Samsung cracker: Galaxy S22 Ultra z taryfą monster tańszą niż bez

Samsung cracker: Galaxy S22 Ultra z taryfą monster tańszą niż bez

Samsung Galaxy S22 Ultra smartfonGalaxy S22 UItra jest wreszcie dostępny w przystępnej cenie. (Źródło obrazu: GIGA)


W końcu dostajesz kolejną dobrą ofertę na flagowy smartfon Samsunga, Galaxy S22 Ultra. W Sparhandy topowy telefon komórkowy w wersji 512 GB jest chwilowo dostępny w szczególnie niskiej cenie z hojną taryfą 5G w sieci o2. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, dlaczego jest to pierwszorzędna transakcja.

Sparhandy: Samsung Galaxy S22 Ultra z taryfą 120 GB

To był długi czas Galaxy S22 Ultra jeden z najdroższych smartfonów Samsunga na rynku i nie do końca tani nawet z umową. Jednocześnie jest bardzo popularny, ponieważ S Pen jest wyjątkowym punktem sprzedaży, który odróżnia go od innych urządzeń z Androidem. U sprzedawcy telefonów komórkowych Sparhandy dostajesz S22 Ultra z 512 GB pamięci (!) za jedyne 49,99 euro miesięcznie w pakiecie z taryfą „o2 Free L Boost” (zobacz ofertę w Sparhandy). Taryfa obejmuje dumny 120 GB 5Gilość danych, ryczałt dla całej sieci i SMS. Możesz również korzystać z taryfy na maksymalnie 10 urządzeniach jednocześnie dzięki funkcji Connect. Dopłata wynosi 79 euro, a cena połączenia to jednorazowa opłata 39,99 euro. Możesz także 100 Euro Premia za zmianę numeru za przenoszenie numeru telefonu i Galaxy Watch 4 gratis aby zabezpieczyć.

Do oferty w Sparhandy

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Sieć: o2 Taryfa: Bezpłatny L Boost
120 GB Wolumen danych 5G (maks. 300 MBit/s) Płatny roaming Allnet i SMS w UE, w tym funkcja Connect: Taryfa może być używana na maksymalnie 10 urządzeniach jednocześnie Minimalny okres 24-miesięczny, 1-miesięczny okres wypowiedzenia
Bonus 100 Euro podczas przenoszenia numeru
Samsung Galaxy Watch 4 (40 mm) za darmo

Galaxy S22 Ultra z umową o2: Dlatego oferta jest tego warta

Samsung Galaxy S22 Ultra + o2 Free L Boost: przegląd kosztów

Opłata podstawowa (miesięczny)
49,99 Euro

dodatkowa opłata (raz, na początku umowy) 79 euro

opłata za połączenie (jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka (jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
1.318,75 Euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 1125 EUR + 135,95 EUR premii, jeśli zabierzesz swój numer telefonu 100 EUR

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) -42,20 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
-1,76 euro

Zobacz ofertę

Według porównania cen idealnego, Galaxy S22 Ultra (512 GB) kosztuje obecnie 1125 euro, a Galaxy Watch 4 co najmniej 136 euro. Jeśli od całkowitych kosztów umowy odejmiecie te wartości i premię za zamianę, otrzymacie smartfon Samsung i smartwatch razem w umowie ze Sparhandy taniej niż kupując je pojedynczo! Absolutnie najlepsza oferta, dostępna tylko przez krótki czas.

Do oferty w Sparhandy

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc od 2022 roku.

S22 Ultra: smartfon Galaxy dla fanów Note

Wraz z Galaxy S22 Ultra, Samsung w zasadzie wypuścił następcę Galaxy Note 20 – i jednocześnie odrzucił serię Note. Więcej informacji na temat wysokiej klasy smartfona z rysikiem S Pen można uzyskać w teście GIGA dla Galaxy S22 Ultra lub w naszym praktycznym filmie:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android