Sprawdź te programy, takie jak The Night Agent na Netflix

Sprawdź te programy, takie jak The Night Agent na Netflix

The Night Agent to jeden z największych hitów Netflix, który stał się numerem jeden w serwisie streamingowym niemal natychmiast po premierze i zapewnił sobie drugi sezon. Thriller dołącza do ogromnej liczby świetnych programów Netflix i wyraźnie rezonuje z fanami. Więc co powinieneś obejrzeć jako następny, jeśli jesteś wśród jego widzów? Mamy najlepsze programy, takie jak The Night Agent, które możesz dodać do swojej listy obserwowanych. Oparty na powieści Matthew Quirk pod tym samym tytułem, The Night Agent podąża za agentem FBI, który ostrożnie rozpracowuje ogromny spisek obejmujący wszystkie aż do Białego Domu. Będzie musiał uważać na siebie, gdy tropi kreta, który zagraża bezpieczeństwu narodowemu. Jeśli jeszcze nie oglądałeś The Night Agent, możesz teraz obejrzeć go w serwisie Netflix. Lub jeśli chcesz zarejestrować się w usłudze przesyłania strumieniowego, możesz to zrobić, klikając poniższy link.
Ikona NetflixaNetflixNetflix jest nadal wiodącą usługą transmisji strumieniowej premium, z ponad 200 milionami abonentów na całym świecie. Oferuje tysiące filmów i programów telewizyjnych do oglądania, w tym stale rosnącą listę oryginalnych filmów i seriali, w tym Stranger Things, Wiedźmin, Bridgerton i wiele innych.

Programy takie jak Nocny agent

Zdrada (2022)

Trzech mężczyzn w tajnym pokoju wywiadowczym w Zdradzie - pokazuje jak nocny agentCo musisz wiedzieć:

Ocena: TV-MA
Czas działania: 37-44 minut na odcinek
Twórca: Matta Charmana
Główna obsada: Charlie Cox, Olga Kurylenko, Ciarán Hinds, Oona Chaplin
Gatunek muzyczny: Dramat/thriller/szpiegowski
Oceny: 6.3 – IMDB / 69% – Rotten Tomatoes Lojalność zastępcy MI6 zostaje wystawiona na próbę, gdy rosyjski szpieg z przeszłości ponownie wkracza w jego życie. Teraz jest zmuszony zakwestionować to, za kim stoi, gdy nowe informacje wychodzą na jaw. Niedawny oryginał Netflix wśród programów takich jak The Night Agent, Treason podobnie oferuje tajemnicę o wysokiej stawce skupioną na możliwym krecie, z Charliem Coxem grającym skonfliktowanego agenta złapany w środku zbliżającego się międzynarodowego incydentu.

Powolne konie (od 2022 r.)

Mężczyzna i kobieta stoją razem w Slow Horses - najlepsze programy, takie jak nocny agentCo musisz wiedzieć:

Ocena: TV-MA
Czas działania: 41-53 minut na odcinek
Twórca: Morwenna Banks, Will Smith, Jonny Stockwood, Mark Denton
Główna obsada: Gary’ego Oldmana, Jacka Lowdena, Kristin Scott Thomas i Olivię Cooke
Gatunek muzyczny: Thriller/szpiegowski/dramat/komedia
Oceny: 7,9 – IMDB / 95% – Rotten Tomatoes Slough House to miejsce, do którego MI5 wysyła swoich pomniejszych agentów, gdy potrzebują przerwy. Kierowani przez okropnego i notorycznego szefa, grają wbrew przeciwnościom, poruszając się po świecie brytyjskiego szpiegostwa przy niewielkim wsparciu z góry.Wspaniały oryginalny serial Apple TV Plus, Slow Horses oferuje powolny dreszczyk emocji, ponieważ nieprawdopodobni bohaterowie mają szansę udowodnić sobie. Zawiera więcej humoru niż The Night Agent, ale prawdopodobnie będzie miał trochę crossoveru.logo apple tv plus 1Apple TV PlusApple TV Plus szybko stał się głównym graczem w grach strumieniowych od czasu jego premiery w 2019 roku. Jego lista oryginalnych programów obejmuje programy takie jak Ted Lasso, The Morning Show, Foundation i For All Mankind, a także filmy takie jak The Banker, Greyhounda i Palmera.

Amerykanie (2013-2018)

Margo Martindale jako Claudia, Keri Russell jako Elizabeth Jennings, Matthew Rhys jako Philip Jennings w The AmericansCo musisz wiedzieć:

Ocena: TV-MA
Czas działania: 39-68 minut na odcinek
Twórca: Joe Weisberga
Główna obsada: Keri Russell, Matthew Rhys, Holly Taylor, Noah Emmerich
Gatunek muzyczny: Thriller/szpiegostwo
Oceny: 8,4 – IMDB / 96% – Rotten Tomatoes Philip i Elizabeth Jennings wydają się być normalną amerykańską parą lat 80. Są szczęśliwym małżeństwem, mają dwójkę dzieci i piękny dom w Waszyngtonie. Ale w rzeczywistości są agentami KGB, zamkniętymi w zaaranżowanym małżeństwie w ramach ich głębokiej przykrywki podczas zimnej wojny. Najlepszy program szpiegowski od dłuższego czasu, Amerykanie jest trochę odstający na tej liście, osadzony tak mocno podczas zimnej wojny, ale dotyczy kretów i podwójnych agentów, a każdy fan thrillerów szpiegowskich powinien to zobaczyć za wszelką cenę.Logo HuluHuluHulu oferuje nie tylko tysiące filmów i programów telewizyjnych do strumieniowego przesyłania, ale także oryginalne programy i filmy, takie jak Opowieść podręcznej. Możesz uaktualnić do Hulu Plus Live TV, aby uzyskać dostęp do kanałów na żywo, w tym stacji lokalnych.

Teheran (2020-w toku)

Teheran - pokazuje jak nocny agentCo musisz wiedzieć:

Ocena: TV-MA
Czas działania: 37-51 minut na odcinek
Twórca: Moshe Zonder, Dana Eden, Maor Kohn
Główna obsada: Niv Sultan, Shaun Toub, Menashe Noy, Liraz Charhi, Glenn Close
Gatunek muzyczny: Thriller/szpiegostwo
Oceny: 7,6 – IMDB / 87% – Rotten Tomatoes Agentka Mossadu utknęła w Teheranie, gdy jej misja kończy się niepowodzeniem w tym niedocenianym thrillerze Apple TV Plus. Teraz musi przyzwyczaić się do nowego życia, ponieważ planuje operację, która może zaryzykować wszystko. Teheran to wciągający, przemyślany thriller, który wciąga widzów w świat szpiegostwa o wysoką stawkę. Podobnie jak The Night Agent, oferuje grubą fabułę z niepewnymi sojuszami, gdy jej bohater próbuje zorientować się.

Ojczyzna (2011-2020)

ojczyznaCo musisz wiedzieć:

Ocena: TV-MA
Czas działania: 45 minut na odcinek
Twórca: Howard Gordon, Alex Gansa
Główna obsada: Claire Danes, Damian Lewis, Morena Baccarin, David Harewood, Mandy Patinkin
Gatunek muzyczny: Thriller polityczny/szpiegowski
Oceny: 8.3 – IMDB / 95% – Rotten Tomatoes Zmagająca się z własnym zdrowiem psychicznym agentka CIA przekonuje się, że powracający jeniec wojenny to tajny uśpiony agent wysłany z powrotem do USA przez Al-Kaidę w celu przeprowadzenia ataku terrorystycznego na amerykańskiej ziemi. Wbrew rozkazom prowadzi dochodzenie na własną rękę, zbliżając się do swojego celu, który może nie być tym, za kogo się wydaje. Jeden z najczęściej cytowanych programów, takich jak The Night Agent, Homeland ma podobnie papkowaty prestiż. Seria Showtime, która trwała osiem sezonów i zdobyła tyle samo nagród Emmy, oferuje występy na najwyższym poziomie i więcej zwrotów akcji, niż możemy zliczyć.logo showShowtimeShowtime oferuje świetne filmy oraz jedne z najlepszych i najbardziej innowacyjnych oryginalnych programów telewizyjnych, a wszystko to możesz uzyskać za niską miesięczną opłatę.

Ochroniarz (2018)

Richard Madden i Keeley Hawes w Co musisz wiedzieć:

Ocena: TV-MA
Czas działania: 58-76 minut na odcinek
Twórca: Jeda Mercurio
Główna obsada: Richarda Maddena, Keeley Hawes, Ginę McKee
Gatunek muzyczny: Thriller/dramat
Oceny: 8,1 – IMDB / 93% – Rotten Tomatoes Weteran wojenny pracujący dla londyńskiej policji zostaje wyznaczony do ochrony kontrowersyjnego polityka. Rozdarty między swoim obowiązkiem a nieporozumieniami z jej polityką, zmaga się również z własnym zespołem stresu pourazowego, a wszystko to wokół niego zaczyna się rozwijać ogromny spisek. Podobnie jak The Night Agent w stylu i tonie, Bodyguard był pierwotnie miniserialem BBC, wydanym jako Netflix oryginał w USA. Łączy polityczne machinacje z fabułą o wysokiej stawce o możliwym krecie w rządzie.

Ścigany (2012)

ŚciganyCo musisz wiedzieć:

Ocena: TV-MA
Czas działania: 60 minut na odcinek
Twórca: Franka Spotnitza
Główna obsada: Melissa George, Adam Rayner, Stephen Dillane, Stephen Campbell Moore, Adewale Akinnuoye-Agbaje
Gatunek muzyczny: Thriller/dramat/akcja
Oceny: 7,3 – IMDB / 76% – Rotten Tomatoes Samantha Hunter jest agentką prywatnej agencji wywiadowczej. Kiedy zamach na jej życie kończy się niepowodzeniem, musi dowiedzieć się, kto za tym stoi. Przekonana, że ​​to jeden z jej kolegów, musi wrócić do pracy, próbując odkryć tajemnice własnej przeszłości. Anulowana zdecydowanie za wcześnie, ta koprodukcja Cinemax i BBC miała powrócić z drugim sezonem, który niestety nigdy się nie zmaterializował. Serial był znakomitym thrillerem szpiegowskim, z echem filmów Bourne’a i Haywire Stevena Soderbergha.

Quantico (2015-2018)

QuanticoCo musisz wiedzieć:

Ocena: TV-14
Czas działania: 43 minuty na odcinek
Twórca: Joshua Safran
Główna obsada: Priyanka Chopra, Josh Hopkins, Jake McLaughlin, Aunjanue Ellis, Yasmine Al Massri
Gatunek muzyczny: Dramat/thriller
Oceny: 6,7 – IMDB / 70% – Rotten Tomatoes Kiedy agentka FBI Alex Parrish zostaje aresztowana za zdradę w wyniku ataku terrorystycznego, ucieka, próbując udowodnić swoją niewinność, podczas gdy przeprowadzane są kolejne ataki. W retrospekcjach widzimy, jak Alex i jej koledzy trenują w słynnej placówce FBI Quanitco. Kolejny thriller szpiegowski o wysokiej stawce, Quantico śledzi agenta, który próbuje dotrzeć do sedna spisku i wykurzyć niebezpiecznego kreta, podobnie jak Nocny agent. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android