Samsung młotek w MediaMarkt: Galaxy S21 FE ze smartwatchem, premią 50 € i najwyższą stawką

Samsung młotek w MediaMarkt: Galaxy S21 FE ze smartwatchem, premią 50 € i najwyższą stawką

Uwaga fani Samsunga: W MediaMarkt można obecnie uzyskać kompleksowy pakiet beztroski w rozsądnej cenie. Galaxy S21 FE i Galaxy Watch 4 są dostępne w pakiecie taryfowym za jedyne 29,99 EUR miesięcznie. Możesz również uzyskać premię za zmianę w wysokości 50 euro, gdy zabierzesz ze sobą swój numer telefonu. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, dlaczego oferta jest warta zachodu.

Światowa oferta taryfowa MediaMarkt: Samsung Galaxy S21 FE w mega pakiecie

Jeśli chcesz wyposażyć się całkowicie w sprzęt Samsunga, powinieneś obecnie przeglądać świat taryf MediaMarkt. Właśnie tam jest Galaxy S21 FE w pakiecie taryfowym z Galaxy Watch 4 Klasyczny (46 mm) za jedyne 1 euro dopłaty również 29,99 euro Dostępna miesięczna opłata podstawowa (zobacz ofertę w MediaMarkt). Na przykład z taryfą „zielone LTE 15 GB” w sieci Vodafone od Freenet (dawniej Mobilcom-Debitel). Obowiązuje jednorazowa opłata za połączenie w wysokości 39,99 EUR. Ale jeśli weźmiesz ze sobą swój numer telefonu, możesz otrzymać bonus w wysokości 50 euro, więc jest to zdecydowanie opłacalna oferta, jak pokazuje nasza kalkulacja kosztów poniżej.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Taryfa: Freenet zielona sieć LTE: Vodafone
15 GB LTE (maks. 50 Mbit/s) Stała stawka Allnet i SMS
Bonus 50 Euro jeśli zabierzesz ze sobą numer telefonu SMS z „bonusem” do 22234 EU roaming wraz z 24-miesięcznym okresem umowy, 1 miesiąc wypowiedzenia

Galaxy S21 FE z kontraktem z MediaMarkt: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
29,99 euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 3,95 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
764,70 Euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 470 euro (telefon komórkowy) + 190 euro (smartwatch) + 50 euro (bonus)

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartości urządzeń) 54,70 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
2,28 euro

Zobacz ofertę

Według porównania cen idealnego, Samsung Galaxy S21 FE (128 GB) kosztuje około 470 euro, podczas gdy Galaxy Watch 4 (46 mm) kosztuje obecnie co najmniej 190 euro. Jeśli od całkowitego kosztu pakietu taryfowego odejmiecie te wartości i 50 euro premii za przenoszenie numeru telefonu, w efekcie na taryfie pozostanie 54,70 euro. Odpowiada to minimalnemu okresowi 24 miesięcy 2,28 euro miesięcznie – bardzo niska cena za taryfę 15 GB w sieci Vodafone!

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie będzie już przedłużana o kolejny rok, ale można ją wypowiedzieć co miesiąc od początku 2022 roku.

Galaxy S21 FE: poufna wskazówka dotycząca smartfona Samsung

Samsung Galaxy S21 FE ma 6,4-calowy wyświetlacz AMOLED, który obsługuje 120 Hz, co zapewnia znacznie płynniejszą reprodukcję obrazu. Pod względem wielkości plasuje się pomiędzy Galaxy S21 a S21 Plus. Jako procesor jest Procesor Qualcomm Snapdragon 888 zainstalowany od zeszłego roku, nadal doskonały układ z przyszłościową wydajnością. Ponadto posiada 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB Pamięć wewnętrzna. Więcej o urządzeniu dowiesz się w naszej szczegółowej recenzji Samsunga Galaxy S21 FE.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android