Czy Skype jest bezpłatny?  Wyjaśnienie cen Skype

Czy Skype jest bezpłatny? Wyjaśnienie cen Skype

Skype jest wyposażony w funkcje, takie jak udostępnianie ekranu, grupowe rozmowy wideo, nagrywanie rozmów i inne, co czyni go jedną z najlepszych aplikacji do rozmów wideo i czatu. Możesz nawet używać Skype’a do wykonywania połączeń i wysyłania wiadomości tekstowych na lokalne i międzynarodowe numery telefonów, funkcja, która nie jest dostępna u większości jego konkurentów. Jednak nie każda funkcja Skype jest bezpłatna. Oto, co musisz wiedzieć o cenach Skype.
Czytaj więcej: Jak pobrać Skype’a na dowolne urządzenie

SZYBKA ODPOWIEDŹ
Skype jest bezpłatny dla wszystkich interakcji Skype-Skype. Obejmuje to wiadomości, połączenia głosowe i połączenia wideo. Możesz także udostępniać swój ekran, nagrywać rozmowy, udostępniać obrazy i nie tylko. Jeśli chcesz wykonywać bezpośrednie połączenia na numery międzynarodowe, musisz się zarejestrować i zapłacić za doładowanie konta Skype lub zniżkę na abonament „Skype na telefon”.


SKOK DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Czy Skype jest bezpłatny?

Edgar Cervantes / Android AuthoritySkype jest bezpłatny dla dowolnej interakcji Skype-Skype. Możesz wysyłać wiadomości, wykonywać połączenia głosowe i wideo, udostępniać ekran, nagrywać rozmowy, udostępniać obrazy i nie tylko. Tak długo, jak obie strony mają Skype, wszystko, co robisz, jest bezpłatne. Jednak Skype umożliwia również bezpośrednie dzwonienie na międzynarodowe numery telefonów, aby pozostać w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną, którzy nie mają Skype. Jak każda usługa połączeń międzynarodowych, ta usługa nie jest bezpłatna. Możesz zapłacić za doładowanie konta Skype, które działa jako saldo płatności zgodnie z rzeczywistym użyciem, lub wykupić zniżkowe miesięczne abonamenty na rozmowy.

Co to są plany „Skype na telefon” i ile kosztują?

ceny planów Skype na telefonyAnkit Banerjee / Android Authority Plany „Skype to phone” to obniżone abonamenty, które umożliwiają wykonywanie połączeń międzynarodowych bezpośrednio z numeru telefonu, nawet jeśli druga osoba nie ma Skype.Skype na telefony ceny planów 2Ankit Banerjee / Android AuthorityMożesz wyszukać kraj, do którego chcesz zadzwonić, aby dowiedzieć się, ile minut otrzymasz i jaki jest miesięczny koszt. Plany zaczynają się już od 2,99 USD miesięcznie na nielimitowane połączenia do Stanów Zjednoczonych, a nawet do 7,99 USD za 800 minut miesięcznie do Indii. Jeśli planujesz wykonywać połączenia międzynarodowe do więcej niż jednego kraju, możesz otrzymać globalną subskrypcję za 13,99 USD. Możesz zarejestrować się w planach „Skype na telefon” tutaj.kredyty SkypeAnkit Banerjee / Android AuthorityJeśli nie planujesz regularnie wykonywać połączeń międzynarodowych, możesz również kupić doładowanie konta Skype. Możesz kupić kredyty za 5, 10 lub 25 USD i uzupełnić swoje konto w razie potrzeby. Doładowanie konta Skype o wartości 10 USD zapewnia 434 minuty do Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych oraz około 666 minut do Indii. Więcej informacji na temat stawek regionalnych i doładowania konta Skype można znaleźć tutaj.


Czytaj więcej: Jak prowadzić wideoczat z rodziną i przyjaciółmi

Często zadawane pytania

Czy udostępnianie ekranu w Skypie jest bezpłatne? Tak, udostępnianie ekranu w Skypie jest bezpłatne. Czy grupowe rozmowy wideo przez Skype są bezpłatne? Tak, grupowe rozmowy wideo przez Skype są całkowicie bezpłatne. Przez Skype możesz zadzwonić do 100 osób. Dlaczego potrzebuję doładowania konta Skype, jeśli Skype jest bezpłatny? Potrzebujesz tylko doładowania konta Skype lub abonamentu w ramach planu „Skype na telefon”, jeśli chcesz wykonywać połączenia na międzynarodowe numery telefonów. Wszelkie czaty Skype-to-Skype, rozmowy głosowe, rozmowy wideo i inne dostępne funkcje są całkowicie bezpłatne. Czy uzyskanie numeru telefonu Skype jest bezpłatne?Numer telefonu Skype umożliwia innym dzwonienie do Ciebie z telefonu komórkowego lub stacjonarnego, a Ty możesz odebrać połączenie za pomocą aplikacji Skype. Niestety numer telefonu Skype nie jest bezpłatny. Cena zmienia się w zależności od regionu, z którego będzie pochodzić Twój numer. Uzyskanie numeru telefonu w USA przywróci Ci 6,50 USD miesięcznie lub 52,26 USD za abonament roczny. Co się stało ze Skype for Business? Firma Microsoft oficjalnie wycofała Skype for Business w lipcu 2021 r. i zastąpił go Microsoft Teams. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android