Smart Home Days at tink: w ten sposób Twój dom staje się inteligentny szybko i tanio

Smart Home Days at tink: w ten sposób Twój dom staje się inteligentny szybko i tanio

Wpis sponsorowany 20. lutego 2023

Niezależnie od tego, czy chodzi o oświetlenie, ogrzewanie, telewizję, system muzyczny czy monitoring domu: inteligentne gadżety znacznie upraszczają codzienne życie. Zgodnie z mottem inteligentnej wydajności, Tink, dostawca Internetu, ogłasza Dni Inteligentnego Domu, które potrwają do 28 lutego włącznie. Dzięki najlepszym ofertom do minus 50 procent Twoje własne cztery ściany stają się szczególnie opłacalne, zarówno inteligentne, jak i wielofunkcyjne.

Dla poczucia bezpieczeństwa

Zapewne wiele osób zna system wczesnego ostrzegania z budynków użyteczności publicznej. Dzięki zestawowi 6 czujników dymu Z-Wave firma ABUS ma w swoim asortymencie jeden czujnik, który dzięki najdokładniejszym technologiom rozpoznaje zbliżające się zagrożenie pożarowe. Inteligentne czujniki szczególnie wcześnie wykrywają gaz dymny i mogą w ten sposób zwrócić uwagę na potencjalne zagrożenie we własnych czterech ścianach. Właściciel domu jest ostrzegany o możliwym pożarze zarówno za pomocą powiadomienia na smartfonie, jak i dźwiękowo.

Zestaw 6 czujników dymu ABUS Z-Wave jest teraz dostępny w promocyjnej cenie i obecnie najlepszej cenie na rynku za jedyne 169,95 EUR (zamiast 294,00 EUR) na tink.de.

Trzymaj drzwi i okna zamknięte

Dzięki zestawowi drzwi i okien Eve ponownie zainspirowała wszystkich miłośników inteligentnego domu. Instalowane szybko i bez użycia narzędzi, czujniki kontaktu z drzwiami i oknami są gotowe do użycia w mgnieniu oka. Jako inteligentny produkt, Eve Sensor rozpoznaje, czy okna lub drzwi są otwarte. W ten sposób wydajność i zrównoważony rozwój są pisane od nowa.

Dni inteligentnego domu w tink (2)

Zestaw 4 bezprzewodowych czujników drzwi/okien Eve Door & Window jest dostępny w ramach Dni Inteligentnego Domu w specjalnej cenie zaledwie 99,95 EUR (zamiast 159,80 EUR) na tink.de.

Zawsze czujnym okiem

Wszystko w zasięgu wzroku przez całą dobę – dzięki Google Nest Cam jest to łatwo możliwe. Kamera Nest Cam Indoor drugiej generacji zachwyca nie tylko ostrym jak brzytwa obrazem w jakości HD, ale ma też wbudowany w kompaktową kamerę głośnik i mikrofon. Elastyczne złącze zapewnia wgląd w każdy ciemny kąt. Dzięki aplikacji Google Home można go skonfigurować w zaledwie kilka minut.

Dni inteligentnego domu w tink (3)

Zestaw 2 kamer WLAN Google Nest Cam (wewnętrzny, z kablem) jest dostępny w ramach Dni Inteligentnego Domu w promocyjnej i aktualnej najlepszej cenie na rynku tylko 129,95 euro (zamiast 199,98 euro) na tink.de available.

Precz z rachunkami za ogrzewanie

Zaoszczędź do 37 procent na kosztach ogrzewania wygodnie za pomocą aplikacji, ręcznie lub za pomocą poleceń głosowych. Z termostatami grzejnikowymi Netatmo nie jest to niemożliwe. Inteligentne sterowanie ogrzewaniem inspiruje planami ogrzewania dla poszczególnych pomieszczeń, a tym samym wspiera wydajne ogrzewanie w dłuższej perspektywie. Dzięki analizie ludzi i promieniowania słonecznego w czasie rzeczywistym uzyskane z tego dane można zaplanować w zachowaniu ogrzewania.

Dni inteligentnego domu w tink (6)

Zestaw startowy termostatu grzejnikowego Netatmo z 3 termostatami jest teraz dostępny w promocyjnej i aktualnej najlepszej cenie na rynku za jedyne 179,95 euro (zamiast 289,98 euro) na tink.de.

Nie ma szans dla złodziei

Dzięki systemowi bezpieczeństwa Ring w komplecie wreszcie można być w każdej chwili poinformowanym o (rzekomo) podejrzanych działaniach we własnych czterech ścianach. Inteligentne rozwiązanie bezpieczeństwa pozwala bezpośrednio reagować na ewentualne zagrożenia – nawet w przypadku awarii zasilania. System przyjazny zwierzętom sprawia, że ​​zwierzęta domowe nie wysyłają zbędnych powiadomień. Tylko ludzie są ostrzegani. Dzięki dołączonej kamerze wewnętrznej istniejący system bezpieczeństwa Ring Alarm 2.0 można rozszerzyć o inteligentną kamerę do użytku w pomieszczeniach.

Dni inteligentnego domu w tink (7)

System bezpieczeństwa Ring Alarm 2.0 – komplet + Ring Indoor Cam jest już dostępny na tink.de w ramach Dni Inteligentnego Domu w promocyjnej i aktualnej najlepszej cenie na rynku tylko 179,95 euro (zamiast 309,98 euro).

Sprawny i zdrowy przez całe życie

Aby nie stracić z oczu wyznaczonych celów fitness i zadbać o siebie, tink ma w swoim asortymencie idealny wszechstronny pakiet z Withings Scanwatch z wagą ciała. W połączeniu oferuje całościowy zapis składu ciała i nieskomplikowane śledzenie wszystkich czynności. Testowany klinicznie hybrydowy smartwatch zbiera również medycznie dokładne dane dotyczące serca, ciała i snu.

Dni inteligentnego domu w tink (4)

Withings Scanwatch 42mm + Body Scale jest teraz dostępny na tink.de w ramach Dni Inteligentnego Domu w promocyjnej i aktualnej najlepszej cenie na rynku tylko 289,00 EUR (zamiast 358,95 EUR).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android