Samsung hitem na MediaMarkt: Galaxy S23 z taryfą 20 GB w okazyjnej cenie

Samsung hitem na MediaMarkt: Galaxy S23 z taryfą 20 GB w okazyjnej cenie

Szukasz taniej taryfy na telefon komórkowy z Samsungiem Galaxy S23? Właśnie taka oferta czeka na Ciebie w MediaMarkt. Tam kupisz topowy smartfon wraz z taryfą 20 GB w bezkonkurencyjnej cenie. Obliczyliśmy ofertę i powiemy Ci, dlaczego jest to oferta najwyższej klasy.

MediaMarkt: Samsung Galaxy S23 z taryfą 20 GB za 29,99 euro

W MediaMarkt Galaxy S23 w wersji 128 GB z taryfą „zielonego LTE” w sieci Vodafone można kupić za jedyne 29,99 euro Podstawowa opłata miesięczna (zobacz ofertę w MediaMarkt). Ponadto obowiązuje jednorazowa opłata w wysokości 118,99 euro za dodatkową opłatę, cenę połączenia i wysyłkę. Są uwzględnione 20 GB Wolumen danych i jeden Allnet i SMS – stawka ryczałtowa. Poniższa faktura pokazuje, dlaczego ta oferta jest świetną okazją.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Sieć: Vodafon
Taryfa: zielona cała sieć LTE i ryczałtowa stawka za SMS-y
Pojemność danych LTE 20 GB (maks. pobieranie 50 Mbit/s) Roaming UE z płatnością ratalną przez 24 miesiące Minimalny okres obowiązywania umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc
Bonus za zmianę numeru 100 euro przy zabraniu ze sobą numeru telefonu

Samsung Galaxy S23 z umową w MediaMarkt: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
29,99 Euro

Dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początek umowy) 79 euro

Opłata za połączenie
(jednorazowo, na początek umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) bezpłatnie

Koszty całkowite po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i jednorazowe koszty dodane)
838,75 Euro

Wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 634 euro

Premia
jeśli zabierzesz ze sobą numer telefonu, 100 euro

Efektywna taryfa kosztowa
(Koszty ogółem pomniejszone o wartości urządzenia i bonusy) 104,75 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
4,36 Euro

Do oferty w MediaMarkt

Galaxy S23 z 128 GB pamięci i 8 GB RAM Według porównania cen Idealo, kosztuje on obecnie co najmniej 634 euro u renomowanych dealerów. Jeśli od całkowitego kosztu taryfy w ciągu 24 miesięcy odejmiemy tę kwotę oraz premię 100 euro za przeniesienie numeru telefonu, stanie się jasne, że tu jesteś faktycznie tylko 4,36 euro miesięcznie płaci. Oznacza to, że dzięki smartfonowi faktycznie otrzymasz taryfę 20 GB bardzo tanio.

Faktura z niską ceną działa tylko w przypadku anulowania umowy po upływie minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok jak dotychczas, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc.

Dla kogo warto kupić Samsunga Galaxy S23 z umową?

To dobra oferta dla każdego, kto lubi korzystać z Galaxy S23 Smartfon z wyższej półki chcą nazwać swoim własnym i to bardzo wyjątkowym potężny kontrakt z opcją LTE szukać.

Galaxy S23 szczególnie wyróżnia się jasnością Wyświetlacz 120 Hz a także ulepszony procesor 8 rdzeni procesora i 3,36 GHz Częstotliwość zegara i pamięć RAM wynosząca 8 GB. Rozdzielczość wyświetlacza przyspiesza bicie serca graczy mobilnych, a nagrywanie wideo w rozdzielczości 8K dopełnia całości.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Więcej o Samsungu Galaxy S23 dowiesz się z naszego praktycznego filmu:

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android