwiększonej konkurencji na arenie budżetowych trackerów, Xiaomi pozostaje liderem w swoim składzie Mi Band. Nawet gdybyśmy mieli jakieś wątpliwości, młyn plotek jest już w pogotowiu. Komentarze branżowych przecieków dot Świergot wszystko oprócz potwierdzenia, że ​​​​firma wyda kolejny tracker w tym roku. Uważamy, że można bezpiecznie założyć, że Xiaomi będzie kontynuować przyjętą konwencję nazewnictwa jako Mi Band 8 na wybranych rynkach i Xiaomi Smart Band 8 w regionach takich jak Europa. Krótko mówiąc, tak, Xiaomi Mi Band 8 zmierza w naszą stronę.

Kiedy data premiery Xiaomi Mi Band 8?

Xiaomi Mi Band 7 i Xiaomi Mi Band 6 spoczywają na dębowym stole.Kaitlyn Cimino / Autorytet Androida
Zespół Xiaomi Mi: lipiec 2014 r
Xiaomi Mi Band 2: czerwiec 2016 r
Xiaomi Mi Band 3: maj 2018 r
Xiaomi Mi Band 4: czerwiec 2019 r
Xiaomi Mi Band 5: czerwiec 2020 r
Xiaomi Mi Band 6: marzec 2021 r
Xiaomi Mi Band 7: maj 2022 r
Xiaomi Mi Kompania 7 Pro: Czerwiec 2022 r. Powyższa lista przedstawia daty premiery poprzednich generacji Mi Band w Chinach. Zazwyczaj zespoły trafiają na światowy rynek kilka tygodni po ich krajowej premierze. Chociaż zeszłoroczny model spadł w maju, Xiaomi Mi Band 6 wylądował w marcu, więc istnieje duża szansa, że ​​Xiaomi Mi Band 8 jest bliski. W oparciu o rosnące plotki i wycieki zdjęć, urządzenie może trafić na półki sklepowe w tym kwartale. Przynajmniej najprawdopodobniej pojawi się na początku lata.

Czy będzie Mi Band 8 Pro?

Mamy nadzieję. Podczas naszej recenzji Mi Band 7 Pro byliśmy pod wrażeniem eleganckiego wyglądu droższego modelu, wbudowanego GPS i wydłużonej żywotności baterii. Chcielibyśmy, aby ten model powrócił w następnej generacji, najlepiej z jeszcze większą liczbą ulepszeń. Jeśli Xiaomi powtórzy skład, prawdopodobnie zostanie ogłoszony w Chinach mniej więcej miesiąc po modelu podstawowym.

Jakich funkcji Xiaomi Mi Band 8 możemy się spodziewać?

Projekt i specyfikacje

Tabletka Xiaomi Mi Band 7Kaitlyn Cimino / Android Authority Mi Bands nie różnią się zbytnio pod względem ogólnego wyglądu, ale zeszłoroczny model zadebiutował znacznie większym, bardziej żywym ekranem dotykowym niż jego poprzednicy. Zwiększyło to również jasność linii pod względem gnid. W nowym modelu kupujący znajdą ten sam kształt pigułki, który znamy i kochamy oraz równie atrakcyjny wyświetlacz AMOLED. Oczekujemy, że linia zachowa stałą funkcjonalność i ten sam przeprojektowany interfejs użytkownika, który po raz pierwszy widzieliśmy w Mi Band 7.
Zdjęcia Xiaomi Mi Band 8 NRRA The Go Android 2Obrazy Xiaomi Mi Band 8 NRRA The Go Android 1
Główną zmianą, którą można zauważyć w wyciekających obrazach zgłoszonych przez GoAndroid, jest nowy projekt paska. Zamiast owijać pigułkę śledzącą, zbliżający się pasek łączy się z urządzeniem z każdej strony. To bardziej dopasowuje Mi Band 8 do obecnego modelu Pro, a także innych popularnych urządzeń do noszenia, w tym Fitbit’s Inspire 3. Jednak pomimo wykorzystania wymiennych opasek, nie wygląda na to, aby tracker był kompatybilny z opaskami z obecnego modelu Pro firmy Ten sam raport zawiera numer modelu opaski M2239B1 i potwierdza, że ​​urządzenie uzyskało certyfikat NRRA Korea. Obrazy pokazują nieco inny pakiet czujników niż w poprzednim modelu, ale wewnętrzne specyfikacje są nadal niejasne. Widzimy potwierdzenie, że urządzenie będzie miało Bluetooth 5.1 (obniżenie wersji na papierze w porównaniu z Bluetooth 5.2 Mi Band 7) i baterię 3,87 V.

Śledzenie zdrowia i kondycji

Użytkownik przewija opcje treningu na swoim Xiaomi Mi Band 7.Kaitlyn Cimino / Android Authority Chociaż nie widzieliśmy wielu szczegółów na temat śledzenia zdrowia i kondycji, których możemy się spodziewać, wiemy, że nowy zespół prawdopodobnie będzie oferował podobne wrażenia jak poprzedni model. Na szczęście podczas naszej recenzji Mi Band 7 byliśmy bardzo zadowoleni z ulepszeń wprowadzonych przez firmę. Mi Band 8 prawdopodobnie będzie oferował wszystkie podstawowe funkcje śledzenia aktywności i snu, a także ciągłe monitorowanie tlenu we krwi i alerty o niskim poziomie SpO2 przez cały dzień monitorowanie tętna, snu i stresu. Przewidujemy również tę samą oszałamiającą liczbę trybów śledzenia sportu (120!), Choć miejmy nadzieję, że niewiele więcej. Podobnie jak poprzednia generacja, Mi band 8 prawdopodobnie będzie również monitorować szczegółowe statystyki fitness, takie jak obciążenie treningowe, efekt treningu i czas regeneracji, a także VO2 max. Nie jesteśmy pewni, czy Xiaomi doda GPS do tego modelu, ponieważ jest to czynnik, który utrzymuje model Pro o krok wyżej. Bardziej prawdopodobne jest, że model podstawowy będzie oferował tylko podłączony GPS. Będziemy jednak aktualizować te szczegóły, gdy dowiemy się więcej.

Jaka będzie cena Xiaomi Mi Band 8?

Wyświetlacz Xiaomi Smart Band 7 ProOliver Cragg / Android Authority Xiaomi Mi Band 7 wprowadził niewielką podwyżkę cen do linii i został wprowadzony na rynek za około 60 USD. Wprowadził także mnóstwo nowych funkcji i ogromną aktualizację pod względem projektu. Wkrótce potem Xiaomi ogłosiło model Pro z wyświetlaczem w stylu smartwatcha w cenie ponad 100 USD. Jeśli firma powtórzy to dwutorowe podejście do swojej linii trackerów, spodziewamy się, że nadchodzące urządzenia wylądują w tych samych przedziałach cenowych. Trudno sobie wyobrazić, że Xiaomi ponownie uderzy w Mi Band 8, chyba że doda coś istotnego do nadgarstków użytkowników (wbudowany GPS Proszę?). Najprawdopodobniej kilka funkcji z dużymi biletami pozostanie zarezerwowanych dla urządzeń do noszenia na dużym ekranie.

Xiaomi Mi Band 8: Co chcemy zobaczyć

Więcej inteligentnych funkcji

Xiaomi Mi Band 7 wyświetla powiadomienie tekstowe użytkownika na ekranie.Kaitlyn Cimino / Android Authority Chociaż „band” to jedno z czterech słów w nazwie urządzenia, nie sprzeciwilibyśmy się, gdyby tracker bardziej flirtował z terytorium smartwatcha. Obecny model oferuje kilka inteligentnych funkcji, takich jak powiadomienia i sterowanie muzyką, ale nadal jest ograniczony w przypadku mocnych hitów. Modele globalne nie oferują obsługi NFC ani asystenta głosowego. Nie są one niespotykane w trackerze, ale są rzadkie w tym przedziale cenowym i mogą pomóc Xiaomi wyprzedzić konkurencję. Mówiąc najprościej, uwielbiamy niewielkie rozmiary tego narzędzia do śledzenia budżetu i chcielibyśmy, aby był jeszcze cięższy.

GPS na pokładzie

Czujniki tylne Xiaomi Mi Band 7Kaitlyn Cimino / Android Authority Kolejnym marzeniem, które skrywamy, jest GPS na pokładzie. Na razie Xiaomi zarezerwowało tę funkcję dla swojego Mi Band 7 Pro. Nikt nie lubi zabierać telefonu na biegi. Jasne, od czasu do czasu, gdy bieg zamienia się w spacer, dobrze jest mieć pod ręką telefon, aby nie przeszkadzać w rozmowach z przyjaciółmi. Jednak do śledzenia regularnych treningów na świeżym powietrzu wbudowany GPS oddziela urządzenia przyjazne sportowcom od tych, które nadają się tylko do śledzenia zwykłej aktywności. Chcielibyśmy zobaczyć, jak narzędzie do śledzenia budżetu przełamuje schemat.

Lepsze monitorowanie przed snem

Użytkownik przegląda swoje dane i analizy dotyczące snu w aplikacji Zepp Life.Kaitlyn Cimino / Android Authority Linia Mi Band jest mała i wygodna. Oba są świetnymi deskryptorami urządzenia, które nosisz do łóżka. Niestety, zarówno Mi Band 7, jak i Mi Band 7 Pro dostarczyły niespójne dane dotyczące snu w okresach naszej recenzji. Mamy nadzieję, że w następnym modelu Xiaomi zintensyfikuje swoje nocne monitorowanie. Nie oczekujemy spostrzeżeń na poziomie Fitbit w tej cenie, ale z drugiej strony, dlaczego nie?

Znacznie uproszczona obsługa aplikacji

Obrazy z aplikacji Mi Fitness i Zepp Life przedstawiają dwie opcje zarządzania danymi użytkownika zebranymi na opasce Xiaomi Mi Band 7.To nie jest nawet wielka prośba i ma niewiele wspólnego z samym nowym zespołem. W momencie premiery Mi Band 7 okazał się kompatybilny z dwiema różnymi aplikacjami towarzyszącymi: Zepp Life i Mi Fitness. Niestety, żaden z nich nie oferuje kompleksowego doświadczenia. Na przykład Mi Fitness nie może zsynchronizować się z Google Fit, a Zepp Life nie może zsynchronizować się ze Strava. Mamy nadzieję, że zobaczymy premierę Mi Band 8 wraz z jasną i uporządkowaną sytuacją aplikacji.


To wszystko, co chcemy zobaczyć w Xiaomi Mi Band 8. Na jakie funkcje najbardziej liczysz? Daj nam znać, oddając głos w poniższej ankiecie.

Jakie funkcje najbardziej masz nadzieję zobaczyć w Xiaomi Mi Band 8?

106 głosów Obsługa NFC i asystenta głosowego40%Wbudowany GPS26%Dokładne śledzenie snu22%Ulepszona aplikacja towarzysząca12%Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android