Samsung hitem na MediaMarkt: Galaxy S22 z taryfą 20 GB taniej niż bez

Samsung hitem na MediaMarkt: Galaxy S22 z taryfą 20 GB taniej niż bez

W świecie taryf MediaMarkt możesz dostać Galaxy S22 wraz z umową 20 GB w sieci o2 w absolutnie okazyjnej cenie. Subskrypcja przesyłania strumieniowego jest dołączona jako bonus. Obliczyliśmy wszystkie koszty i zdradziliśmy, dlaczego warto skorzystać z oferty.

MediaMarkt: Samsung Galaxy S22 z umową w okazyjnej cenie

W MediaMarkt możesz kupić Samsunga Galaxy S22 z taryfą „Free M” w sieci o2 za jedyne złotówki 23,99 Euro Opłata podstawowa miesięcznie (zobacz ofertę w MediaMarkt). Istnieje również 29 euro za dodatkową opłatą i 39,99 euro opłaty za połączenie, ale jest wiele do zaoferowania: masz to 20 GB 5G-Objętość danych, jak również Opłata ryczałtowa Allnet i SMS. Istnieje również 12-miesięczna subskrypcja na Disney+ o wartości 89,99 euro za darmo (Wszystkie informacje o kampanii).

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: Free M Netz: o2
20 GB 5G– Ilość danych (maks. 300 MBit/s) Allnet i SMS zryczałtowany roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1 miesięczny okres wypowiedzenia
100 euro premii za zmianę, gdy zabierzesz ze sobą numer telefonu

Samsung Galaxy S22 z umową z MediaMarkt: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
23,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 29 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
644,75 Euro

Walory urządzenia: Smartfon + Disney+
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 619 euro + 90 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) -164,25 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
-6,84 Euro

Do oferty w MediaMarkt

Galaxy S22 z 128 GB pamięci i 8 GB RAM Według porównania cen idealo kosztuje obecnie co najmniej 619 euro (wliczając koszty wysyłki). Jeśli odliczymy ceny smartfona i abonamentu Disney+ oraz premię za zmianę od całkowitego kosztu taryfy w okresie 24 miesięcy, stanie się jasne, że flagowy Samsung plus bonus z taryfą w MediaMarkt można kupić taniej niż kupować osobno. Prawdziwa topowa oferta dostępna tylko przez kilka dni.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, jak poprzednio, ale będzie mogła zostać rozwiązana co miesiąc.

Dla kogo Samsung Galaxy S22 z umową się opłaca?

Jeśli możesz sobie pozwolić na 20 GB danych miesięcznie, to jest to bardzo dobra oferta dla każdego, kto chciałby nazwać high-endowym smartfonem swoim własnym z S22.

S22 osiąga szczególnie dobre wyniki dzięki jasnemu 6,1-calowemu wyświetlaczowi i wydajnemu procesorowi z 8 rdzeniami CPU i częstotliwością taktowania 2800 MHz, a także 8 GB pamięci RAM. Rozdzielczość wyświetlacza sprawia, że ​​serca graczy mobilnych biją szybciej, a nagrywanie wideo w rozdzielczości 8K dopełnia tego profesjonalistę w dziedzinie mediów.

Do oferty w MediaMarkt

Więcej o Samsungu Galaxy S22 dowiecie się w teście GIGA lub w tym filmie:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android