Samsung uderza w MediaMarkt: Galaxy A54 ze zryczałtowaną opłatą za całą sieć w okazyjnej cenie

Samsung uderza w MediaMarkt: Galaxy A54 ze zryczałtowaną opłatą za całą sieć w okazyjnej cenie

Chcesz tanią taryfę na telefon komórkowy z niedawno wprowadzonym Samsungiem Galaxy A54? W takim razie MediaMarkt ma dla Ciebie odpowiednią ofertę. Za jedyne 19,99 euro miesięcznie otrzymujesz zupełnie nowy smartfon z 5 GB danych i ryczałtową opłatą za korzystanie z całej sieci. Pokażemy Ci, dlaczego umowa jest tego warta.

Samsung Galaxy A54 z taryfą w okazyjnej cenie w MediaMarkt

Galaxy A54 został zaprezentowany 15 marca, a teraz są pierwsze dobre oferty z zupełnie nowym smartfonem. W MediaMarkt smartfon ze średniej półki z 5 GB danych LTE i Allnet-Flat kupisz w okazyjnej cenie (zobacz ofertę w MediaMarkt). Pakiet kosztuje tylko Ciebie 19,99 euro miesięcznie oraz jednorazowa opłata w wysokości 45,94 EUR za połączenie, przesyłkę i dopłatę. Absolutnie najlepsza oferta, jak dowodzi to nasza kalkulacja poniżej.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Stawki: zielone LTE
Sieć: Vodafone
5 GB Wolumen danych LTE (maks. 21,6 MBit/s) ryczałtowa opłata w całej sieci, koszt SMS-a 0,19 EUR Roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Galaxy A54 z umową z MediaMarkt: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
19,99 Euro

dodatkowa opłata (jednorazowo na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie (jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka (jednorazowo) 4,95 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
doliczone koszty miesięczne i jednorazowe)
525,70 euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 433,29 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite minus wartości urządzeń i premia za zmianę)
92,41 Euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
3,85 Euro

Do oferty w MediaMarkt

Według porównania cenowego idealo, Galaxy A54 ze 128 GB kosztuje obecnie co najmniej 433 euro. Jeśli odejmiesz tę wartość od całkowitego kosztu taryfy, płacisz faktycznie tylko 3,85 euro miesięcznie dla taryfy. To bardzo dobra cena za 5 GB danych i ryczałtową opłatę za całą sieć.

Nie zapomnij jednak anulować umowy w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu, ponieważ jest to jedyny sposób na uzyskanie niskiej ceny. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale będzie mogła być rozwiązana co miesiąc od początku 2022 roku.

Co oferuje Ci Samsung Galaxy A54?

A54 oferuje kilka innowacji w porównaniu do swojego poprzednika. Na szczególną uwagę zasługuje tzw szlachetna obróbka, ponieważ przód i tył są teraz wykonane ze szkła Gorilla Glass. Dzięki temu smartfon jest nie tylko solidniejszy, ale także wygląda na wyższą jakość. Kolejną innowacją jest tzw funkcja eSIM, który jest dostępny po raz pierwszy w modelu Galaxy A. także Aparat został ulepszony a teraz ma zaawansowana optyczna stabilizacja obrazu. The Wyświetlacz tak dobrze jak edytor z A54 również zostały zmodernizowane. Samsung obiecuje wzrost wydajności o 20 do 25 procent, co powinno oznaczać zauważalną optymalizację szybkości i czasu reakcji smartfona.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android