Samsung trafił na Saturna: Galaxy S22 z 2 prezentami i taryfą w absurdalnej cenie

Samsung trafił na Saturna: Galaxy S22 z 2 prezentami i taryfą w absurdalnej cenie

W taryfowym świecie Saturn znajdziesz Galaxy S22 wraz z umową 18 GB w sieci o2 w absolutnie najniższej cenie. Jako bonus są dobre słuchawki Bluetooth i subskrypcja transmisji strumieniowej. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, dlaczego oferta jest warta zachodu.

Samsung Galaxy S22 z tanim kontraktem w taryfowym świecie Saturn

W Saturn możesz kupić Samsunga Galaxy S22 z taryfą „o2 Blue All-in L” za jedyne 24,99 euro Podstawowa opłata miesięczna (patrz Saturn). Jest też 49 euro za dopłatę i 39,99 euro opłaty za połączenie, ale w ofercie jest dużo: dostajesz to 18 GB LTE-Objętość danych oraz Zryczałtowana stawka Allnet i SMS. Ponadto istnieją Galaxy Buds na żywo Słuchawki Bluetooth o wartości około 50 euro i 12-miesięczna subskrypcja za Disney+ o wartości 89,99 euro za darmo do. Ale bądź ostrożny: kampania Disneya Samsunga potrwa tylko do 6 listopada 2022 r. Jeśli nie lubisz sieci o2, ten sam pakiet jest również dostępny w podobnych kosztach z taryfami w sieciach Telekom i Vodafone.

Zobacz ofertę w Saturn

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Taryfa: Niebieska sieć All-in L: o2
18 GB LTE– Wolumen danych (maks. 50 Mbit/s) Allnet i SMS w roamingu ryczałtowym z minimalnym okresem 24-miesięcznym, 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia

Samsung Galaxy S22 z umową z Saturnem: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty na pierwszy rzut oka

Opłata podstawowa
(miesięczny)
24,99 euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 49 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
688,75 Euro

Wartości urządzenia: smartfon + słuchawki + Disney+
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 589 euro + 50 euro + 90 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) -40,25 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
-1,68 euro

Do oferty w Saturn

Galaxy S22 z 128 GB pamięci i 8 GB pamięci RAM Według porównania cen idealo kosztuje obecnie co najmniej 589 euro (w tym koszty wysyłki). W porównaniu cenowym Galaxy Buds Live kosztują niecałe 50 euro. Jeśli od całkowitego kosztu taryfy przez okres 24 miesięcy odejmiemy ceny smartfona, słuchawek i abonamentu Disney+, staje się jasne, że flagowca Samsunga z dodatkami z taryfą Saturn można dostać taniej niż kupując je pojedynczo . Prawdziwa topowa oferta dostępna tylko przez kilka dni.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, jak poprzednio, ale można ją anulować co miesiąc.

Dla kogo wart jest Samsung Galaxy S22 z kontraktem?

Jeśli możesz sobie poradzić z 10 GB danych miesięcznie, jest to bardzo dobra oferta dla każdego, kto chciałby nazwać smartfon z wyższej półki swoim S22.

S22 osiąga szczególnie dobre wyniki dzięki jasnemu, 6,1-calowemu wyświetlaczowi i wysokowydajnemu procesorowi z 8 rdzeniami CPU i częstotliwością zegara 2800 MHz, a także 8 GB pamięci RAM. Rozdzielczość wyświetlacza sprawia, że ​​serca mobilnych graczy biją szybciej, a nagrywanie wideo w rozdzielczości 8K dopełnia tego profesjonalnego nośnika.

Więcej o Samsungu Galaxy S22 dowiecie się w teście GIGA lub w tym filmie:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android