Samsung ma problem: ten telefon Xiaomi to prawdziwy potwór

Samsung ma problem: ten telefon Xiaomi to prawdziwy potwór

Wraz z 13 Ultra Xiaomi zaprezentowało swój długo oczekiwany smartfon z wyższej półki, który bezpośrednio konkuruje z Samsungiem Galaxy S23 Ultra. Chociaż skupiono się na aparacie Leica, inne dane techniczne i cena są również przekonujące. Ale są złe wieści.

Xiaomi 13 Ultra z najlepszym aparatem Leica

Xiaomi 13 Ultra został oficjalnie wprowadzony na rynek w Chinach. Chińska firma jest w tym naprawdę duża i stawia przede wszystkim na nowy aparat Leica W sumie cztery czujniki, każdy o rozdzielczości 50 MP. Sony IMX989 jest używany jako główny czujnik, który jest wspierany przez trzy czujniki Sony IMX 858, które tworzą ultraszeroki kąt, teleobiektyw i super teleobiektyw. Interakcja między kamerami powinna działać płynnie, tak aby podczas przybliżania czyste przejścia bez utraty jakości możliwe są.

Xiaomi opublikowało ładną grafikę, która pokazuje, który czujnik aparatu jest używany i kiedy:

Kamery powinny nie tylko doskonale ze sobą współpracować podczas powiększania, ale także powinny być w stanie jeszcze lepiej pokryć warunki oświetleniowe. Celem tego wszystkiego jest to Zdjęcia wyglądają bardziej naturalnie i lepiej. Wraz z Leicą chińska firma poświęciła sporo czasu na optymalizację zdjęć, aby wydobyć z nich jak najwięcej. Dla profesjonalistów Xiaomi opublikowało podsumowanie wszystkich parametrów technicznych aparatu:

Ale nie tylko aparat powinien być szczególnie dobry, ale także wyświetlacz. Xiaomi stawia na zupełnie nowy panel, który ma m.in maksymalna jasność do 2600 nitów. Xiaomi zaoferowałoby zatem najjaśniejszy jak dotąd wyświetlacz smartfona, a nawet pokonałoby Apple:

Xiaomi 13 Ultra jest zasilany przez Snapdragon 8 Gen 2, który został zaprojektowany, aby zapewnić pełną wydajność przez długi czas przy szczególnie skutecznym chłodzeniu. Xiaomi obiecuje jedno wydajność chłodniczaumrzeć 300 procent powyżej klasycznej komory parowej kłamstwa.

Bateria Xiaomi 13 Ultra mierzy 5.000 mAh i można go ładować kablem o mocy 90 watów oraz bezprzewodowo o mocy 50 watów. Xiaomi zintegrowało układ „Surge G1” do zarządzania baterią, dzięki czemu można osiągnąć optymalny czas pracy. W przeciwnym razie telefon komórkowy oferuje wszystko, czego dusza zapragnie. Jest szybka pamięć masowa UFS 4.0, certyfikat IP68 i wiele więcej. Xiaomi w zasadzie zaznaczyło wszystkie pola absolutnego smartfona z najwyższej półki.

W Niemczech na razie musimy zadowolić się Xiaomi 13 Pro:

Xiaomi 13 Ultra: cena i dostępność

Xiaomi 13 Ultra najpierw pojawi się w Chinach. Istnieją trzy konfiguracje:

12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej za 5999 juanów (około 796 euro) 16 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci wewnętrznej za 6499 juanów (około 862 euro) 16 GB pamięci RAM i 1 TB pamięci wewnętrznej za 7299 juanów ( około 986 euro)

Szef Xiaomi już zapowiedział, że Xiaomi 13 Ultra zostaje wprowadzony na rynek na całym świecie. Kiedy i w jakiej cenie jeszcze nie wiadomo. Jednak nowa ultra komórka z pewnością nie będzie w Niemczech tania. Może dojść do 1500 euro.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android