Tydzień Google w MediaMarkt: oszczędzaj dzięki tym najlepszym ofertom

Tydzień Google w MediaMarkt: oszczędzaj dzięki tym najlepszym ofertom

zorganizowany przez MediaMarkt od 05 do 12 czerwca 2022 tydzień Google. Tam możesz zabezpieczyć różne produkty, od inteligentnych głośników po telefony komórkowe z pikselami, z dużymi rabatami.

Nie możesz przegapić tego tygodnia: na początku czerwca dostępne są różne produkty Google, takie jak smartfony, inteligentne wyświetlacze i głośniki w najwyższych cenach. Wybraliśmy najlepsze produkty i oferty, w których możesz zaoszczędzić najwięcej.

Na Tydzień Google w MediaMarkt

Google Pixel 6

Szukasz wysokiej jakości smartfona w średniej cenie? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce. Google Pixel 6 potrafi przekonywać solidną wydajnością, 8 GB RAM-u i aparatem 50 MP. Ponadto Google gwarantuje łącznie 5 lat wsparcia aktualizacji. Google Pixel 6 jest w kolorach Burzowa czerń, Rodzaj pianki morskiej Jak na przykład Rodzaj koralowy do dyspozycji. Więcej o telefonie komórkowym dowiesz się z filmu GIGA:

Funkcje Pixela 6

128 GB pamięci 8 GB RAM Wyświetlacz 6,4 cala (FHD+ OLED z 90 Hz) Aparat: 50 MP (kamera tylna) + 8 MP (aparat przedni)

Google Pixel 6 128 GB Sorta Seafoam Dual SIM

Cena może być teraz wyższa. Cena od 06.05.2022 15:29

Google Pixel 6 Pro

Większy brat Google Pixel 6 idzie o krok dalej: z 12 GB RAM, nieco większym wyświetlaczem 120 Hz, ostrzejszym przednim aparatem i dodatkowym aparatem z 4-krotnym zoomem optycznym, ten model nie musi się ukrywać . Google Pixel 6 Pro przyniesie Ci kolory Burzowa czerń, Pochmurno Biały oraz Sorta Sunny oferowany.

Funkcje Pixela 6 Pro

128 GB pamięci 12 GB pamięci RAM Wyświetlacz 6,7 cala (QHD+ LTPO-OLED z częstotliwością 120 Hz) Aparat: 50 MP (kamera tylna) + 11,1 MP (przód)

Google Pixel 6 Pro 128 GB Sorta Sunny Dual SIM

Google Pixel 6 Pro 128 GB Sorta Sunny Dual SIM

Cena może być teraz wyższa. Cena od 05.06.2022 18:20

Zobacz wszystkie oferty Tygodnia Google w Media Markt

Inteligentny wyświetlacz Google Nest Hub (2. generacji)

Steruj produktami inteligentnego domu w dowolnym momencie za pomocą poleceń głosowych, zapytaj Google o fakty (pogoda, ruch uliczny i wiele więcej), możesz to zrobić dzięki inteligentnym głośnikom Google. Nest Hub to jeden z najlepszych produktów w tej dziedzinie, ponieważ dzięki samościemniającemu się wyświetlaczowi możesz go również używać do sterowania światłem i ogrzewaniem za pomocą ekranu dotykowego, działa jak inteligentna ramka do zdjęć, pokazuje spotkania, odtwarza muzykę i może być używany do rozmów wideo . Niewielkie kompromisy można poczynić w kwestii dźwięku, ale inteligentny wyświetlacz przekonuje wieloma funkcjami. Dostępne w kolorach Węgiel oraz Rockowe cukierki.

Funkcje Google Nest Hub

Wyświetlacz: 7-calowy ekran dotykowy Systemy operacyjne kompatybilne z Bluetooth 5.0: Android, sterowanie głosowe iOS

Inteligentny wyświetlacz Google Nest Hub (2. generacji) z włókna węglowego

Inteligentny wyświetlacz Google Nest Hub (2. generacji) z włókna węglowego

Cena może być teraz wyższa. Cena od 06.05.2022 18:22

Google Nest Mini

Kolejnym sprytnym przedstawicielem na tej liście jest Nest Mini, który również słucha poleceń głosowych dzięki Asystentowi Google. Podobnie jak w Nest Hub, możesz używać swojego głosu do sprawdzania pogody, wiadomości, kalendarza i oczywiście słuchania muzyki – tylko bez wyświetlacza. Głośnik rozpoznaje Twój głos za pomocą funkcji Voice Match i możesz z góry ustawić, na które głosy będzie reagował. Tutaj również można podłączyć go do innych inteligentnych urządzeń i używać go jako centrum sterowania.

Funkcje Google Nest Mini

Zgodne systemy operacyjne: Android, iOS Zintegrowany asystent głosowy Sterowanie głosowe Waga: 181 g

Mini inteligentny głośnik Google Nest z włókna węglowego

Mini inteligentny głośnik Google Nest z włókna węglowego

Cena może być teraz wyższa. Cena od 05.06.2022 18:28

Wszystkie przecenione produkty można znaleźć na specjalnej stronie Tygodnia Google na MediaMarkt.de.

Na Tydzień Google w MediaMarkt

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android