Snapscore: co to znaczy i jak zdobywać punkty w Snapchacie?

Snapscore: co to znaczy i jak zdobywać punkty w Snapchacie?

Za „Snapscore” kryje się system punktowy w Snapchacie. Oprócz trofeów możesz również wykorzystać to do zbierania punktów w aplikacji. Ale jak zdobyć te punkty, aby zwiększyć swój Snapscore?

Wersja: różna

Języki Niemiecki

Wydanie:04.09.2013

Platformy: Android

Wynik snapa to liczba wyświetlana w twoim profilu pod kodem snapa. Jeśli chcesz zobaczyć punkty swoje lub znajomych, najpierw dotknij swojego zdjęcia profilowego w górnym rogu. Możesz teraz przeglądać swoje kontakty Snapchata za pośrednictwem listy znajomych. Wybierz znajomego, a zobaczysz punkty kontaktowe Snapchata na ekranie w przeglądzie profilu. Ale co to oznacza? Wynik Snapchata a jak to zwiększasz?

Jak zdobywać punkty w Snapchacie

Jeśli chcesz zdobyć nowe punkty Snapchata, nie musisz głęboko demontować aplikacji. Raczej wystarczy, jeśli regularnie wymieniasz się snapami ze znajomymi. twórcy Snapchata sami nie precyzują, za jakie działania zbierane są punkty. Wyjaśnienie na własnej stronie mówi po prostu, że wynik pochodzi z „całkowicie tajnego specjalnego równania”. Następujące działania są brane pod uwagę w Snapscore:

Za każde przesłane zdjęcie przyznawany jest jeden punkt. Ponadto otrzymujesz nowe punkty, gdy otrzymujesz snapy od znajomych. Wysyłanie i odbieranie filmów również zwiększy Twój wynik. Nowi przyjaciele przynoszą więcej punktów. Zostaniesz również nagrodzony za skorzystanie z funkcji story.

Więc zwiększasz swój wynik, jeśli ty Po prostu aktywnie i regularnie korzysta ze Snapchata. Oczywiście nie powinieneś spamować znajomych i bombardować ich bezużytecznymi wiadomościami lub obrazkami, gdy gonią za nowymi punktami. Wiadomości tekstowe nie zmieniają wyniku. Nawet jeśli inni oglądają Twoją historię, nie ma punktów bonusowych. Jeśli wyślesz snapa do kilku użytkowników jednocześnie, nie zwiększy to punktów. Snap jest liczony tylko raz. Jeśli nie jesteś online za pomocą Snapchata, wynik również się nie zwiększa. Jeśli więc czekasz na odpowiedź od kontaktu, a jego punkty w tym samym czasie rosną, oznacza to, że użytkownik po prostu nie znalazł jeszcze dla Ciebie czasu.

Wykorzystaj w pełni Snapchata dzięki tym sztuczkom:

Wynik Snapchata jest obliczany za pomocą równania składającego się z liczby wysłanych i odebranych snapów. Obszerne historie sprawiają, że wynik gwałtownie rośnie. Na wynik Snapchata wpływa wiele innych czynników. Każdy, kto nie logował się przez dłuższy czas, a następnie wyśle ​​snapa, otrzyma więcej punktów niż użytkownik, który regularnie wysyła snapy.

To kryje się za postaciami w Snapchacie:

Punkty w Snapchacie: co oznaczają wyniki?

Punkty nie mają specjalnego znaczenia. Na przykład nie można odblokować żadnych nowych funkcji. Jednak snapy, które osiągną określoną liczbę punktów, przyniosą nagrody za kolekcję trofeów w aplikacji Messenger. Unikaj hacków, o których mówi się, że zwiększają wyniki Snapchata. Są to zwykle oszukańcze oferty, które przenoszą wirusa na smartfon lub komputer lub kradną hasło do logowania do Snapchata. Jeśli chcesz uzyskać wyższy wynik, po prostu pstryknij tak mocno, jak tylko potrafisz.

Co oznaczają te liczby?

Numery Snapchata są ściśle powiązane z emotikonami Snapchata. Zostały one wprowadzone wraz z aktualizacją i pojawiają się po spełnieniu określonych warunków.

Jeśli zobaczysz liczbę tuż obok znaku Snapchata, pokazuje ona, jak długo warunek dla buźki był aktywny. Na przykład, jeśli obok nazwy użytkownika znajduje się płomień i liczba 42, wysyłasz do siebie Snapy przez całe 42 dni. Jeśli spojrzysz na swój profil na Snapchacie, znajdziesz więcej liczb tutaj obok swojej nazwy użytkownika. Liczba po lewej wskazuje liczbę wysłanych zdjęć lub snapów, liczba po prawej wskazuje liczbę odebranych zdjęć lub snapów. Możesz także zobaczyć punkty Snapchata pod kodem Snapcode. Tutaj możesz zbierać punkty poprzez różne działania w aplikacji. Za każdy wysłany obraz, jak również za każdy odebrany obraz, przypada około jednego punktu.

Gry liczbowe Snapchat

Od czasu do czasu w aplikacji krążą wiadomości, w których należy wysłać określone numery do użytkowników. Za tym kryją się małe gry. W zależności od wybranej liczby musisz następnie wykonać określoną akcję i wysłać określony snap lub użyć danego statusu. Podobne gry są również dostępne dla WhatsApp. Aby uzyskać bardziej szczegółowe znaczenie, podsumowaliśmy informacje dla Ciebie w innym miejscu: Gry WhatsApp „1-50: wyślij mi numer”.

Jak często korzystasz z różnych sieci społecznościowych?

U nas też dowiesz się wszystkiego o wielkim wycieku Snapchata. Pokażemy Ci również, jak zapisywać snapy i jak aktywować filtry w Snapchacie.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android