Trader 2022: Zainwestuj 200 000 euro w grę giełdową bez ryzyka i osiągaj realne zyski

Trader 2022: Zainwestuj 200 000 euro w grę giełdową bez ryzyka i osiągaj realne zyski

Gra giełdowa przechodzi do następnej rundy: na Trader 2022 możesz udowodnić swoje szczęście lub umiejętności na giełdzie za 200 000 euro, bez żadnego ryzyka. Nie martw się, nie musisz też mieć wysokich pieniędzy. Główną nagrodą jest topowy SUV, ale są też nagrody pieniężne.

Trader 2022: Wygraj Jaguara F-Pace w grze giełdowej

To Gra giełdowa Trader 2022 powraca: Gracze, profesjonaliści giełdowi i nowicjusze lub każdy, kto po prostu chce spróbować handlu akcjami, może teraz ponownie zarobić na złoty nos – przynajmniej w grze, którą francuski bank Société Générale oferuje wraz z Giełdą Papierów Wartościowych w Stuttgarcie i innymi partnerami.

Gra giełdowa Trader 2022 jest otwarta dla wszystkich graczy w wieku powyżej 18 lat, rejestracja odbywa się za pośrednictwem strony internetowej utworzonej specjalnie dla gry (patrz Trader 2022). Udział jest dla Ciebie całkowicie darmowy, ale musisz podać swoje prawdziwe imię, aby mieć szansę na nagrody. Jaguar F-Pace czeka na zwycięzcę Tradera 2022. To Hybrydowy SUV typu plug-in zaczyna się od ceny katalogowej ponad 70 000 euro.

Co tydzień wśród wszystkich uczestników będzie również losowany iPhone 13. Na koncie każdego tygodniowego zwycięzcy jest 2222 euro przeniesione. Niezależnie od tego, czy masz pomysł na parkiet giełdowy, czy po prostu bierzesz udział i okazujesz szczęśliwe rozdanie, może się to opłacać. Ale co tak naprawdę dzieje się na Trader 2022, co musisz zrobić, aby zdobyć jedną z nagród?

Trader 2022 jest ostatecznie symulacją prawdziwej giełdy w Stuttgarcie. Można tam handlować akcjami i instrumentami pochodnymi na akcje. Każdy gracz otrzymuje dwie wpłaty po 100 000 euro każda, aby móc używać go do kupowania akcji i instrumentów pochodnych. Produkty finansowe ewoluują w trakcie gry – ostatni dzień gry to 28 października 2022 r. – według cen na prawdziwej giełdzie.

Po 28 października lub co tydzień zostanie rozstrzygnięte: Czyja zajezdnia wypada najlepiej, czyli osiągnęła najwyższą wartość, wygrywa Jaguara. Kto odniesie największy sukces w ciągu tygodnia, może zapewnić sobie cotygodniową wygraną, w tym nagrodę pieniężną – zwłaszcza przy obecnym rozwoju cen, dla wielu może to być miły plus.

Gra giełdowa już trwa, nowi uczestnicy mogą rozpocząć w dowolnym momencie do ostatniego dnia (Zobacz Traderzy 2022). To nie musi zmniejszać szans na ogólne zwycięstwo. Możesz również zresetować swój depozyt raz w tygodniu, jeśli ceny nie będą rozwijać się zgodnie z oczekiwaniami. Będziesz wtedy traktowany jak nowy gracz.

Oto jak Trader 2022 przedstawia się w filmie:

Kupuj i sprzedawaj akcje bez ryzyka: Trader 2022 jest dla nowicjuszy

Na tym polega różnica w porównaniu z prawdziwą giełdą: możesz zacząć od zera, jeśli coś nie ułoży się, zamiast ponosić straty lub przesiedzieć je w prawdziwym życiu. poza tym nic nie ryzykujesz w końcu nie inwestujesz prawdziwych pieniędzy w zakupy akcji.

Każdy, kto chce po raz pierwszy zasmakować rynku akcji, może korzystać z Tradera 2022 tak samo, jak doświadczeni maklerzy giełdowi, którzy mogą chcieć przetestować nową strategię inwestycyjną na bezpiecznych wodach. Wszystkie informacje na temat Tradera 2022 można znaleźć w samej grze oraz od naszych kolegów z t-online. Tam również towarzyszysz wyścigowi o najlepszą zajezdnię.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android