WhatsApp może być teraz używany na pięciu urządzeniach jednocześnie

WhatsApp może być teraz używany na pięciu urządzeniach jednocześnie

Wielu czekało na ten dzień. Od teraz wybrani użytkownicy WhatsApp mogą korzystać z komunikatora na kilku urządzeniach jednocześnie, nawet gdy telefon komórkowy nie jest już podłączony do Internetu. Najpierw byli to beta testerzy, teraz funkcja jest udostępniana wszystkim.

WhatsApp umożliwia obsługę wielu urządzeń

Wszyscy od lat czekaliśmy na tę jedną funkcję dla WhatsApp. W przypadku innych komunikatorów standardem jest możliwość jednoczesnego korzystania z kilku urządzeń, takich jak smartfony, tablety i komputery PC na jednym koncie. WhatsApp nigdy nie został zaprojektowany do tego celu i musiał zostać całkowicie przebudowany w tym celu. Ale dzisiaj jest wielki dzień, w którym zaczyna się obsługa wielu urządzeń. Nowa funkcja pojawia się u pierwszych użytkowników, nawet jeśli nie są oni w trasie z wersją beta.

Funkcja wielu urządzeń działa w następujący sposób:

Instaluje najnowszą aktualizację za pośrednictwem odpowiedniego sklepu z aplikacjami. Otwórz WhatsApp i przejdź do trzech kropek w prawym górnym rogu. Wybiera połączone urządzenia . Tam możesz rozpocząć konfigurację .

Obecnie obsługiwany jest tylko jeden smartfon. Nie możesz więc skonfigurować swojego numeru WhatsApp na wielu telefonach jednocześnie. Wszystkie nowe urządzenia muszą być zarejestrowane przez telefon komórkowy. Jeśli nie będziesz korzystać z telefonu komórkowego przez 14 dni, wszystkie połączenia zostaną odcięte i będziesz musiał je ponownie nawiązać. Jak zwykle nowa funkcja będzie wprowadzana falami. Może minąć trochę czasu, zanim wszyscy będą mogli uzyskać dostęp do nowej funkcji.

W tym filmie przedstawiamy najlepsze alternatywy WhatsApp:

Jakie są zalety obsługi wielu urządzeń przez WhatsApp?

WhatsApp zsynchronizował wszystkie wiadomości na wszystkich urządzeniach bez narażania bezpieczeństwa. Jeśli więc najpierw porozmawiasz na czacie na telefonie komórkowym, a następnie przełączysz się na tablet, pojawią się tam wszystkie Twoje wiadomości i tak dalej. Mamy nadzieję, że wraz z ostateczną wersją WhatsApp wprowadzi również natywne aplikacje na tablety, smartwatche i komputery PC, aby można było w pełni wykorzystać tę funkcję.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android