Czy możesz udostępniać Amazon Prime Video innym osobom?

Czy możesz udostępniać Amazon Prime Video innym osobom?

Edgar Cervantes / Android Authority Wielu z nas chce zaoszczędzić pieniądze na subskrypcjach transmisji strumieniowych, a biorąc pod uwagę niedawną rozprawę Netflix z udostępnianiem kont, niektóre alternatywne usługi wyglądają bardzo atrakcyjnie. Streamer Amazon Prime Video to jedna z najlepszych wszechstronnych usług z ogromną biblioteką nowych i klasycznych tytułów, w tym wielokrotnie nagradzanych oryginalnych programów i filmów. Ale czy możesz udostępniać Amazon Prime Video innym osobom, aby zaoszczędzić na opłatach abonamentowych? Czytaj dalej, aby zobaczyć, jak Amazon obsługuje udostępnianie kont, komu możesz udostępniać i jak to zrobić. A jeśli nie jesteś jeszcze subskrybentem Prime Video, możesz zacząć, klikając poniższy link.
Najlepsze logo wideoAmazon Prime VideoAmazon Prime Video oferuje dostęp do tysięcy filmów i programów telewizyjnych do strumieniowego przesyłania. Obejmuje to wspaniałe oryginalne programy i filmy, takie jak The Boys i The Tomorrow War. Możesz także zarejestrować się w innych usługach premium w ramach Amazon Prime Video.

Czy możesz udostępniać Amazon Prime Video w różnych lokalizacjach?

Amazon Household to interfejs udostępniania konta Prime. Członkowie gospodarstwa domowego mogą korzystać z korzyści Prime jako całość. Oznacza to współdzielenie dostępu do wysyłek, ofert, zdjęć, gier i nie tylko, w tym strumieniowego przesyłania Prime Video. Oznacza to również, że nie możesz udostępniać swojego konta znajomym i rodzinie, którzy z tobą nie mieszkają. Amazon nie nazywa tego planem rodzinnym, ale gospodarstwo domowe może obejmować dwie osoby dorosłe wraz z dziećmi i nastolatkami, których dostęp jest ograniczone przez kontrolę rodzicielską, więc jest skutecznie zaprojektowane dla rodzin. Ściśle mówiąc, nic nie stoi na przeszkodzie, aby podać swoje dane logowania osobom, z którymi mieszkasz, ale ponieważ będą one powiązane z resztą konta Prime, może to być miłe zamiast tego powiązać swoje konto Prime z kontem innej osoby w ramach gospodarstwa domowego. W ten sposób każdy otrzyma również swój własny profil. Jakkolwiek to zrobisz, pamiętaj tylko, że możesz mieć tylko trzy jednoczesne transmisje w danym momencie. Ale nie wszystkie muszą znajdować się w Twoim domu. Jeśli podróżujesz lub logujesz się z domu znajomego, nadal będziesz mieć dostęp.

Oto jak udostępnić Amazon Prime Video

Edycja wyszukiwania Amazon Prime VideoHadlee Simons / Android AuthorityDlaczego nie umieścić kilku sezonów w jednym wpisie? Założenie Amazon Household jest proste. Wchodzisz na stronę gospodarstwa domowego, gdzie zostaniesz poproszony o wybranie, czy dodajesz osobę dorosłą, nastolatka czy dziecko. Stamtąd dodasz imię i nazwisko oraz adres e-mail członka gospodarstwa domowego lub utworzysz dla niego profil. To takie proste. Dorośli mogą następnie tworzyć własne dane logowania i dostosowywać swoje profile oraz przesyłać strumieniowo do woli. Jeśli dzielisz swoje konto z kimś, kto nie mieszka z tobą, Amazon może potencjalnie odciąć cię, ponieważ nie jest to surowo dozwolone. To powiedziawszy, niektórzy ludzie dodają członków gospodarstwa domowego, którzy z nimi nie mieszkają, lub podają swoje dane logowania. Uważaj jednak na swoje dane, ponieważ osoby, które logują się na Twoje konto Prime Video, mogą korzystać z reszty Twojego konta, a jeśli masz zapisane informacje o płatności, mogą zacząć zamawiać towary konsumpcyjne w Twoim imieniu. Niezależnie od tego, ile osób udostępnij Amazon Prime Video, nadal będziesz mieć maksymalnie trzy jednoczesne strumienie.

Jak zaoszczędzić więcej pieniędzy dzięki Prime Video

Innym sposobem na zmniejszenie rachunku za Prime Video jest uzyskanie samodzielnej subskrypcji transmisji strumieniowej. Nie jest dostępny na wszystkich rynkach, ale Amerykanie mogą skorzystać z tańszego poziomu, który zapewnia dostęp do Prime Video bez innych dzwonków i gwizdków subskrypcji Prime. Za 8,99 USD miesięcznie możesz oglądać wszystkie swoje ulubione programy i filmy oraz udostępnij swoje konto, korzystając z metod opisanych powyżej. Teraz dla wielu osób Prime Video to fajny bonus do ich subskrypcji Prime i nie są oni zainteresowani rezygnacją z bezpłatnej wysyłki lub innych gadżetów oferowanych przez Amazon, więc ta oszczędność kosztów strategia nie jest dla każdego.

Często zadawane pytania

Ile kosztuje Prime Video? Amazon Prime, który obejmuje Prime Video, kosztuje 14,99 USD miesięcznie lub 139 USD rocznie. Samodzielna subskrypcja Prime Video kosztuje 8,99 USD miesięcznie. Czy możesz udostępniać Amazon Prime Video osobom, które z tobą nie mieszkają? Amazon Prime jest przeznaczony tylko do udostępniania w gospodarstwach domowych, stąd nazwa i funkcja Amazon Household. Czy Amazon rozprawia się z udostępnianiem kont, tak jak Netflix? W tej chwili Amazon nie wydaje się szczególnie zainteresowany tym, że ludzie dzielą się swoimi kontami Prime Video z osobami spoza ich gospodarstw domowych. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android