Twoje pieniądze zawsze w zasięgu wzroku: tej bezpłatnej aplikacji nie powinno zabraknąć w Twoim telefonie komórkowym

Twoje pieniądze zawsze w zasięgu wzroku: tej bezpłatnej aplikacji nie powinno zabraknąć w Twoim telefonie komórkowym

Rosnące koszty życia i wysoka inflacja w Niemczech sprawiają, że wiele osób musi zwracać znacznie większą uwagę na swoje pieniądze. Dotyczy to również osób, które faktycznie zarabiają wystarczająco dużo, ale nie mogą już tak łatwo żyć z powodu rosnących kosztów. Darmowe aplikacje pomogą Ci zarządzać pieniędzmi i wydatkami.

Wersja:34.7.10

Języki: niemiecki, angielski, francuski

Licencja: bezpłatna

Platformy: Linux

Książka gospodarstwa domowego babci jako aplikacja na smartfona

W przeszłości książka gospodarcza była standardem w prawie każdym gospodarstwie domowym. Babcia i Dziadek trzymali jeden, żeby zawsze mieć oko na wydatki i wiedzieć, ile kosztuje i ile pieniędzy zostaje na koniec. Ze względu na szybkie tempo zmian, księga gospodarcza często była spychana na dalszy plan. Ale teraz, kiedy powinieneś dokładnie znać dochody i wydatki, znów ma to sens. Nie musisz do tego prowadzić ręcznej książki domowej, możesz skorzystać z bezpłatnych aplikacji.

W Google Play Store lub Apple App Store dostępnych jest niezliczona ilość bezpłatnych aplikacji do książek domowych. Wybraliśmy tutaj dwie aplikacje jako przykłady, które wypróbowałem wcześniej i które mogę polecić. Ale możesz też po prostu wyszukać książkę gospodarstwa domowego w telefonie komórkowym w sklepie z aplikacjami, a będziesz mieć o wiele więcej do wyboru.

Kontroler finansowy – pieniądze w widoku

Kontroler finansowy to aplikacja do książek domowych, z której korzystałem częściej. Jest oferowany przez „Deutscher Sparkassen- und Giroverband eV” i oferuje wszystko, czego potrzebujesz. Wszystko jest oczywiste, masz typowy wygląd kasy oszczędnościowej i dobry przegląd wszystkich swoich wydatków.

Kontroler finansowy – pieniądze w widoku

Niemieckie Kasy Oszczędnościowe i Stowarzyszenie Giro

kontroler finansowykontroler finansowy

Niemieckie Kasy Oszczędnościowe i Stowarzyszenie Giro

Książka budżetowa: Menedżer pieniędzy

Podobała mi się również książka budżetowa Realbyte Inc. Ta bezpłatna aplikacja została zainstalowana miliony razy i ma pozytywne recenzje. Ogólnie wygląda nieco nowocześniej i oferuje wszystko, czego potrzebujesz. Nadal są zakupy w aplikacji. W końcu reklama była dla mnie trochę zbyt uciążliwa, więc wróciłem do czeku finansowego. Ale oczywiście to wszystko kwestia opinii.

Wydatki i budżet menedżera pieniędzyWydatki i budżet menedżera pieniędzy

Realbyte Inc.

Książka budżetowa: Menedżer pieniędzyKsiążka budżetowa: Menedżer pieniędzy

Realbyte Inc.

Książki budżetowe jako aplikacja są również dostępne w wersji płatnej. Następnie oferują dodatkowe opcje. Tutaj należy się zastanowić, czy są one potrzebne i czy w ogóle będą z nich korzystać. W pewnym momencie stało się to dla mnie po prostu za dużo, więc zakupy wprowadzam tylko jako całość, a nie każdy szczegół. Tak czy siak, to wciąż dodatkowa praca. Daje to dobry przegląd twoich możliwości finansowych.

Wskazówki dotyczące czytania

Marco Kratzenberga

Jak możesz zaoszczędzić na zakupach:

Jak jeszcze możesz zaoszczędzić?

Osobiście oszczędzam nie tylko od czasu kryzysu, ale od lat. Nigdy nie chcę płacić więcej, niż jest to faktycznie konieczne. Dlatego używam każdej aplikacji od sprzedawców detalicznych, aby uzyskać dodatkowe rabaty. W przeliczeniu na miesiąc oszczędzam tyle euro. Zakupy później iw określone dni też się opłacają. W stacjach piekarniczych bułki, chleb czy inne smakołyki są zazwyczaj tańsze. Owoce i warzywa są tańsze w sobotnie wieczory, ponieważ po weekendzie nie można ich sprzedać. To samo dotyczy niektórych produktów chłodzonych. Kupuj mądrze i melduj się w różnych dniach i godzinach, aby zobaczyć, co jest w ofercieto jest tego warte.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech