Sparkasse: przenieś aplikację S-PushTAN na nowy telefon komórkowy

Sparkasse: przenieś aplikację S-PushTAN na nowy telefon komórkowy

Niektóre funkcje bankowości internetowej Sparkasse muszą być włączone w aplikacji „S-Pushtan”. Jeśli zmienisz urządzenie, musisz także przenieść aplikację Sparkasse na nowy telefon. Jak to działa i na co należy zwrócić uwagę?

Jeśli zapisałeś już numer telefonu komórkowego na koncie internetowym swojej kasy oszczędnościowej, możesz uzyskać dostęp do aplikacji PushTAN bez czekania. W przeciwnym razie będziesz musiał poczekać na wysłanie kodu pocztą, zanim będziesz mógł skonfigurować aplikację zabezpieczającą na nowym telefonie.

Skonfiguruj aplikację S-PushTAN na nowym smartfonie

Aby skonfigurować aplikację S-PushTAN na nowym telefonie komórkowym, wykonaj następujące czynności:

Instaluje aplikację S-PushTAN i otwiera ją na nowym urządzeniu (do pobrania). Wybierz opcję “Skonfiguruj teraz“, śledzony przez “Poproś o dane rejestracyjne„. szuka nowe hasło do logowania się do aplikacji. Wybiera kasę oszczędnościową skąd masz swoje konto. Skontaktuj się z Twoimi danymi dostępowymi dla bankowości internetowej. Wybiera „potwierdzić tożsamość„. Teraz musisz kwestie bezpieczeństwa odpowiedź. Należy także podać numer karty Sparkasse. To nie jest numer konta, ale numer, który jest również wydrukowany na karcie pieniężnej. Żąda danych rejestracyjnych. W drodze „SMS” przekaże Ci dane dostępowe wysłane natychmiast, jeśli wysłane pocztą, zajmuje to od 3 do 5 dni roboczych. Gdy tylko otrzymasz wiadomość SMS, postępuj zgodnie z nią zawarty tam link. Uwaga: Upewnij się, że rzeczywiście jest to SMS od Sparkasse. Jeśli w ogóle nie prosiłeś o kod, nie powinieneś także klikać żadnych linków, ponieważ często stoją za nimi oszuści. Po skorzystaniu z linku, plik Aplikacja S-PushTAN została aktywowana na nowym urządzeniu. W przyszłości będziesz mógł za jego pomocą kontrolować i udostępniać funkcje w bankowości internetowej.

Wskazówki dotyczące czytania

Marka Kratzenberga

Sparkasse: przenieś aplikację S-PushTAN na nowy telefon komórkowy

W zależności od kasy oszczędnościowej aplikację S-PushTAN możesz skonfigurować także bezpośrednio w bankowości internetowej:

Ponadto zaloguj się na swoje konto internetowe A. Wybierz “Punkt serwisowy” poza. Kontroluje obszarBankowość internetowa” Na. Tutaj znajdziesz opcję „Aktywuj PushTAN (przez SMS lub pocztą)„. Wskazuje, czy poświadczenia bezpośrednio za SMS-a lub zostać dostarczony z opóźnieniem pocztą. Jeśli wybrałeś wiadomość SMS, otrzymasz ją Wiadomość pod numer zapisany w aktach wysłano. Zostaniesz przekierowany do oferty online Sparkasse, gdzie możesz datę urodzenia i numer karty swoją kartę Sparkasse. To nie jest numer Twojego konta, ale ciąg cyfr wydrukowany na karcie pieniężnej. Otwiera SMS i kliknij link. Otworzy się aplikacja S-PushTAN. Zaloguj sie z Twoimi danymi dostępowymi A. Staje się kod odblokowujący wymagane, kontroluje aplikację Sparkasse lub konto online. Wpisz w nim kod odblokowujący wyznaczone okno A. Następnie możesz skorzystać z aplikacji PushTAN na nowym smartfonie używać.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android