Samsung Galaxy Z Flip 4 z bonusem do 950 euro: zdecydowanie powinieneś o tym wiedzieć

Samsung Galaxy Z Flip 4 z bonusem do 950 euro: zdecydowanie powinieneś o tym wiedzieć

Każdy, kto do 25 sierpnia 2022 roku zdecyduje się na nowy telefon Samsung z klapką Galaxy Z Flip 4, może otrzymać do 950 euro bonusu wymiany przy wysyłaniu starego urządzenia. Przyjrzeliśmy się bliżej kampanii i ujawniliśmy, czy było warto.

Zamów Galaxy Z Flip 4: Jak działa promocja wymiany

SAMSUNG ma swoje nowe telefony z klapką Galaxy Z Klapka 4 oraz Złóż 4 zaprezentowane i ponownie można w ramach Promocja w przedsprzedaży zdobądź dużo pieniędzy na swój stary smartfon, urządzenie do noszenia lub tablet (patrz kampania w Samsungu). Z Flip 4 to nawet 950 euro, z Fold 4 nawet 1000 euro. Otrzymasz również roczny abonament Samsung Care+ za darmo. Poniżej skoncentruję się na Flip 4, ponieważ jest to znacznie bardziej popularne urządzenie z kultowym mechanizmem klapki Samsunga.

Oglądaj akcję w Samsung

Bonus za wymianę składa się z premii za wymianę w wysokości 150 euro i do 800 euro za stare urządzenie. Tak więc na pewno dostaniesz 150 euro – ale tylko wtedy, gdy zamówisz Galaxy Z Flip 4 w przedsprzedaży do 25 sierpnia 2022 r. z umową lub bez (zobacz tanie oferty z umową w DeinHandy). To, ile otrzymasz za swoje stare urządzenie, zależy przede wszystkim od modelu. Dla Galaxy S22 Ultra z 1 TB jest najwyższy bonus 800 euro, dla Honor Magic Watch co najmniej 160 euro. Ponieważ nowe składane egzemplarze kosztują co najmniej 1099 euro, jest to mile widziana ulga finansowa. Jednak smartfony Samsunga nie są do końca znane ze stabilności cenowej i można przypuszczać, że cena nowych telefonów z klapką również znacząco spadnie kilka miesięcy po wprowadzeniu na rynek.

W tym filmie możesz zobaczyć, jak nowe Samsung Galaxy Z Flip 4 i Fold 4 są w Twojej dłoni:

Kampania na stare urządzenia w MediaMarkt i Amazon

Oczywiście Galaxy Z Flip 4 i Fold 4 można zamówić także w innych sklepach, ale tam kampania przedsprzedażowa działa trochę inaczej. w Rynek mediów otrzymujesz na przykład maksymalnie tylko 720 euro za swoje stare urządzenie i minimum 120 euro (zobacz w MediaMarkt). Akcja obowiązuje jednak do 30 września 2022 roku, czyli znacznie dłużej niż w przypadku Samsunga. Możesz zwrócić swój stary smartfon na lokalny rynek do 16 października. Jeśli kupisz go przez Internet, masz nawet czas do 30 października, aby wysłać swój stary telefon komórkowy. Jednak wśród uczestniczących urządzeń wymienione są tylko smartfony, z drugiej strony Samsung akceptuje również stare smartwatche i tablety w ramach częściowej wymiany.

Zobacz kampanię w MediaMarkt

w Amazonka Całość działa trochę inaczej: aby otrzymać bonus wymiany 150 euro (jak w przypadku Samsunga), musisz kupić Galaxy Z Flip 4 w okresie kampanii między 10 sierpnia 2022 a 25 sierpnia 2022 (zobacz na Amazon ). Jednak bonus dodany do konta Amazon otrzymasz tylko wtedy, gdy wymienisz swój stary smartfon. Jest to możliwe za pomocą przycisku „Wymień i zapisz” po prawej stronie strony produktu Galaxy Z Flip 4. Tutaj również dostępne są tylko smartfony, a premia na pierwszy rzut oka jest niższa w porównaniu do Samsunga i MediaMarkt. Po wysłaniu starego urządzenia musisz skorzystać z rabatu promocyjnego najpóźniej do 15 września 2022 r.

Zobacz promocję na Amazon
Łatwo przeoczony: przycisk wymiany nowego Galaxy Z Flip 4 na stronie produktu Amazon (źródło obrazu: Samsung/Amazon)

Wniosek: warto porównać!

Aby dowiedzieć się, czy kampania przedsprzedażowa Samsunga na nowe składane produkty jest dla Ciebie warta, powinieneś najpierw sprawdzić Samsung i inne sklepy, ile możesz dostać za swoje stare urządzenie. Jeśli chcesz handlować tabletem lub smartwatchem, Samsung i tak jest jedyną opcją. Chcąc pozbyć się starej komórki, porównaj też w innych sklepach, ile za nią dostaniesz i czy możesz też odkurzyć premię za wymianę 150 euro za Flip 4 lub 200 euro za Fold 4. W końcu akcja jest opłacalna tylko wtedy, gdy chcesz być jednym z pierwszych posiadaczy nowych smartfonów Samsunga, bo już za kilka miesięcy ceny znacznie spadną.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android