Tryb wieloosobowy na smartfonie: te gry dają najwięcej frajdy razem

Tryb wieloosobowy na smartfonie: te gry dają najwięcej frajdy razem

Artykuł redakcyjny 18 stycznia 2024 r

Smartfon stał się obecnie jednym z najpopularniejszych urządzeń do grania. Urządzenie podręczne oferuje wiele korzyści, w tym bezpłatne aplikacje i wygodne sterowanie za pomocą ekranu dotykowego. Gry mobilne można uruchamiać w dowolnym miejscu i czasie, ponieważ mała konsola do gier z łatwością mieści się w kieszeni. Odkąd w Internecie rozkwitł tryb wieloosobowy online, a większość gier została zaprojektowana z myślą o wirtualnej rywalizacji, gry oparte na współpracy podbiły także sklepy z aplikacjami. Przyglądamy się najfajniejszym grom, w które możesz grać ze znajomymi lub innymi graczami!

Źródło obrazu: Unsplash

Monopoly: klasyczna gra planszowa na smartfonie

Walka o ziemię, pobieranie czynszu i budowanie imperium – to wszystko jest częścią rozrywki w Monopoly. Popularna klasyczna gra planszowa została wydana w wielu wersjach i oferuje plansze oparte na znanych filmach, grach wideo itp. Dzięki aplikacji gra jest dostępna także na Twoim smartfonie i możesz w nią grać z własnymi przyjaciółmi. Każda sesja może być nawet połączona z czatem wideo, dzięki czemu gracze mogą komunikować się bezpośrednio między sobą. Aplikacja oferuje różne ustawienia, w tym wirtualną planszę do gry w Nowym Jorku lub Atlantic City.

Poker: ostateczny test strategii

Poker karciany przetrwał dziesięciolecia nie bez powodu. Prosty zestaw zasad stwarza wiele możliwości taktycznego działania i osiągnięcia jak najlepszego wyniku. Gra toczy się na zielonym filcu lub na wirtualnym stole. Większość ekscytujących zawodów odbywa się teraz online, ponieważ grę można doskonale przenieść na ekran. W dzisiejszych czasach każdy, kto chce grać w pokera ze znajomymi lub przeciwnikami z całego świata, może po prostu skorzystać ze swojego smartfona. Poker online oferuje możliwość wyboru różnych wariantów gry, a nawet samodzielnego organizowania ekscytujących turniejów. Prostych zasad gry można nauczyć się na platformach internetowych dzięki praktycznym poradnikom. Kiedy już wiesz, jak działa gra karciana, musisz opracować własną strategię.

Among Us: Kto jest zdrajcą?

Społeczna gra dedukcyjna Among Us nie potrzebuje wyszukanej grafiki ani skomplikowanej rozgrywki, aby zachwycić graczy. Od 4 do 15 graczy łączy się i ląduje na statku kosmicznym jako członkowie załogi. Maksymalnie trzech graczy zostaje wybranych jako zdrajcy i muszą w trakcie gry sabotować i zabijać prawdziwych członków załogi – i robić to niezauważeni. Załoga zawsze ma szansę odkryć zdrajców i wyeliminować ich z gry. Jeśli jednak podejmiesz złą decyzję, zwykły członek załogi zostanie wyeliminowany, co jeszcze bardziej zmniejszy zespół. Czy uda się zidentyfikować zdrajców, zanim wymordują całą załogę?

Gorące wyścigi w Asphalt 9: Legends

Prawie żaden inny gatunek nie sprawia, że ​​chcesz rywalizować jak gry wyścigowe. W Asphalt 9: Legends gracze mają okazję rywalizować z graczami z całego świata i ścigać się po gorącym asfalcie. Aplikacja oferuje wyraźną grafikę, świetne opcje dostosowywania pojazdów i realistyczną fizykę gry. Gracze mogą rywalizować ze sobą na różnorodnych torach, od torów w dżungli po wyścigi w wielkim mieście. Mogą osiągnąć różne stopnie i sprawdzić się jako prawdziwe legendy na kierownicy.

League of Legends: Wild Rift wreszcie na urządzenia mobilne

W najlepszych grach mobilnych nie powinno oczywiście zabraknąć absolutnego hitu e-sportowego. League of Legends: Wild Rift przeniosło jedną z najbardziej udanych gier MOBA na urządzenia mobilne, doskonale dostosowując tryby gry do mniejszego ekranu. W grze pięciu graczy tworzy jedną z dwóch rywalizujących ze sobą drużyn. Muszą bronić własnej bazy i jednocześnie atakować wieże drugiej drużyny. Każdy gracz może wybrać własnego bohatera, który wyposażony jest w określone umiejętności i atrybuty. Tylko jeśli pozostali gracze pomyślnie będą współpracować, mają realną szansę na wygraną.

Stereotyp gracza siedzącego samotnie przed komputerem już dawno minął. Obecnie gry są często hobby towarzyskim, którym można się podzielić z innymi. Nieważne, czy rywalizujesz ze swoimi przyjaciółmi, czy spotykasz graczy z całego świata, emocje są ogromne. Od gier wyścigowych po klasyczne gry planszowe – w formie aplikacji znajdziesz wszelkiego rodzaju tytuły.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android