Tablet Pixel to najlepszy tablet z Androidem.  Dlatego.

Tablet Pixel to najlepszy tablet z Androidem. Dlatego.

Rita El Khoury / Android Authority Tablety z Androidem przeżywają swój renesans. Po latach utrzymywania fortu przez Samsunga za pomocą flagowych tabletów Galaxy Tab S, mamy teraz godnych konkurentów z OnePlus, a Google w końcu powraca do gry na tablety po długiej nieobecności. Wszystkie mają oczywiście swój sprawiedliwy udział w zaletach i wadach. Ponieważ jednak tablet Pixel oferuje znacznie więcej niż standardowe możliwości tabletu, istnieje wiele powodów, dla których jest to najlepszy tablet z Androidem, jaki możesz teraz kupić. Spójrzmy!

Stacja dokująca do ładowania głośników to rewolucja

Stacja dokująca do tabletu Google Pixel 2Rita El Khoury / Android AuthorityW świecie, w którym producenci smartfonów i tabletów nie dołączają już ładowarek do zestawów, Google idzie w przeciwnym kierunku i dodaje nie tylko standardową ładowarkę, ale także stację dokującą z ładującym głośnikiem, która przenosi możliwości tabletu Pixel na wyższy poziom Poziom. Stacja dokująca ustawia tablet pod idealnym kątem, aby przeglądać przepisy, przeglądać wiadomości, oglądać filmy lub prowadzić rozmowy wideo. Głośnik stacji dokującej to nie tylko gadżet — oferuje bogaty dźwięk, który doskonale nadaje się do słuchania muzyki lub oglądania ulubionych filmów i programów telewizyjnych.

Czy to tablet? Czy to inteligentny wyświetlacz? Dlaczego nie oba?

Ramka na zdjęcia tabletu Google Pixel 1Rita El Khoury / Android Authority Tablet Pixel nie tylko naśladuje wygląd Nest Hub Max po umieszczeniu na stacji dokującej, ale oferuje również podobną funkcjonalność. Dzięki trybowi Hub, który aktywuje się po zadokowaniu tabletu, możesz używać urządzenia jak każdego innego inteligentnego wyświetlacza, od cyfrowej ramki na zdjęcia po inteligentny kontroler domowy. Asystent Google umożliwia odtwarzanie muzyki, oglądanie filmów, ustawianie przypomnień, sprawdzanie pogody, zadawanie pytań i wykonywanie innych czynności bez użycia rąk. Dzięki stacji ładującej z głośnikiem Google gwarantuje, że czas spędzony na ładowaniu tabletu Pixel nie będzie zmarnowany. Tablet jest zawsze ładowany w razie potrzeby, a zwykli użytkownicy tabletów mogą wykorzystać urządzenie w doskonały sposób, zamiast zostawiać je w szufladzie.

Wbudowany Chromecast. Na tablecie.

Tablet Google Pixel w stacji dokującej z ekranem głównymTablety Kris Carlon / Android Authority to doskonały wybór dla wielu użytkowników, którzy chcą nadrobić zaległości w oglądaniu ulubionych programów telewizyjnych i filmów w domu lub w podróży. Tablet Pixel sprawia, że ​​wszystko jest znacznie prostsze i wygodniejsze dzięki Chromecastowi, umożliwiając przesyłanie muzyki i filmów z telefonu oraz odtwarzanie ich na zadokowanym tablecie. Fabrycznie załadowany widżet Google TV zapewnia na tablecie obsługę inteligentnej telewizji, ułatwiając oglądaj swoje programy i filmy w różnych aplikacjach, przeglądaj rekomendacje i znajduj nowe treści w jednym miejscu. Konfiguracja czterech głośników tabletu Pixel robi wrażenie, ale użycie stacji dokującej z głośnikami zapewni bardziej wciągający dźwięk.

Najlepsze oprogramowanie Google

Tablet Google Pixel Pixel 7 Pro Hazel 2Rita El Khoury / Android Authority Nic nie prezentuje inteligencji oprogramowania Google lepiej niż urządzenie Pixel, niezależnie od tego, czy jest to smartfon, czy tablet. Rolę tabletu Pixel jako inteligentnego koncentratora wspomaga przeprojektowana aplikacja Google Home, która zapewnia teraz spersonalizowany i bardziej zorganizowany widok wszystkich podłączonych inteligentnych produktów domowych, od termostatów i inteligentnych żarówek po zamki i kamery. Widget kamery gniazdowej zapewnia dostęp do domu dostęp do ekranu wideo na żywo, a panel główny umożliwia sterowanie produktami inteligentnego domu jednym dotknięciem w jednym miejscu. I oczywiście możesz zarządzać wszystkim za pomocą głosu i prostych poleceń głosowych za pomocą Asystenta Google. Tablet Pixel jest również wyposażony w ekskluzywne funkcje aparatu Pixel, takie jak Face Unblur, Magic Eraser i inne. Ludzie nie używają tabletów do fotografowania tak często, jak smartfonów. Zaletą jest jednak to, że za pomocą tych funkcji aparatu możesz edytować dowolne zdjęcia zapisane na połączonym koncie Zdjęć Google, niezależnie od tego, jakim urządzeniem zrobisz zdjęcie. Szybkie edytowanie na większym ekranie jest lepsze niż ciągłe ściskanie i powiększanie ekranu telefonu. Dostajesz także wszystko, czego można oczekiwać od tabletu z dużym ekranem, od wielozadaniowości w wielu oknach w orientacji pionowej i poziomej, po interfejsy użytkownika aplikacji, które są przyjazny dla tabletów i obsługujący rysik USI 2.0.

Porozmawiajmy o akcesoriach

Podpórka do etui na tablet Google Pixel 3Rita El Khoury / Android Authority Tablet Pixel jest wyposażony w stację dokującą z ładującym głośnikiem, ale etui na tablet Pixel to kolejne akcesorium własne, które warto wziąć pod uwagę. Jest sprzedawany osobno i dość drogi. Ale jeśli planujesz kupić etui, dobrym wyborem będzie oficjalne etui. Zapewnia solidną ochronę, z podwyższoną krawędzią wokół wyświetlacza i portów oraz precyzyjnymi wycięciami, aby uniknąć zakłóceń podczas podłączania ładowarek lub podczas umieszczania tabletu na stację ładującą. Jednak metalowy stojak na pierścionek z tyłu sprawia, że ​​ta obudowa wyróżnia się. Na pierwszy rzut oka jest to proste, ale daje zaskakującą liczbę zastosowań. Pierścień można ustawić pod dowolnym kątem od zera do 180 stopni. Nie ma ustalonych kątów, konieczności blokowania go na miejscu ani majstrowania przy złączach. Wystarczy wyciągnąć pierścień z etui i ustawić tablet pod dowolnym kątem. Pozostaje stabilnie na swoim miejscu pod każdym kątem, dzięki czemu można go ustawić tak, aby ułatwić pisanie, przewijanie, oglądanie filmów, a nawet noszenie. Tablet można również ustawić w pozycji pionowej i nie trzeba go wyjmować, umieszczając go na stacji ładującej. Jest to z pewnością funkcja, o której nie wiesz, że jej brakuje, dopóki z niej nie skorzystasz, a potem nie możesz sobie wyobrazić, że nie będziesz mieć jej później.

Tablet Pixel równoważy cenę i funkcje

Tablet Google Pixel Pogoda 2Rita El Khoury / Android AuthorityW świecie Androida nie ma zbyt wielu tabletów i ogólnie dostępne opcje wahają się od bardzo przystępnych cenowo po drogie premium. Tablet Pixel plasuje się pośrodku, oferując idealną równowagę specyfikacji, funkcji i ceny. Począwszy od 499 dolarów, Pixel Tablet mieści się w przedziale cenowym OnePlus Pad i iPada 10. generacji. Oczywiście konkurencja ma swoje zalety. I chociaż opcje takie jak seria Galaxy Tab S9 i iPady Pro oferują lepszy, bardziej premium sprzęt, są drogie i świetnie nadają się na „zamiennik laptopa”. Jednak wyjątkowy przypadek wtórnego użycia tabletu Pixel i fantastyczne funkcje oprogramowania sprawiają, że jest to idealny wybór dla fani Google’a. Tablet nie jest często głównym urządzeniem użytkownika, więc fakt, że nie będzie po prostu leżał, gdy nie jest używany, to tylko jeden z wielu powodów, dla których tablet Pixel jest jednym z najlepszych dostępnych obecnie tabletów z Androidem. Tablet Google PixelTablet Google PixelZalecane przez AATablet Google Pixel Unikalna stacja dokująca przypominająca Nest Hub • Funkcje oprogramowania dostępne wyłącznie dla Pixela • Zasady dotyczące długoterminowych aktualizacji Przenośność tabletu i inteligentna funkcja Nest Hub. Tablet Pixel to 10,95-calowy tablet z funkcjami opartymi na Tensor G2, które podwajają się jako inteligentny wyświetlacz/głośnik Nest Hub po umieszczeniu w stacji ładującej z głośnikiem.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android