To najlepsze oferty telefonów Prime Day 2022

To najlepsze oferty telefonów Prime Day 2022

Najlepsze ceny telefonów niezaprzeczalnie pochodzą od operatorów bezprzewodowych – ale wiążą się one również z wieloma warunkami, takimi jak długie umowy i wymagania dotyczące korzystania z drogich, nieograniczonych planów. Kupowanie odblokowanego oznacza, że ​​nie jesteś przywiązany do konkretnego operatora lub planu, dlatego zalecamy zakup telefonu w ten sposób, jeśli możesz. Niestety oznacza to również pominięcie oferty „darmowego” telefonu. Chociaż Amazon nie rozdaje żadnych darmowych telefonów w Prime Day, znajdziesz kolejną najlepszą rzecz: znaczne zniżki na obecne modele, bez konieczności zawierania umowy lub wymiany. Tutaj znajdziesz najlepsze oferty bezprzewodowe w Prime Day, od akcesoriów, przez flagowce, po telefony obsługujące tylko 4G, bez widocznych ciągów.

Oferty na akcesoria do telefonów

Galaxy S22 Plus to nasz aktualny wybór najlepszego wszechstronnego telefonu z Androidem. Zdjęcie: Allison Johnson / The Verge

Oferty telefonów Samsung

Samsung oferuje 30 procent zniżki na odblokowane urządzenia z serii S22, a także zdrową zniżkę na już przystępny cenowo Galaxy A53 5G. Wszystkie są jednymi z najlepszych telefonów z Androidem, które możesz teraz kupić w odpowiednich przedziałach cenowych, i są wspierane przez fantastyczne zasady pomocy technicznej, dzięki czemu będą otrzymywać aktualizacje oprogramowania przez wiele lat. Zwykle 449 USD, Galaxy A53 5G ze 128 GB pamięci jest obecnie w sprzedaży za 324 USD. To fantastyczna cena za telefon z ekranem OLED 120 Hz, wodoodpornością IP67 i obiecanymi czterema latami aktualizacji oprogramowania. Jeśli szukasz telefonu z Androidem średniej klasy, to jest ten, który możesz zdobyć. Przeczytaj naszą pełną recenzję.

Galaxy S21 FE jest w sprzedaży za 489 USD, co jest niższe od sugerowanej ceny detalicznej 699 USD (choć ostatnio wyceniono go na około 600 USD). To dobra opcja, jeśli chcesz czegoś, co mieści się między telefonem flagowym a telefonem średniej klasy, z niektórymi zaawansowanymi funkcjami, takimi jak ładowanie bezprzewodowe, których nie dostaniesz z A53. Przeczytaj naszą pełną recenzję.

Standardowy Galaxy S22 ze 128 GB pamięci jest w sprzedaży za 599 USD (zwykle 799 USD), a 256 GB Galaxy S22 kosztuje 649 USD (zwykle 849 USD). Są lepszą opcją dla lżejszych użytkowników, ponieważ żywotność baterii nie jest tak wytrzymała, jak w przypadku innych modeli w ofercie. Przeczytaj naszą pełną recenzję.

Różowy Galaxy S22 Plus ze 128 GB pamięci i czarny 128 GB S22 Plus są w sprzedaży za 699 USD, z których oba zwykle kosztują 999 USD. Jeśli chcesz więcej miejsca, wersje 256 GB różowego S22 Plus, czarnego S22 Plus i zielonego S22 Plus kosztują 734 USD zamiast 1049 USD. Większy model ma lepszą żywotność baterii i uważamy, że jest to najlepszy telefon z Androidem dla większości ludzi. Przeczytaj naszą pełną recenzję. Szukasz telefonu, który zrobi absolutnie wszystko? Burgundowy Galaxy S22 Ultra ze 128 GB pamięci jest w sprzedaży za 839 USD, przeceniony z 1199 USD. To marzenie zaawansowanych użytkowników, z wbudowanym rysikiem i doskonałym, 10-krotnym teleobiektywem. Przeczytaj naszą pełną recenzję.

Oferty telefonów OnePlus

OnePlus N200 5G jest w sprzedaży za jedyne 179 USD, obniżony z 239 USD. Ma rok, ale nadal powinien otrzymać dwa dodatkowe lata aktualizacji zabezpieczeń od OnePlus. Dodatkowo, za mniej niż 200 USD, jego 6,5-calowy wyświetlacz 1080p – który zapewnia płynniejszą częstotliwość odświeżania 90 Hz – jest jednym z najlepszych, jakie otrzymasz za tę cenę. Przeczytaj naszą pełną recenzję.

Rysik Motorola Moto G

Stylus 2022 Moto G oferuje świetną wydajność i duży ekran. Zdjęcie: Allison Johnson / The Verge

Oferty telefonów Motorola

Subskrybuj, aby otrzymywać najlepsze oferty technologiczne tygodnia zatwierdzone przez Verge.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android