Popularne słuchawki Bose z ANC w MediaMarkt obniżone

Popularne słuchawki Bose z ANC w MediaMarkt obniżone

Popularne, wysokiej jakości słuchawki Bose QuietComfort 35 II Bluetooth z aktywną redukcją szumów (ANC) są obecnie dostępne w kilku sklepach za mniej niż 180 euro. Przyjemny dźwięk, prosta obsługa i dobry czas pracy sprawiają, że słuchawki są idealnym wszechstronnym urządzeniem do domowego biura i firmy.

Aktualizacja 11.11.2022:
Słuchawki Bose QuietComfort 35 II Bluetooth są obecnie dostępne w MediaMarkt za 177,11 EUR (kolor: srebrny lub czarny, bez kosztów wysyłki). Całkowita cena (199 euro, ale minus 21,89 euro rabatu) pojawia się tylko w koszyku!

Tę samą ofertę można znaleźć również w siostrzanej firmie Saturn.

Uwaga: w międzyczasie pojawił się następca o nazwie Bose QuietComfort 45 – ten model również jest obecnie w ofercie (kolor: srebrny) za 266,99 euro (zamiast 349,95 euro).

Wskazówka: jeśli wcześniej zarejestrujesz się do newslettera MediaMarkt, otrzymasz kupon o wartości 10 euro, który można wykorzystać na zakupy o wartości 100 euro lub więcej. To samo dotyczy Saturna.

Oryginalny artykuł:

Bose QuietComfort 35 II: Dlaczego słuchawki ANC są tak popularne?

Bose QC 35 II, opracowane przez renomowanego amerykańskiego producenta audio, są tradycją całej gamy słuchawek z redukcją szumów – można też powiedzieć, że Bose wyznacza standardy dla wszystkich innych w tej dziedzinie produktów. Odpowiednio popularny jest QuietComfort 35 II, który zawsze jest jednym z najpopularniejszych słuchawek BT w Niemczech. Prasa branżowa pochwaliła model QC 35 II, a w naszym teście GIGA był on również w stanie uzyskać imponujące 91 procent w 2018 roku.

Tak brzmi redukcja szumów (najlepiej założyć słuchawki do tego filmu):

Jego mocne strony to przyjemny dźwięk, prosta obsługa za pomocą przycisków sprzętowych, dobra żywotność baterii oraz wsparcie Alexy i Google Assistant. I oczywiście: doskonałe tłumienie hałasu, które zapewnia odczuwalną redukcję hałasu z zewnątrz podczas podróży pociągiem lub samolotem. W szczególności buczenie o niskiej częstotliwości (silnika) jest eliminowane elektronicznie przez przeciwdźwięk. Kolejny plus: Multipoint Bluetooth, dzięki któremu możesz przełączać się między różnymi podłączonymi odtwarzaczami (telefon komórkowy, tablet) bez żadnego wysiłku.

Bose QC 35 II: bardzo wygodny w noszeniu i zrównoważony dźwięk

Jeśli spojrzysz tylko na arkusz danych, Bose QC 35 II został teraz w tyle: wspaniały Sony WH-1000XM4 brzmi lepiej, działa dłużej, można go obsługiwać dotykiem i wydaje się nieco bardziej wartościowy – ale jest również znacznie droższy . Ponadto w 2022 r. wypuszczono Bose QC 45, prawdziwy następca QC-35-II z naszej własnej firmy, który osiąga wyniki dzięki USB-C, ulepszonej redukcji szumów i 24 godzinom pracy na baterii.

Warto również zwrócić uwagę na słuchawki Bose Headphones 700 (ocena 88 procent): są technicznie nowocześniejsze (lepsze ANC), ale nie tak wygodne jak QC 35 II. Więcej na ten temat w naszym szczegółowym porównaniu dwóch słuchawek Bose ANC.

Bose QuietComfort 35 II jest nadal najwygodniejszym modelem dla wielu użytkowników, a dźwięk jest zazwyczaj bardzo przyjemnie dostrojony, co jest idealne na wiele godzin odsłuchów. Są też stare dobre przyciski sprzętowe (zwiększanie/zmniejszanie głośności, pauza/odtwarzanie itp.), które są po prostu lepszym wyborem dla niektórych użytkowników. Nie wszyscy czekali na sterowanie dotykowe w słuchawkach. Bardzo praktyczne w podróży: QC 35 II można złożyć, aby zaoszczędzić miejsce.

Tak więc Bose QuietComfort 35 II może nadal radzić sobie w czołówce, chociaż nie jest już samotnym królem redukcji szumów, jak jego poprzednicy.

Najlepsze słuchawki ANC znajdziesz w naszym poradniku zakupowym:

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android