PS5 dostępne od zaraz: ta niezwykła oferta taryfowa sprawia, że ​​jest to możliwe

PS5 dostępne od zaraz: ta niezwykła oferta taryfowa sprawia, że ​​jest to możliwe

Jeśli w końcu chcesz zadzwonić do swojego PS5 i możesz również skorzystać z umowy na telefon komórkowy, powinieneś obecnie rzucić okiem na o2. Dostaniesz tam nie tylko Playstation 5 w wersji cyfrowej, ale także drugi kontroler jako dodatek do taryfy rocznicowej „o2 Grow”. Obliczamy i ujawniamy, czy umowa jest tego warta.

PS5 z taryfą urodzinową na o2:

PS5 desperacko szukasz? Następnie pospiesz się do o2, bo sklep internetowy operatora sieci ma upragnioną konsolę NextGen i 2. kontroler dostępny od zaraz. Edycję cyfrową otrzymasz jako bonus za Umowa na telefon komórkowy „o2 Grow” dla 44,99 euro miesięcznie plus jednorazowa opłata 11,99 euro za dodatkową opłatę i wysyłkę. Co szczególne: Taryfa jubileuszowa obejmuje początkowo 40 GB LTE/5G a także ryczałtową stawkę Allnet i SMS i rośnie o 10 GB z roku na rok, nie ponosząc przy tym większych kosztów.

Niebezpieczeństwo: Podobne oferty były kilka razy i były wyprzedane bardzo szybko. Tym razem również ilości są ograniczone, więc jeśli jesteś zainteresowany, nie wahaj się zbyt długo.

PS5 jako dodatek do taryfy na telefony komórkowe w o2: czy umowa jest tego warta?

Podpisanie umowy na telefon komórkowy, aby w końcu zdobyć PS5, początkowo wydaje się oszustwem. Dlatego obliczyliśmy czasy ofert. Dla porównania korzystamy ze zwykłej taryfy „o2 Grow”, która jest dostępna tylko do 6 września 2022 r. w ramach 20-lecia 29,99 euro miesięcznie koszty.

Szczegóły taryfy „o2 Grow” w skrócie

Sieć: o2
Taryfa: Rozwijaj się
40 GB LTE/5G-Objętość danych (maks. 300 MBit/s) Płatny roaming Allnet i SMS w UE, w tym funkcja Connect: Taryfa może być używana na maksymalnie 10 urządzeniach jednocześnie Minimalny okres 24-miesięczny, 1-miesięczny okres wypowiedzenia Objętość danych wzrasta automatycznie co roku 10 GB jakiś

Więcej informacji na temat taryfy wzrostu o2 znajdziesz tutaj:

Koszty oferty w skrócie: PS5 Digital Edition + „o2 Grow”

Opłata podstawowa
(na miesiąc)
44,99 euro

dodatkowa opłata
(raz, na początku umowy) 7 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) bezpłatnie

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
1.091,75 Euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 400 euro (konsola) + 60 euro (kontroler)

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) 631,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
26,32 Euro

Do oferty w o2

Wyjmijmy kalkulator: The PS5 (wydanie cyfrowe) kosztuje około 400 euro – przynajmniej w teorii, bo jest wszędzie wyprzedany i po prostu nie widać końca. Zgodnie z porównaniem cen idealo, ceny wynoszą około 700 euro, ale do naszych obliczeń używamy sugerowanej ceny detalicznej. Kontroler DualSense kosztuje obecnie co najmniej 60 euro.

Jeśli te wartości zostaną odjęte od całkowitych kosztów w okresie 24 miesięcy umowy, pozostaną one 631,75 euro zostawiony dla taryfy. Odpowiedni 26,32 euro miesięcznie za ryczałtową stawkę Allnet i SMS z objętością danych 40 GB LTE/5G. Normalna cena taryfy „o2 Grow” wynosi 29,99 euro miesięcznie – więc to dobra okazja, zwłaszcza, że ​​PS5 nie jest obecnie dostępne w RRP. Od 25 miesiąca taryfa kosztuje tylko 29,99 euro miesięcznie.

Oczywiście powyższe wyliczenie działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. To od Ciebie zależy, czy powinieneś to zrobić, chociaż taryfa zwiększa ilość danych z roku na rok, a tym samym zyskuje na wartości, chociaż koszty pozostają takie same. Jeśli zechcesz anulować i zapomnisz o tym, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc.

PS5 jest nadal całkowicie niedostępny u innych sprzedawców. Więcej ofert na temat umów na telefony komórkowe z konsolami podsumowaliśmy tutaj:

Możesz dowiedzieć się, jak PS5 wypada w porównaniu z Xbox Series X w Wideo:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android