Xiaomi 13 z umową: pojawiła się pierwsza świetna oferta

Xiaomi 13 z umową: pojawiła się pierwsza świetna oferta

Xiaomi 13 został zaprezentowany dopiero niedawno, kiedy już pojawiają się pierwsze tanie oferty z umową na nowy flagowy smartfon. Możesz go już uzyskać od DeinHandy z faktycznie darmową taryfą 120 GB. Mamy szczegóły.

Bonus za zamówienie w przedsprzedaży Xiaomi 13+ w DeinHandy

Nowa główna seria Xiaomi zostanie oficjalnie wydana 8 marca 2023 r., przedsprzedaż już się rozpoczęła. Jeśli zamówisz w przedsprzedaży jeden z nowych smartfonów z umową lub bez do 12 marca, otrzymasz zestaw Xiaomi Instant Photo Printer 1S o wartości około 140 euro za darmo. Tak jest również w przypadku DeinHandy, gdzie możesz otrzymać zupełnie nowy telefon komórkowy z 256 GB pamięci, w tym ryczałtową opłatą Allnet/SMS i aż 120 GB wolumenu danych 5G w o2– Tylko główne 39,99 euro miesięcznie można zamówić w przedsprzedaży. Jednorazowa dopłata wynosi 13 euro za urządzenie i 39,99 euro za połączenie. Nasze obliczenia poniżej pokazują, dlaczego otrzymujesz hojny kontrakt prawie za darmo.

Zobacz ofertę na swoim telefonie komórkowym

Szczegóły taryfy w skrócie

Sieć: o2
Taryfa: Darmowe doładowanie L
120 GB Wolumen danych 5G (maks. 300 MBit/s) Allnet i SMS zryczałtowany roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Xiaomi 12X z umową w sieci o2: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
39,99 Euro

dodatkowa opłata (jednorazowo, na początku umowy) 13 euro

opłata za połączenie (jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka (jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
doliczone koszty miesięczne i jednorazowe)
1.012,75 Euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 999 euro (telefon komórkowy) + 140 euro (drukarka)

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite minus wartości urządzeń) -126,25 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
-5,26 Euro

Zobacz ofertę

Nowy Xiaomi 13 można zamówić w przedsprzedaży za 999 euro sugerowana cena detaliczna. Zestaw Instant Photo Printer 1S kosztuje około 140 euro. Jeśli dodać te wartości do siebie, to już przekracza koszty całego pakietu, co oznacza: nie tylko otrzymujesz taryfę 120 GB za darmo, ale także osiągasz efektywny zysk w wysokości ponad 120 euro.

Anuluj taryfę w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy, tylko wtedy niska cena również się sprawdzi. Ale nie martw się, jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale może być rozwiązana co miesiąc od początku 2022 roku.

Zobacz ofertę na swoim telefonie komórkowym

Xiaomi 13: co potrafi kompaktowy telefon z Chin?

Z jego 6,4 cala-Wyświetlacz AMOLED, który szybko rejestruje obrazy 120Hz powtórzony i z rozdzielczością 2400×1080 pikseli, Xiaomi 13 z pewnością można określić jako kompaktowy smartfon z Androidem. Ma wytrzymałą obudowę ze szkła Gorilla Glass i czytnik linii papilarnych w wyświetlaczu. z 50-megapikselowy aparat główny Z tyłu można nagrywać filmy 8K. Na pokładzie znajduje się również ultraszerokokątny aparat 12 MP, teleobiektyw 10 MP z 3-krotnym zoomem optycznym i przedni aparat 32 MP. Imponujące są również wewnętrzne działania: Snapdragon 8 Gen 2 jest używany jako procesor, otoczony przez 8GB RAMu I 256 GB Pamięć wewnętrzna.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android