Summer Game Fest 2022: wszystkie wiadomości i zwiastuny

Summer Game Fest 2022: wszystkie wiadomości i zwiastuny

Gospodarz Summer Game Fest, Geoff Keighley, ostrzegł fanów, aby złagodzili swoje oczekiwania dotyczące dzisiejszego wydarzenia transmitowanego na żywo, które rozpocznie kilka dni demonstracji i wydarzeń. I rzeczywiście, serial nie miał wielu wielkich ujawnień — zwłaszcza, że ​​jedna z jego największych zapowiedzi, remake The Last of Us na PlayStation 5, wyciekła tuż przed pokazem. Ale Summer Game Fest zdołało wprowadzić kilka niespodzianek i nową rozgrywkę dla wielkich tytułów na nadchodzący rok. Poza tym z jakiegoś powodu wiele z nich dotyczyło przestrzeni kosmicznej. Jeśli nie obejrzałeś programu, poniżej możesz zobaczyć największe ogłoszenia.

W przyszłym roku pojawi się nowa gra Aliens

Gry Alien i Aliens, delikatnie mówiąc, różnią się jakością. A o Aliens: Dark Descent, nowo ogłoszonej odsłonie serii, wiemy niewiele. (Przypuszczalnie nie ma związku z Amnesia: The Dark Descent firmy Frictional.) Twórca Tindalos Interactive opisuje ją jako drużynową grę akcji, w której dowodzisz grupą kolonialnych marines przeciwko ksenomorfom i nowemu, nieznanemu wrogowi. Gra ma ukazać się na konsolach PlayStation i Xbox obecnej i następnej generacji oraz PC w 2023 roku. Widzieliśmy już zwiastun The Callisto Protocol, survival horroru stworzonego przez Striking Distance Studios, nad którym pracowali oryginalny Dead Space. Ale dzisiejsze wydarzenie dało nam bliższe spojrzenie na rozgrywkę. Projekt wydaje się mocno ukierunkowywać styl survival horroru Dead Space, z gęstymi potworami, bronią podobną do przecinaka plazmowego i makabrycznymi animacjami śmierci dla twojej postaci. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, gra ukaże się 2 grudnia.

Nowy poziom z Call of Duty: Modern Warfare II

Call of Duty: Modern Warfare II minie kilka miesięcy od premiery 28 października, a Summer Game Fest rzuca nieco więcej światła na to, co tam znajdziemy, pokazując pełne przejście poziomu. Film pokazuje graczy wchodzących na statek, aby zneutralizować pocisk i przetrwać burzę, podkreślając fizykę wody i wiatru w grze.

Klasyczna platformówka Flashback doczeka się kontynuacji

Flashback pomógł stworzyć gatunek platformówek filmowych w 1992 roku, a 30 lat po premierze doczeka się kontynuacji. Kontynuacja jest opracowywana przez francuskie studio Microids i najwyraźniej pojawi się na konsolach PlayStation i Xbox obecnej i następnej generacji, Steam i Nintendo Switch zimą 2022 roku. To wszystko, co wiemy! Możesz sprawdzić zwiastun powyżej, aby poczuć klimat. Wszechobecny aktor podkładający głos w grze, Troy Baker i Roger Clark z Red Dead Redemption 2, użyczają swojego głosu Fort Solis, nowo ogłoszonej grze niezależnego studia Fallen Leaf. Baker opisuje Fort Solis jako „mocny thriller” i „Dead Space spotyka księżyc Duncana Jonesa” i najwyraźniej jest to szybka gra fabularna osadzona w odległej marsjańskiej placówce górniczej. Jego zwiastun mówi, że zostanie wydany na Steamie.

Gra Robot horror Routine została opóźniona o dekadę, ale wróciła

Rutyna pojawiła się po raz pierwszy w 2012 roku, obiecując przerażającą atmosferę grozy na statku kosmicznym zamieszkałym przez niebezpieczne roboty. Potem był cofany rok po roku, ponieważ stosunkowo niedoświadczony zespół próbował go ukończyć. Teraz ma nowy zwiastun, który wskazuje, że pojawi się na PC, Xbox Series X i S, Xbox One i Xbox Game Pass w nieznanym terminie. Frost Giant Studios zostało założone przez byłych deweloperów Blizzarda, w tym weteranów z serii strategii czasu rzeczywistego StarCraft i Warcraft, i właśnie ujawniło swój pierwszy tytuł: RTS science-fiction z demonami o nazwie Stormgate. Stormgate ma „pozostać wierny” klasycznej formule RTS. Ale ma być bardziej dostępny i korzystać z modelu free-to-play bez uwzględniania mechaniki pay-to-win lub tokenów kryptograficznych. Powyżej możecie zobaczyć krótki zwiastun. Według Keighley, nowy tytuł Demagoga, dewelopera Wasteland, Highwater, to „przygodowa gra strategiczna osadzona w świecie spustoszonym przez ekstremalne zmiany klimatyczne”. Na Game Fest otrzymaliśmy kolorowy, ale melancholijny zwiastun o postaciach poruszających się po zalanym mieście nazwanym Alphaville, prezentujących fragmenty eksploracji gry i walki turowej.

Marvel’s Midnight Suns nadchodzi 7 października

Midnight Suns firmy Firaxis Games zostało ogłoszone w zeszłym roku na targach Gamescom, a teraz mamy oficjalną datę premiery: 7 października. Jeśli zapomniałeś, jest to taktyczna gra fabularna osadzona w „ciemniejszej stronie uniwersum Marvela”, a powyżej możesz zobaczyć nowy materiał filmowy. Wielkie wieści od Naughty Dog wyciekły przed Summer Game Fest: 2 września wypuszcza remake The Last of Us Part I na PlayStation 5, a wersja na PC jest w przygotowaniu. Ale to także zwiastowało nowy projekt: grę wieloosobową, która ma być tak duża, jak jej tytuły dla jednego gracza i zawierać historię, która jest „bardzo wyjątkowa” w grze. Jak opisuje powyżej Neil Druckmann, współprezes Naughty Dog, projekt rozpoczął się jako tryb wieloosobowy The Last of Us Part II. Następnie została rozszerzona we własną — jak dotąd nienazwaną — grę. Sztuka koncepcyjna sugeruje, że zostanie osadzona w postapokaliptycznym San Francisco i zawiera „zupełnie nową obsadę postaci”. Na razie to wszystko, co wiemy, a w przyszłym roku zapowiada się więcej wiadomości.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android