Urządzenie HP Envy x360 „2 w 1” jest dostępne w najniższej cenie w HP

Urządzenie HP Envy x360 „2 w 1” jest dostępne w najniższej cenie w HP

Ponieważ Dzień Pamięci jest tuż za rogiem, wielu sprzedawców detalicznych wcześnie wprowadza w życie niesamowite oferty. Na przykład konwertowalny laptop HP Envy x360 13 jest obecnie dostępny za 854,99 USD w HP zamiast zwykłego 1 099,99 USD, gdy wymeldujesz się z kodem 5MDSHP. Ten dobrze zbudowany 13-calowy laptop konwertowalny oferuje doskonałą wydajność dzięki procesorowi Ryzen 7 5800U, a nawet zdołał zaskoczyć nas zdolnościami obsługi gier dzięki zintegrowanej karcie graficznej AMD Radeon. Wyświetlacz IPS z obsługą multidotyku ma rozdzielczość 1920 x 1080 i chociaż ekran o jasności 400 nitów jest daleki od najjaśniejszego dostępnego ekranu, jest więcej niż wystarczający do zwalczania odblasków w jaśniejszych środowiskach. Oprócz wydajnego procesora Envy x360 zawiera również 8 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci SSD, którą można rozszerzyć za pomocą wbudowanego gniazda kart microSD. Inne opcje łączności obejmują parę portów USB-A i pojedynczy port USB-C, i chociaż brak łączności Thunderbolt 3 lub HDMI może być dla niektórych problemem, nadal uważamy, że jest to jeden z najlepszych laptopów 2 w 1 można obecnie kupić. Przeczytaj naszą recenzję.

HP Zazdrość x360 13

HP Envy x360 to najlepszy niedrogi laptop, jaki możesz kupić. To 13-calowe urządzenie 2 w 1 jest wyposażone w procesor AMD Ryzen 7, 16 GB pamięci RAM i dysk SSD o pojemności 512 GB. Adorama zdyskontowała konfigurację LG Gram 15 o wartości 1099 USD do zaledwie 799 USD. Nie jest to najniższa cena tego lekkiego laptopa, jaką widzieliśmy, ale pozostaje doskonałą wartością dla każdego, kto szuka alternatywy dla ultrabooków Apple. Jak sama nazwa wskazuje, jednym z największych punktów sprzedaży Grama 15 jest jego waga, która wynosi zaledwie 4,2 funta. 15-calowy wyświetlacz IPS ma rozdzielczość 1920 x 1080 i jest zasilany przez zintegrowaną kartę graficzną Intel Iris Xe. Podczas gdy dysk SSD o pojemności 512 GB jest prawie równy kursowi pod względem pamięci masowej dla ultraprzenośnych urządzeń, Gram 15 potrafi również wycisnąć 16 GB pamięci RAM, dzięki czemu jest trochę bardziej zdolny do obsługi wielu otwartych aplikacji. Uzupełniając listę specyfikacji, Gram 15 zawiera procesor Intel Core i5-1135G7, który jest w stanie obsłużyć większość aplikacji w ciągu dnia roboczego. Chociaż nie testowaliśmy LG Gram 15, omówiliśmy tutaj model 17-calowy.

LG gram 15

LG Gram 15 to mniejsza wersja jednego z naszych najlepszych wyborów na najlepszy lekki laptop w 2022 roku. Jeśli już myślisz o przyszłym roku szkolnym, Acer Swift 3 jest obecnie przeceniony do 649,99 USD na stronie internetowej Acer. Ten laptop kosztuje zwykle 899,99 USD i jest doskonałym wyborem dla studentów ze względu na swoją wszechstronność i lekką konstrukcję. Ten 14-calowy laptop wykorzystuje wyświetlacz IPS zasilany przez procesor Intel Core i7-1165G7 i jest wyposażony w 8 GB pamięci RAM i dysk SSD o pojemności 512 GB. Jakość wykonania i stosunkowo słaby wyświetlacz mogą pozostawiać trochę do życzenia, ale Swift 3 potrafi spakować imponującą liczbę opcji łączności do przenośnej obudowy w przystępnej cenie. W sumie Swift 3 zawiera trzy porty USB-A, port HDMI, gniazdo audio 3,5 mm oraz pojedynczy port USB-C kompatybilny z Thunderbolt 4. Podczas gdy zintegrowany procesor graficzny Intel Iris Xe nie nadaje się do gier, Swift 3 to doskonały, oszczędny laptop, który jest w stanie włożyć w to pracę. Przeczytaj naszą recenzję.

Pokrywa Acer Swift 3, zamknięta.

Acer Swift 3

Laptop Acer Swift 3 jest wyposażony w 14-calowy wyświetlacz IPS 1080p, procesor Intel i7, 8 GB pamięci RAM i dysk SSD o pojemności 512 GB. Posiada również czytnik linii papilarnych ułatwiający logowanie i podświetlaną klawiaturę, dzięki czemu pisanie w warunkach słabego oświetlenia jest dziecinnie proste. Lenovo Yoga Tab 13 jest w sprzedaży w Lenovo za 379,99 USD zamiast 679,99 USD, co odpowiada najniższej cenie tego wyjątkowego tabletu. Oprócz tego, że jest większy niż przeciętny tablet z 13-calowym ekranem, najbardziej charakterystyczną cechą Yoga Tab 13 jest duży, regulowany uchwyt. Oprócz zapewnienia wygodnego sposobu zawieszenia tabletu na różnych powierzchniach, tablet może również służyć jako zewnętrzny monitor dla dowolnego urządzenia, które można podłączyć za pomocą Mini HDMI lub USB-C. Rozszerzony obszar, który wystaje z tabletu, mieści również duży głośnik stereo, co nadaje mu znacznie szerszy profil dźwięku. 13-calowy ekran dotykowy ma rozdzielczość 2160 x 1350 z częstotliwością odświeżania 60 Hz i Dolby Vision, co pozwala na większą głębię kolorów. Podczas gdy niektóre z tych funkcji mogą nadać Yoga Tab 13 wygląd laptopa, nadal jest zasilany przez system operacyjny Android 11 i działa na mobilnym procesorze Snapdragon 870, mimo że 8 GB pamięci RAM sprawia, że ​​jest on nieco bardziej wydajny podczas uruchamiania kilku aplikacji w tandem. Ważną uwagą dotyczącą specyfikacji jest jednak to, że tablet jest ograniczony do 128 GB pamięci, a bez gniazda karty microSD będziesz musiał polegać na pamięci zewnętrznej, jeśli potrzebujesz dodatkowej przestrzeni.

Lenovo Yoga Tab 13

Yoga Tab 13 ma uchwyt przymocowany z tyłu, który umożliwia powieszenie tabletu w wygodnym miejscu lub podparcie się.

Jeszcze kilka do rozważenia…

Subskrybuj, aby otrzymywać najlepsze oferty technologiczne tygodnia zatwierdzone przez Verge.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android