Samsung i Apple zawodzą: Stiftung Warentest wybiera najlepszą markę smartfonów

Samsung i Apple zawodzą: Stiftung Warentest wybiera najlepszą markę smartfonów

Stiftung Warentest zaktualizował swoje listy rankingowe dla smartfonów i ogłosił nowe wyniki. Różne właściwości zostały teraz wykorzystane do określenia, która marka średnio buduje najlepsze smartfony. Apple i Samsung nie są, jak pokazuje zaskakujący wynik. Jest to producent z Chin.

Stiftung Warentest: OnePlus to najlepsza marka smartfonów

Podczas gdy OnePlus jest stopniowo integrowany z Oppo, a dwie chińskie firmy łączą się, Stiftung Warentest wybrał OnePlus jako najlepszą markę smartfonów na podstawie testów przeprowadzonych w ciągu ostatnich kilku lat (źródło: Stiftung Warentest). Stawia to dość małego producenta smartfonów przed Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi i wieloma innymi firmami.

Stiftung Warentest podkreśla, że OnePlus buduje największy odsetek naprawdę dobrych smartfonów. Wysoka stabilność urządzeń, a także konsekwentnie dobre wyświetlacze, które zostały zainstalowane, były szczególnie pozytywne. OnePlus niezawodnie dostarcza również aktualizacje Androida. Telefony komórkowe są w średnim i wysokim przedziale cenowym. Stiftung Warentest od 2016 roku sprawdza 16 modeli chińskiej firmy.

Za OnePlusem Apple zajmuje drugie miejsce w rankingu. Za nimi plasują się Huawei, Motorola, Samsung i Google. W zależności od producenta na przestrzeni czasu przetestowano różną liczbę modeli , dzięki czemu może to mieć pozytywny lub negatywny wpływ na wynik. Xiaomi i Nokia pozostają daleko w ogólnej ocenie.

Aktualne flagowe smartfony OnePlus na wideo :

Inne smartfony przodują w poszczególnych kategoriach

14 testowanych smartfonów OnePlus wypadło średnio najlepiej w Stiftung Warentest, ale inni producenci prowadzą w ważnych poszczególnych kategoriach. Więc iPhony to najlepsze smartfony z aparatem . Na drugim i trzecim miejscu plasują się Google i Samsung. OnePlus jest daleko w tyle na 6. miejscu.

Jeśli chcesz smartfona z długim czasem pracy na baterii, to smartfony od Xiaomi są na czele . Na drugim i trzecim miejscu plasują się Samsung i Oppo. OnePlus ląduje tutaj dopiero na 5 miejscu.

Więc to zawsze zależy od tego, czego naprawdę chcesz w smartfonie. OnePlus może być najlepszą marką smartfonów dla Stiftung Warentest, ale telefon OnePlus nie musi być jednocześnie najlepszym smartfonem dla Ciebie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android