To są najlepsze gry wideo o tematyce wampirów

To są najlepsze gry wideo o tematyce wampirów

Od redakcji 28 kwietnia 2022 r.

Mit wampira od wieków chłodzi ludzi i zainspirował wiele wspaniałych dzieł literackich i filmowych. Istnieje również wiele doskonałych gier wideo o wampirach, i to bez przereklamowanej serii Castlevania. Następujące cztery tytuły należą do najlepszych.

The Sims 3

The Sims nie jest pierwszą grą, która przychodzi ci na myśl, gdy myślisz o wampirach. W końcu seria jest właściwie znana z realistycznej symulacji życia codziennego. Zwykle gracz jest tu zajęty karierą sportowca, lekarza lub restauratorem, dostarczając swojemu Simowi coś do jedzenia w supermarkecie lub trenując go na siłowni. W dodatku Sims Supernatural obierają jednak inne ścieżki, ponieważ mieszkańcy tajemniczego miasta Simów Moonlight Falls mają mroczne sekrety. W pełni księżyca zamieniają się w wilkołaki, latają jako wiedźmy na miotłach… albo są wampirami. Następnie żywią się krwią swoich Simów, hipnotyzują innych wzrokiem, a nawet mogą osiągnąć nieśmiertelność.

Wampir

Vampyr to RPG akcji z niezwykłą historią: bohaterem jest lekarz, który właśnie został wampirem. Jest rozdarty między żądzą krwi a przysięgą lekarską, która faktycznie zobowiązuje go do ratowania życia. Jednocześnie musi walczyć z epidemią, która zamienia ludzi w szczególnie okrutne wampiry. Gracz ma wybór, aby zaspokoić swoje pragnienia i zostanie nagrodzony specjalnymi zdolnościami i zwiększoną mocą. Może jednak również nie zabijać ludzi i grać w grę bez dodatkowych mocy. Istnieje kilka różnych zakończeń w zależności od tego, jak się zachowuje.

Przebudzenie Drakuli

Znaleźliśmy ten wirtualny automat Red Tiger na hyperino-casino.com i jest on powyżej średniej dla tego gatunku. Ostra grafika i dopasowana ścieżka dźwiękowa ożywiają zamek hrabiego Drakuli. Ponadto ta gra ma unikalną funkcję, którą jest tryb dzienny i tryb nocny. Ten oryginalny pomysł sprawia, że ​​Dracula Awakening to praktycznie dwie gry w jednej. Każdy tryb ma swój własny system bonusowy: w trybie dziennym znajduje się symbol zaćmienia słońca, który może wyzwalać darmowe spiny. Jednak w nocy pojawia się dziki Dracula, który obejmuje cztery rzędy, a także zamienia wszystkie narzeczone Draculi w dzikie. Szanse na wygraną też są spore. Ale to przede wszystkim rozgrywka wyróżnia ten automat spośród masy automatów do gry. Bo wiele innych gier tego gatunku to tylko słabe napary z tej samej zasady. Nie można tego powiedzieć o Przebudzeniu Draculi.

Darkwatch

Darkwatch to pierwszoosobowa strzelanka z 2005 roku i prawdopodobnie jedyna gra o wampirach osadzona na dzikim zachodzie. Bohaterem jest banita należący do tajnego zakonu polującego na wampiry. Niestety został ugryziony i teraz sam powoli zamienia się w wampira. Z kuszą, rewolwerem i strzelbą przedziera się przez hordy nieumarłych, aby pokonać wampirzego księcia Lazarusa. W nocy może stopniowo wykorzystywać swoje nowe wampirze moce, w ciągu dnia musi walczyć jak normalny człowiek. Darkwatch to jedna z najlepszych gier 2005 roku i niesłusznie zapomniana.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android