1822direkt-Bank jest hojny: Darmowe konto czekowe z bonusem do 150 €

1822direkt-Bank jest hojny: Darmowe konto czekowe z bonusem do 150 €

W spółce zależnej Sparkasse 1822direkt nadal możesz otrzymać premię w wysokości do 150 euro, jeśli do końca sierpnia otworzysz bezpłatny mobilny rachunek bieżący. Przyjrzeliśmy się warunkom i ujawniliśmy, czy zmiana jest warta zachodu.

1822direkt: Darmowe konto czekowe z bonusem do 150 €

Rachunek bieżący 1822mobile spółki zależnej Frankfurt Sparkassen 1822direkt-Bank jest czystym kontem mobilnym. Oznacza to, że możesz łatwo wykonywać wszystkie czynności związane z Twoim kontem (lub kontami) za pomocą odpowiedniej aplikacji. Aplikacja powiadamia Cię o każdej transakcji bankowej, dzięki czemu zawsze jesteś na bieżąco. Jeśli korzystasz z kilku banków, możesz zarządzać nimi wszystkimi razem w aplikacji mobilnej 1822.

Dzięki 1822direkt jest mobilny Sprawdzanie konta za darmo, o ile miesięczna płatność przychodząca wynosi 0,01 euro – całkiem wykonalne. Dla nowych klientów jest nawet 50 euro kredytu startowego. Warunki do tego są następujące do 31.08.2022 konto zostało otwarte i co najmniej trzy miesięczne pensje o łącznej wartości co najmniej 1000 euro (wynagrodzenie, pensja, emerytura, pensja, BAföG) są wpłacane na nowy rachunek bieżący do 31 grudnia 2022 r.

Więcej bonusów pomachaj, jeśli polecisz znajomych – jeśli odniesiesz sukces, dostaniesz kolejne 100 euro. Nawiasem mówiąc, zarządzanie kontem jest generalnie bezpłatne dla klientów poniżej 27 roku życia.

Zobacz ofertę w 1822bezpośrednio

Na pierwszy plan wysuwają się proste, zbliżeniowe i bezpieczne płatności Apple Pay jak również Google Pay są obsługiwane. Możesz skorzystać z niedrogiej karty Sparkasse (6 euro rocznie) lub bezpośredniej 1822Karta kredytowa użyj którego przy pierwszym zamówieniu w pierwszym roku bezpłatnie jest.

Kto nadal lubi kontynuować Gotówka obejmuje również zastosowania: konto obejmuje cztery bezpłatne wypłaty w bankomatach Sparkasse w Niemczech. Ponadto w wielu supermarketach, takich jak Lidl, REWE, dm-Drogeriemarkt itp., istnieje bezpłatna usługa gotówkowa. Tutaj możesz bezpłatnie wypłacić gotówkę od wartości zakupu 5 euro.

Najważniejsze szczegóły oferty w skrócie:

Darmowy mobilny rachunek bieżący (od 0,01 euro miesięcznie przychodzących pieniędzy) 50 euro bonusu dla nowych klientów (wymagania) Płać z Apple Pay lub Google Pay Sparkassen-Card za 6 euro rocznie Cztery bezpłatne wypłaty w bankomatach Sparkasse w Niemczech Bezpłatne wypłaty gotówki w wielu językach niemieckich supermarkety Premia do 100 euro za udane polecenie

Jak dodać nową kartę debetową lub kredytową do Google Pay:

Google Pay: jak dodać kartę

Dla kogo warta jest oferta 1822direkt?

Rachunek bieżący w 1822mobile ma wiele zalet w porównaniu z klasycznymi kontami. Przede wszystkim konto jest w dużej mierze bezpłatne – przy minimalnym wpisie na konto miesięcznie, opłaty są już zniesione. Konto jest założone szybko i bez papieru. Po wprowadzeniu swoich danych osobowych potwierdzasz swoją tożsamość online za pośrednictwem czatu wideo, a następnie otrzymujesz dane dostępowe i link do aktywacji bankowości internetowej – szybko i łatwo.

Jesteś elastyczny przy wyborze preferowanej metody płatności i możesz korzystać z metod płatności zbliżeniowych lub opcji gotówkowych. Jedna wada: jeśli chcesz wpłacić gotówkę, nadal musisz udać się do oddziału banku i zrobić to na miejscu. Mogą tam nadal obowiązywać opłaty. Jeśli jednak masz inne konto bankowe, możesz połączyć zalety swojego oddziału banku z prostą i wygodną bankowością 1822mobile.

Zobacz ofertę w 1822bezpośrednio

Dla porównania podsumowaliśmy inne bezpłatne rachunki bieżące – z wypłatą wynagrodzenia i bez niego:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android