Samsung snapper w MediaMarkt: Galaxy S21 FE ze słuchawkami i taryfą Telekom za 18 €/miesiąc

Samsung snapper w MediaMarkt: Galaxy S21 FE ze słuchawkami i taryfą Telekom za 18 €/miesiąc

Uwaga fani Samsunga: W MediaMarkt możesz obecnie zapewnić kompleksowy, beztroski pakiet w absolutnie najniższej cenie. Galaxy S21 FE i Buds Live z taryfą 10 GB są dostępne w sieci Telekom już za 17,99 euro miesięcznie. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, dlaczego oferta jest warta zachodu.

Świat taryf MediaMarkt: Samsung Galaxy S21 FE naprawdę tanio

Kto to Galaxy S21 FE wraz z taryfą w rozsądnej cenie, powinien obecnie zatrzymać się w MediaMarkt. Telefon dostaniesz w pakiecie ze słuchawkami Galaxy Buds Live Bluetooth i taryfą „zielone LTE” w sieci Telekom za jedyne 17,99 euro miesięcznie (zobacz ofertę w MediaMarkt). Istnieje jednorazowa dodatkowa opłata w wysokości 19 euro i cena połączenia 39,99 euro – absolutnie najlepsza oferta, jak pokazuje nasza faktura poniżej.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Taryfa: Mobilcom-Debitel zielona sieć LTE: Telekom
10 GB LTE (maks. 25 Mbit/s) Zryczałtowana opłata za SMS we wszystkich sieciach 19 centów Roaming w UE, w tym 24-miesięczny okres umowy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Galaxy S21 FE z kontraktem z MediaMarkt: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
17,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 19 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
490,75 Euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 470 euro (telefon komórkowy) + 50 euro (pąki)

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty minus wartości urządzeń) -29,25 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
-1,22 euro

Zobacz ofertę

Według porównania cen idealnego, Samsung Galaxy S21 FE (128 GB) kosztuje około 470 euro, podczas gdy Galaxy Buds Live kosztują obecnie co najmniej 50 euro. Jeśli odejmiecie te wartości od całkowitych kosztów pakietu taryfowego, okaże się, że za Galaxy S21 FE razem z pączkami i taryfą w sieci Telekom w MediaMarkt płacicie mniej niż przy zakupie pojedynczo. Takie oferty są rzadkie i zazwyczaj szybko się wyprzedają. Jeśli jesteś zainteresowany, nie myśl zbyt długo.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie będzie już przedłużana o kolejny rok, ale można ją wypowiedzieć co miesiąc od początku 2022 roku.

Galaxy S21 FE: poufna wskazówka Samsunga

Samsung Galaxy S21 FE ma 6,4-calowy wyświetlacz AMOLED, który obsługuje 120 Hz, co zapewnia znacznie płynniejszą reprodukcję obrazu. Pod względem wielkości plasuje się pomiędzy Galaxy S21 a S21 Plus. Jako procesor jest Procesor Qualcomm Snapdragon 888 zainstalowany od zeszłego roku, nadal doskonały układ z przyszłościową wydajnością. Ponadto posiada 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB Pamięć wewnętrzna. Więcej o urządzeniu dowiesz się w naszej szczegółowej recenzji Samsunga Galaxy S21 FE.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android