Urządzenia Google Nest są dziś tańsze nawet o 80 USD dla czytelników Verge

Urządzenia Google Nest są dziś tańsze nawet o 80 USD dla czytelników Verge

W tym tygodniu było wiele wspaniałych ofert, mimo że Dzień Pamięci nadszedł i zniknął, z których niektóre są nadal dostępne dla subskrybentów Walmart Plus przez weekend. Ale jeśli jesteś kimś, kto bardziej dba o inteligentne technologie domowe niż obecne atrakcje w Walmart, mamy dla Ciebie ekskluzywną ucztę. Wellbots oferuje czytelnikom Verge do 80 USD zniżki na wybrane urządzenia Google Nest do niedzieli 19 czerwca. Obejmuje to dwie świetne opcje dzwonków wideo, jeśli wolisz korzystać z Asystenta Google w konfiguracji inteligentnego domu. Używany od dawna Google Nest Hello – teraz znany jako Nest Doorbell (przewodowy) – kosztuje 80 USD taniej, gdy użyjesz kodu promocyjnego SKRZYNKA80 przy kasie, co obniża doskonały dzwonek przewodowy do 149 USD. Chociaż ten model istnieje od 2018 roku i oferuje czujnik o rozdzielczości 1600 x 1200 z HDR, jest również jednym z nielicznych, które umożliwiają ciągłe nagrywanie 24/7 za pośrednictwem dodanego poziomu subskrypcji. Po prostu nie ma innego dzwonka do drzwi, który zapewniałby tak dużą elastyczność nagrywania, a także synchronizację z Google Home i bezproblemową obsługę przewodową. Przeczytaj nasz przewodnik zakupu dzwonków wideo.

Dzwonek Nest (przewodowy)

Nest Doorbell (przewodowy) to dzwonek wideo firmy Google do systemu inteligentnego domu Nest. Pozwala zobaczyć, kto stoi przed drzwiami na telefonie lub inteligentnym wyświetlaczu Asystenta Google, nawet gdy nie ma Cię w domu. Co najlepsze, Wellbots oferuje czytelnikom Verge ekskluzywną zniżkę 80 USD do 19 czerwca, gdy użyją kodu promocyjnego SKRZYNKA80 w kasie.

Zdjęcie Dan Seifert / The Verge Jeśli wolisz aplikację Google Home lub Asystenta Google, inną opcją, która jest dziś w sprzedaży, jest zasilany bateryjnie dzwonek Google Nest Doorbell. Ten model jest w sprzedaży w Wellbots za 129,99 USD (50 USD zniżki) przy użyciu kodu promocyjnego POMIĘDZY 50 w kasie. Możesz zauważyć, że nie znalazł się w naszym wszechstronnym przewodniku zakupu dzwonków wideo, ale nadal jest to realna opcja, jeśli potrzebujesz dzwonka na baterię i nie możesz przewidzieć, że zdecydujesz się na urządzenie z Amazon Alexa, takie jak Ring Dzwonek wideo 4. Oferuje elegancki wygląd, który jest dostępny w wielu kolorach, a także inteligentne funkcje, takie jak wykrywanie paczek. Pamiętaj tylko, że jeśli zamierzasz używać go na zasilaniu bateryjnym, zamiast go podłączać, będziesz musiał zdjąć cały dzwonek ze ściany i ładować go co kilka miesięcy. Przeczytaj naszą recenzję.

Dzwonek Google Nest (zasilany bateryjnie)

Najnowsza generacja dzwonka wideo Nest zasilanego bateryjnie ma wysoką formę, która jest dostępna w wielu kolorach: białym, bluszczowym, jesionowym i lnianym. Urządzenie bezprzewodowe rejestruje rozdzielczość 960 x 1280 z prędkością do 30 klatek na sekundę z HDR i noktowizorem i może wykrywać ludzi, zwierzęta, pojazdy i paczki. Wellbots oferuje obecnie ekskluzywne 50 USD zniżki dla czytelników Verge, gdy użyją kodu promocyjnego POMIĘDZY 50 w kasie. Jeśli chcesz spojrzeć poza swoje drzwi, skorzystaj z kodu promocyjnego w kamerze Nest Cam wyposażonej w reflektory Google w Wellbots za jedyne 199,99 USD (80 USD taniej). SKRZYNKA80. To nasz najlepszy wybór, jeśli chodzi o najlepszy reflektor do użycia z Asystentem Google, który oferuje przyzwoitą jakość wideo i jasne oświetlenie, które pomoże oświetlić podwórko lub podjazd po wykryciu wybranych obiektów (ludzi, zwierząt, pojazdów i paczek). Te funkcje są dostępne za darmo, jednak jeśli chcesz nagrywać wideo 24/7, będzie to kosztować opłatę abonamentową. Dodatkowym atutem, który odblokujesz dzięki subskrypcji za 6 USD miesięcznie, jest funkcja Znajome twarze, która powiadomi Cię, gdy ktoś, kogo znasz, zbliża się do Twojego domu – narzędzie, które (miejmy nadzieję) sprawi, że będziesz się trochę mniej martwić o swojego zwykłego przewoźnika pocztowego . Przeczytaj naszą recenzję.

Kamera Google Nest z oświetleniem

Pierwszy produkt oświetleniowy firmy Google Nest, ta kamera z oświetleniem oferuje jasne światła i zestaw elementów sterujących za pośrednictwem aplikacji Google Home. Kamera — zasilana bateryjnie kamera Google Nest Cam — podłącza się magnetycznie i za pomocą kabla zasilającego. A teraz oferta, która nie polega na monitorowaniu wydarzeń poza domem, a bardziej na czymś, co powinno dziać się w twoim domu: porywająca gra wieloosobowa! Niedawno wprowadzony na rynek Nintendo Switch Sports jest obecnie w sprzedaży z dołączonym paskiem na nogi na Amazon za 39,99 USD zamiast zwykłych 49,99 USD, co pozwala zaoszczędzić 10 USD na fizycznej kopii gry Nintendo Switch. Jeśli masz miłe wspomnienia związane z Wii Sports, dzięki sześciu minigierkom tego tytułu poczujesz się jak w domu, ponieważ jest to zasadniczo duchowy następca klasyka Wii. Może nie jest to kulturowy kamień probierczy, jakim był Wii Sports, ale z pewnością jest to świetny sposób na spędzenie czasu z rodziną — zwłaszcza jeśli masz dzieci lub młodych krewnych. Nintendo planuje nawet wprowadzić później minigrę golfową jako darmowe DLC… jakby piłka nożna i chambara nie wystarczyły. Przeczytaj naszą recenzję.

Nintendo Switch Sport

Duchowy następca Wii Sports, Nintendo Switch Sports, ma sześć minigier, które wykorzystują sterowanie ruchem Joy-Con. W piłkę nożną, badmintona, tenisa, kręgle, siatkówkę i chambarę można grać solo, w parze lub w niektórych przypadkach nawet z czterema uczestnikami. Fizyczna kopia gry zawiera również pasek na nogę do użytku z piłką nożną.

Jeszcze kilka sobotnich oszczędności

Kolejną ofertą inteligentnego domu oferowaną gdzie indziej jest trzypak Amazona z routerami Google Nest Wifi, który jest obecnie dostępny za 256.02 USD zamiast 468 USD. Zestaw do sieci mesh wystarczy, aby pokryć bardzo duży dom, a jeśli połączysz je ze sobą przez Ethernet, uzyskasz bardzo silny sygnał Wi-Fi 5. Przeczytaj naszą recenzję. Do 15 czerwca firma Totallee zdyskontuje swoje etui na telefony Hybrid i Hybrid MagSafe o 50 procent. Te lekkie etui – które są dostępne dla iPhone’a 13, a także iPhone’a 12 Pro Max, iPhone’a 12 Pro i iPhone’a 12 – zwykle kosztują 39 USD, ale teraz kosztują tylko 20 USD. Po prostu poszukaj modeli hybrydowych w opcjach Transparent dla każdego odpowiedniego modelu telefonu. Samsung Galaxy Buds Pro spadł do 119,99 USD (80 USD zniżki) na Amazon w fioletowej kolorystyce. To jedna z najniższych cen, jakie kiedykolwiek widzieliśmy dla doskonałych wkładek dousznych z redukcją szumów, które najlepiej pasują do telefonów Samsung Galaxy. Dopóki nie masz nic przeciwko kolorowi, te prawdziwe bezprzewodowe wkładki douszne to świetny zakup. Przeczytaj naszą recenzję. Jeśli Buds Pro nie są dla Ciebie wystarczająco tanie, skromniejsze Samsung Galaxy Buds 2 kosztują tylko 94,99 USD (55 USD zniżki) na Amazon. Te wkładki douszne przewyższają swoją klasę wagową pod względem jakości dźwięku i redukcji szumów, a teraz są dostępne w kolorze czarnym lub oliwkowym. Przeczytaj naszą recenzję.

Subskrybuj, aby otrzymywać najlepsze oferty technologiczne tygodnia zatwierdzone przez Verge.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android