Powiedzieliście nam: Uważacie, że Google miał dobry rok pod względem oprogramowania i sprzętu

Powiedzieliście nam: Uważacie, że Google miał dobry rok pod względem oprogramowania i sprzętu

Dhruv Bhutani / Android AuthorityRok 2022 Google miał przez większość czasu całkiem solidny, według kolegi z AA, Roba Triggsa, zauważając, że firma była blisko, ale „nie całkiem sobie poradziła”. Co sądzisz o roku 2022 Google pod względem sprzętu i jednak oprogramowanie? Opublikowaliśmy tę ankietę w artykule Roba i oto, co nam powiedziałeś.

Co sądzisz o roku Google w dziedzinie sprzętu i oprogramowania?

Wyniki

To była dość popularna ankieta, z prawie 2400 głosami oddanymi w momencie pisania. Najpopularniejsza opcja? Cóż, okazuje się, że 48,4% respondentów uważa, że ​​Google miał wspaniały rok i że mają większą wiarę w wizję firmy. „Wiele wzlotów, kilka upadków. Jestem optymistą” – zajął drugie miejsce, zdobywając 33,24% głosów. Innymi słowy, ponad 80% ankietowanych czytelników uważało, że w 2022 roku dobro przeważało nad złem dla Google. Możemy zrozumieć, dlaczego ludzie mieliby tak myśleć, ponieważ firma dostarczyła dobrze przyjęte urządzenia Pixel 7 i Pixel 6a. Firma przyniosła również solidną aktualizację w postaci Androida 13. Nie wszystko było jednak dobre, ponieważ Pixel Watch spotkał się z mieszanym przyjęciem, podczas gdy Stadia została niespodziewanie anulowana. Poza tym 12,59% respondentów głosowało za „pewnymi wzlotami, niektórymi upadkami”. . Czekam na więcej.” Wreszcie tylko 5,75% ankietowanych czytelników uważało, że w 2022 r. porażki Google przeważały nad jego zwycięstwami.

Uwagi

HonzaCZ: Jestem zadowolony z Pixels w tym roku. Pixel 7 to najlepszy telefon, z którego korzystałem, a Pixel Watch jest dobry. Jednak nie do końca zgadzam się z twoim podejściem do Pixel Watch. Ramka nie jest wystarczająco duża, aby zasługiwać na tak dużą uwagę. Felipe Barousse: W tym roku, podobnie jak w 2021, Google rozczarował wielu, bardzo… Dlaczego? Ponieważ wciąż paraliżuje ich urządzenia Pixel: jeśli właściciel zdecyduje się zabrać swoje urządzenie Pixel do kraju, w którym Pixele nie są oficjalnie sprzedawane i włożyć kartę SIM (lub użyć e-SIM) od lokalnego operatora z tego kraju, ta prosta czynność natychmiast wyłączyła 5G, VoLTE, VoWiFi na Pixelu. Google nie rozumie, że są to urządzenia MOBILNE, które bierzemy wszędzie tam, gdzie idziemy do pracy lub spędzamy trochę czasu i wymagają użycia w pełni kompatybilnych sieci komórkowych 5G w tych miejscach. To sprawiło, że całkowicie porzuciłem urządzenia Google i Pixel, tak bardzo jak je lubię i będąc użytkownikiem telefonów Google od Nexusa One. Przepraszam Google za to złe i paskudne nastawienie, koniec z Pixelami dla mnie. James Sarino: Byłem zadowolony zarówno z mojego Pixela 7 Pro, jak i Buds Pro i nie mogłem się doczekać kolejnej wersji Pixelbooka (wciąż mam Pixelbooka „Eve” z 2017 roku). Byłem rozczarowany, że Google to zatopił. Chcę polubić Pixel Watch, ale wydaje się to kompromisem. Posiadając zegarek LG G, kiedy pojawił się on w ciągu dnia, nie czułem się zmuszony do ponownego podążania tą drogą. Poczekam więc i zobaczę, co przyniesie rok 2023, i mam nadzieję, że nowy Pixel Watch i tablet będą dobre. eszklar: Pixel Watch był dla mnie rozczarowujący. Seria Pixel 7 to po prostu iteracja serii Pixel 6, ale dobrze wykonana. Jednak w przyszłym roku z tabletami Pixel i Pixel Fold (w stanie) to jest to, na co czekam. Ponadto, biorąc pod uwagę niedawno ujawnioną przyszłą mapę drogową Pixela (jeśli jest prawdziwa i jeśli Google ją wykona), czekają nas ciekawe czasy.


Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android