Właściciele Galaxy S23 mogą być zadowoleni: Samsung udostępnia teraz ogromną aktualizację oprogramowania

Właściciele Galaxy S23 mogą być zadowoleni: Samsung udostępnia teraz ogromną aktualizację oprogramowania

Samsung oficjalnie uruchomił aktualizację Galaxy AI dla starszych smartfonów i niektórych tabletów. Aktualizacja oprogramowania zostanie udostępniona nie tylko w kraju, jak początkowo oczekiwano, ale na całym świecie. Właściciele różnych urządzeń Samsunga mogą spodziewać się ogromnego wzrostu funkcjonalności.

Samsung oddaje starszym urządzeniom Galaxy AI

Aktualizacja z 28 marca 2024 r.: Zgodnie z obietnicą Samsunga, dla pierwszych smartfonów dystrybuowana będzie główna aktualizacja oprogramowania do One UI 6.1 z Galaxy AI. Już jest Raporty o sukcesach z Europy dla modeli Galaxy S23. Częściowo także dla Galaxy Z Flip 5. Wszystkie wymienione poniżej urządzenia powinny zostać dostarczone w ciągu najbliższych dni.

Oryginalny artykuł:

Od premiery smartfonów Galaxy S24 z funkcjami AI wielu użytkowników Samsunga czekało na aktualizację oprogramowania, która wprowadzi Galaxy AI na ich starsze urządzenia. Samsung już z grubsza celował w marzec. Teraz firma to ma Globalne wdrożenie zostało oficjalnie potwierdzone 28 marca 2024 r. Od tego dnia będziesz mógł korzystać z funkcji AI na następujących urządzeniach:

Galaxy S23 Galaxy S23 Plus Galaxy S23 Ultra Galaxy S23 FE Galaxy Tab S9 Galaxy Tab S9 Plus Galaxy Tab S9 Ultra Galaxy Z Fold 5 Galaxy Z Flip 5

Nie idą na żadne większe kompromisy. Czekają na Ciebie następujące funkcje:

Asystent czatu: Możesz go użyć do dostosowania brzmienia wiadomości w aplikacjach do czatowania za pomocą sztucznej inteligencji, a także automatycznego przetłumaczenia tekstu na 13 języków.
Tłumaczenie na żywo: Podczas wykonywania połączeń możesz tłumaczyć tekst i mowę w czasie rzeczywistym. To jedno z najpotężniejszych narzędzi AI, jakie ma do zaoferowania Samsung i które zrobiło na mnie wrażenie w teście Galaxy S24 Ultra. Nawet tłumacz wyląduje na starszych smartfonach i tabletach. Umożliwia to tłumaczenie języków bezpośrednio za granicą.
Koło do wyszukiwania: Dzięki Circle to Search Google stworzył zupełnie nowy sposób wyszukiwania czegoś. Wystarczy, że coś zakreślisz i od razu pojawią się wyniki.
Uwaga Asystent: Samsung chce usprawnić produktywną pracę dzięki niektórym funkcjom AI. Notatki można tłumaczyć, podsumowywać i formatować.
Asystent przeglądania: Można go używać do krótkich podsumowań artykułów na stronach internetowych.
Asystent transkrypcji: Spotkania można transkrybować, podsumowywać i tłumaczyć.
Edycja generatywna: Możesz przesuwać lub powiększać obiekty na zdjęciach.
Edytuj sugestię: Dzięki temu możesz szybko zoptymalizować obrazy w oparciu o sugestie AI.
Natychmiastowe zwolnione tempo: Generuje dodatkowe klatki dla filmów w zwolnionym tempie.
Tapeta AI: Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego obrazu tła, możesz go wygenerować za pomocą sztucznej inteligencji.

Samsung zasadniczo zmienia Galaxy S23 w Galaxy S24. Ale posiadacze składanych telefonów komórkowych i obecnych tabletów również powinni być zadowoleni. Funkcje AI mogłyby być bardzo praktyczne w życiu codziennym, zwłaszcza w modelach Galaxy Tab S9 z piórem.

Samsunga Galaxy S23FESamsunga Galaxy S23FE

Samsunga Galaxy S23FE

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 29.03.2024 04:48

W filmie pokazujemy Galaxy S24 Ultra z funkcjami AI od Samsunga:

Najlepszy telefon komórkowy?  SAMSUNG GALAXY S24 ULTRA obejrzany

Nawet starsze telefony komórkowe wkrótce będą wyposażone w funkcje AI?

Właściwie powinien to być Galaxy AI dla starszych smartfonów i tabletów. Samsung właśnie potwierdził jednak, że bada jego zastosowanie również w smartfonach Galaxy S22. Nie byłoby to nie do pomyślenia, ponieważ Galaxy S23 FE jest obsługiwany, ale ma procesor S22.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android