Samsung Galaxy A54: Ile pamięci i jaka karta SD?

Samsung Galaxy A54: Ile pamięci i jaka karta SD?

Samsung Galaxy A54, który został zaprezentowany w marcu 2023 roku, jest dostarczany w różnych konfiguracjach pamięci. Podpowiadamy, jakie modele przechowywania są dostępne oraz czy i jak można powiększyć przestrzeń magazynową.

Nigdy nie możesz mieć wystarczająco dużo miejsca w telefonie komórkowym. Dlatego dobrze, że możesz dostać Galaxy A54 z nawet 256 GB pamięci. Ale co zrobić, jeśli to nie wystarczy?

Samsung Galaxy A54 5G: Jakie rozmiary pamięci są oferowane?

Galaxy A54 jest w zasadzie dostępny w dwóch wersjach pamięci:

8 GB RAM i 128 GB pamięci głównej 8 GB RAM i 256 GB pamięci głównej

W przeciwieństwie do pamięci Galaxy S23, pamięć można jednak rozszerzyć za pomocą karty microSD.

Rozszerz pamięć w Galaxy A54 – karta SD czy chmura?

Możesz po prostu samodzielnie rozszerzyć pamięć główną swojego telefonu komórkowego, o ile urządzenie na to pozwala. Karty microSD mogą być używane z Galaxy A54. Możesz zwiększyć przestrzeń dyskową A54 nawet o 1 TB. Takie karty można czasem dostać stosunkowo tanio i na tym tle można zaoszczędzić pieniądze przy zakupie telefonu komórkowego, po prostu biorąc słabszą wersję i zamiast tego samodzielnie dokupując pamięć. Ale uważaj, aby nie kupić fałszywych kart SD!

Samsung Evo Select (512 GB)

Samsung Evo Select (512 GB)

Teraz cena może być wyższa. Cena od 16.03.2023 23:14

SanDisk Extreme Pro (1 TB)

SanDisk Extreme Pro (1 TB)

Zamiast sugerowanej ceny detalicznej 537 euro: karta pamięci microSDXC + adapter do aparatów, smartfonów i tabletów o szybkości do 200 MB/s.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 16.03.2023 22:53

Rozszerz A54 o przechowywanie w chmurze

Alternatywą dla rozszerzania pamięci za pomocą kart SD jest użycie chmury. Korzystając z telefonu komórkowego z Androidem, logujesz się za pomocą konta Google i otrzymujesz 15 GB przestrzeni dyskowej w chmurze, na której możesz tworzyć kopie zapasowe danych urządzenia lub zapisywać zdjęcia.

Jednak 15 GB to niewiele, więc z pewnością nikt nie postrzega tego jako prawdziwego rozszerzenia pamięci. Ale tę przestrzeń można również powiększyć, a to nawet nie jest takie drogie. Zwłaszcza jeśli dzielisz się nim z innymi.

W przypadku „Google One” oferowane jest zwiększenie przestrzeni dyskowej w chmurze, co jest całkiem czymś. Już za 1,99 euro miesięcznie dostajesz 100 GB dodatkowa pamięć, do której można zamienić wiele danych telefonu komórkowego.

Jeśli ty 9,99 euro miesięcznieobejmuje miejsce w chmurze 2TB! To więcej niż oferuje wiele dysków twardych do komputerów. Ale możesz podzielić się tym wspomnieniem z maksymalnie 5 przyjaciółmi lub członkami rodziny. Dane są wyraźnie oddzielone, aby nikt nie mógł przeglądać danych drugiego. Ten limit danych może być również używany z odpowiednimi aplikacjami na komputerach.

W ofercie znajduje się również szybki i bezpieczny „Google VPN”. Zabezpiecza twoje połączenie internetowe za pomocą szyfrowanej sieci VPN, dzięki czemu nikt nie może cię szpiegować. Jest to szczególnie ważne, jeśli odbierasz e-maile w publicznej sieci WLAN, wykonujesz przelewy lub sprawdzasz stan konta.

Obrazy i filmy są automatycznie przesyłane z telefonu komórkowego do chmury, ale nadal są tam jako „podgląd”. Tylko wtedy, gdy naprawdę ich potrzebujesz, możesz szybko pobrać je z chmury, oszczędzając w ten sposób kilka GB przestrzeni dyskowej.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android