Razer Kishi V2 jest tutaj: Jeden z najlepszych kontrolerów na Androida staje się jeszcze lepszy

Razer Kishi V2 jest tutaj: Jeden z najlepszych kontrolerów na Androida staje się jeszcze lepszy

Oliver Cragg / Android AuthorityTL;DR Razer Kishi V2 to oficjalna kontynuacja oryginału z 2020 roku. Zachowuje ten sam ogólny wygląd, ale dodaje nowe funkcje. Dostępna jest również nowa aplikacja towarzysząca. Zaczyna się od 99 USD i jest dostępny już dziś. W 2020 roku Razer wypuścił Kishi. Ten kontroler do gier na smartfony szybko stał się jednym z najlepiej ocenianych kontrolerów na rynku i jest przeznaczony dla wszystkich typów graczy mobilnych. Teraz Razer w końcu wprowadza kontynuację. Jednak Razer wprowadził kilka nowych funkcji do kontrolera, w tym nowe programowalne przyciski. Dostępna jest również aplikacja towarzysząca, a ogólny wygląd i działanie kontrolera są nieco inne. Dowiedz się więcej o nowym Kishi poniżej i czekaj na naszą pełną recenzję!

Razer Kishi V2: Co nowego?

Razer Kishi v2 tyłOliver Cragg / Android Authority Podobnie jak oryginał, Kishi V2 nie obsługuje Bluetooth i nie ma indywidualnych potrzeb w zakresie zasilania. Po podłączeniu do uchwytu USB-C na środku kontrolera pobiera energię ze smartfona. Na kontrolerze znajduje się port USB-C do zasilania telefonu podczas grania, ale Kishi V2 nie wymaga ładowania. Ogólna konstrukcja kontrolera została zaktualizowana. Razer subtelnie zmienił kształt chwytów i rozmieszczenie przycisków. Firma twierdzi, że była to próba sprawienia, aby Kishi V2 czuł się jak „normalny” kontroler i był wygodny do trzymania i używania podczas długich sesji. Razer Kishi V2 ma kilka nowych przycisków, nowy wygląd i nową aplikację towarzyszącą. A propos przycisków, jest tu kilka nowych. Po pierwsze, są dwa nowe wielofunkcyjne przyciski M1/M2, które nie pojawiły się na oryginalnym Kishi. Te przyciski znajdują się obok tradycyjnych zderzaków R1/L1 w górnej części kontrolera. Możesz zaprogramować te przyciski, aby działały na różne sposoby lub całkowicie je ignorować.Razer Kishi v2 vs v1Oliver Cragg / Android AuthorityAby zaprogramować te nowe przyciski, potrzebujesz aplikacji Razer Nexus. Ta nowa aplikacja umożliwia dostosowywanie i aktualizowanie kontrolera, a jednocześnie działa jako centrum dla Twoich potrzeb związanych z grami mobilnymi. Na przykład będzie kuratorem gier dostępnych w sklepie Google Play i wyróżnieniem tych, które oferują obsługę kontrolera. Nowy przycisk udostępniania (znajdujący się w dolnej części prawego uchwytu) działa w szczególności z aplikacją Nexus. Możesz użyć tego, aby szybko rozpocząć transmisję na żywo, robić zrzuty ekranu i nie tylko. Wreszcie Razer Kishi V2 lepiej pomieści duże telefony i telefony w ochronnych etui. Powinno to zwiększyć kompatybilność. Więc jeśli wzdrygałeś się przed poprzednim Kishi, ponieważ nie działał on z twoim telefonem / etui, sequel może być wart obejrzenia.

Razer Kishi V2: Cena i dostępność

Razer Kishi v2 Stardew ValleyOliver Cragg / Android Authority Razer Kishi V2 zaczyna się od 99 USD, czyli o 20 USD drożej niż oryginalny model Androida. Jednak Razer uruchomił inne wersje oryginalnego Kishi – na przykład na iPhone’y i tę specjalnie do strumieniowego przesyłania gier na konsolę Xbox – w tej samej cenie 99 USD, więc nie jest to całkowicie nieoczekiwane. Jak dotąd nie ma ani słowa na temat modelu Kishi V2 z obsługą iOS. Od dzisiaj możesz pobrać nowy Kishi V2. Wejdź na stronę Razer lub kliknij poniższy przycisk, aby rozpocząć.
Razer Kishi V2 HeroRazer Kishi V2 Wersja 2022 oryginalnego Kishi to nowe podejście do sprawdzonej formuły. Oryginalny Razer Kishi to jeden z najpopularniejszych mobilnych kontrolerów do gier na rynku. Razer Kishi V2 udoskonala tę formułę dzięki nowym przyciskom, nowej aplikacji i nieco lepszemu projektowi.Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android