Taryfy telefonów komórkowych w supermarketach: Edeka rewolucjonizuje usługi prepaid w sieci Telekom

Taryfy telefonów komórkowych w supermarketach: Edeka rewolucjonizuje usługi prepaid w sieci Telekom

Możesz uzyskać funkcję, która jest nietypowa dla taryf przedpłaconych w szczególnie niskiej cenie od Edeka. (Źródło obrazu: GIGA)


Szukasz elastycznej i niedrogiej taryfy przedpłaconej, która pozwoli Ci szybko surfować po Internecie? Do tej pory trzeba było zadowalać się zmniejszonymi prędkościami od wielu dostawców lub akceptować drogie taryfy od operatorów sieci. Jednak Edeka oferuje taryfy przedpłacone do 300 Mbit/sw sieci Telekom. Wszystko to jest dostępne po uczciwych cenach i bez umowy. Ponadto istnieje obecnie 6 miesięcy dodatkowego wolumenu danych za darmo.

Edeka: Taryfy na kartę z najwyższą prędkością LTE + dodatkowy wolumen danych

Wybór ofert na kartę stale się powiększa. Prawie każdy dyskont, supermarket i wielu dostawców internetowych oferuje teraz własne karty, które są aktywne w trzech niemieckich sieciach komórkowych. Jednak pakiety są zwykle ograniczane do 21,6 lub 25 Mbit/s. Nie tak w Edeka mądrygdzie możesz uzyskać konkurencyjne ceny i znacznie tańsze niż taryfy przedpłacone od Telekom, Vodafone i o2 surfować z pełną prędkością LTE do 300 Mbit/s puszka (zobacz ofertę w Edeka). Dodatkowo przy rejestracji otrzymujesz taryfy Kombi M, L i XL na 6 okresów rozliczeniowych (co 4 tygodnie). dodatkowy wolumen danych do 7 GB gratis. Jednak oferta jest aktualna tylko do 14 maja 2023 r.

Nie ma więc prawie żadnych ograniczeń na drodze Przesyłaj strumieniowo lub pobieraj duże ilości danychczyli głównie o godz praca mobilna może być wartościowy. Taryfy mogą być elastyczne co cztery tygodnie Rezerwuj przez inteligentną aplikację Edeka i wymieniaj co jakiś czas – w razie potrzeby. Zawsze musisz mieć wystarczająco dużo środków dostępnych wcześniej lub pobierać koszty bezpośrednio z konta czekowego. Kredyt możesz również otrzymać w kasie Edeka lub doładować online. Rezerwując pakiety roczne, możesz zaoszczędzić jeszcze więcej.

Inteligentne taryfy przedpłacone Edeka w skrócie

Stawki
Kombi S
Kombi M
Kombi l
Kombi XL
kombi maks

Wolumen danych 1 GB LTE 4 GB LTE + 6x 3 GB dodatkowo
6 GB LTE + 6x 5 GB dodatkowo
9GB LTE + 6x 7 GB dodatkowo
Nieograniczona ilość danych Prędkość LTE do 300 Mbit/s w sieci Telekom Ryczałt / minuty / SMS 50 min + 50 SMS z roamingiem UE + ryczałt Telekom Ryczałt Allnet / SMS z roamingiem UE na 4 tygodnie
4,95 Euro
9,95 Euro
14,95 Euro
24,95 Euro
94,95 Euro

Usługi dodatkowe eSIM, VoLTE i WiFi Calling eSIM, VoLTE i WiFi Calling, Telekom HotSpot Flat

Przedpłata czy miesięczna anulacja, co jest lepsze?

Dla kogo opłacalne są taryfy przedpłacone Edeka?

Taryfy są opłacalne dla każdego, kto nie chce być związany umową i chce być całkowicie elastyczny. W Edece masz wystarczającą ilość danych LTE za niewielkie pieniądze, telefon i sms-y ryczałtowe z pakietu M i jesteś w ruchu w sieci Telekom z pełną prędkością 4G. Jednak oferowana wysoka prędkość kosztuje trochę więcej w porównaniu z innymi dostawcami przedpłaconymi, ale taryfy są nadal tańsze niż porównywalne taryfy przedpłacone operatorów sieci. Naszym zdaniem jest to jak najbardziej opłacalne Pakiet L z 6 GB + 6x 3 GB dodatkowego wolumenu danych za 14,95 euro miesięcznieco powinno wystarczyć większości użytkowników.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android