PS5 dostępne od zaraz: w o2 możesz dostać konsolę Sony, w tym smartfon

PS5 dostępne od zaraz: w o2 możesz dostać konsolę Sony, w tym smartfon

Jeśli w końcu chcesz zdobyć PS5 i flirtujesz z Sony Xperia 1 IV, powinieneś znać następującą ofertę: W o2 możesz dostać Playstation 5 w wersji cyfrowej jako dodatek do rocznicy „o2 Grow” taryfa. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, czy transakcja jest tego warta.

PS5 z taryfą „o2 Grow” i Sony Xperia 1 IV : Zyskaj do 240 GB LTE/5G

Nadal szukam? PlayStation 5? Następnie pospiesz się do o2, ponieważ sklep internetowy operatora sieci ma upragnioną edycję cyfrową, w tym nową Sony Xperia 1 IV dostępny od zaraz. Jako bonus otrzymujesz konsolę NextGen Umowa na telefon komórkowy „o2 Grow”, w tym smartfon dla 83,99 euro miesięcznie plus jednorazowa opłata w wysokości 45,98 EUR za dopłatę, opłatę za połączenie i wysyłkę. Co szczególne: Taryfa jubileuszowa obejmuje początkowo 40 GB LTE/5G a także ryczałtową stawkę Allnet i SMS i rośnie o 10 GB z roku na rok, nie ponosząc przy tym większych kosztów.

Więcej informacji o Xperii 1 IV firmy Sony znajdziesz tutaj:

PS5 jako dodatek do pakietu taryfowego na telefony komórkowe w o2: czy umowa jest tego warta?

Podpisanie umowy na telefon komórkowy, aby w końcu zdobyć PS5, początkowo wydaje się oszustwem. Dlatego obliczyliśmy czasy ofert. Dla porównania korzystamy ze zwykłej taryfy „o2 Grow”, która jest dostępna tylko do 6 września 2022 r. w ramach 20-lecia 29,99 euro miesięcznie koszty.

Szczegóły taryfy „o2 Grow” w skrócie

Sieć: o2
Taryfa: Rozwijaj się
40 GB LTE/5G-Objętość danych (maks. 300 MBit/s) Zryczałtowany roaming Allnet i SMS w UE, w tym funkcja Connect: Taryfa może być używana na maksymalnie 10 urządzeniach jednocześnie Minimalny okres 24-miesięczny, 1-miesięczny okres wypowiedzenia Objętość danych wzrasta automatycznie co roku 10 GB (maks. 240 GB)

Więcej informacji na temat taryfy wzrostu o2 znajdziesz tutaj:

Koszty oferty w skrócie: PS5 Digital Edition + Sony Xperia 1 IV + „o2 Grow”

Opłata podstawowa
(miesięczny)
83,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
2.061,74 Euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 599 euro (konsola) + 1305 euro (telefon komórkowy)

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) 157,74 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
6,57 euro

Do oferty w o2

Wyjmijmy kalkulator: The PS5 (edycja cyfrowa) obecnie kosztuje co najmniej 599 euro i to Sony Xperia 1 IV są dostępne za około 1305 euro.

Jeśli te wartości zostaną odjęte od całkowitych kosztów w ciągu 24-miesięcznego okresu obowiązywania umowy, pozostaną 157,74 Euro pozostawiony dla taryfy. Odpowiedni 6,57 euro miesięcznie za ryczałtową stawkę Allnet i SMS z objętością danych 40 GB LTE/5G. Normalna cena taryfy „o2 Grow” wynosi 29,99 euro miesięcznie – Więc to bardzo dobra okazja. Od 25. miesiąca taryfa kosztuje tylko 29,99 euro miesięcznie. Ze względu na wysoką cenę miesięczną zakup jest prawdopodobnie opłacalny tylko wtedy, gdy naprawdę chcesz mieć smartfon.

Oczywiście powyższe wyliczenie działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. To od Ciebie zależy, czy powinieneś to zrobić, chociaż taryfa zwiększa ilość danych z roku na rok, a tym samym zyskuje na wartości, chociaż koszty pozostają takie same. Jeśli chcesz anulować i zapomnisz o tym, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc.

PS5 jest nadal całkowicie niedostępny u innych sprzedawców. Więcej ofert na temat umów na telefony komórkowe z konsolami podsumowaliśmy tutaj:

Możesz dowiedzieć się, jak PS5 porównuje się do Xbox Series X w Wideo:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android