Pierwszy gamepad dziecka Fisher-Price został właśnie zmodyfikowany do gry w Elden Ring

Pierwszy gamepad dziecka Fisher-Price został właśnie zmodyfikowany do gry w Elden Ring

Nigdy nie myślałem, że znowu będę pisał o gamepadzie Fisher-Price mojego dziecka, ale zaczynamy: modder zmienił tanią zabawkę wypełnioną melodią w kompletny gamepad Xbox ze wszystkim, czego potrzebujesz do gry w Elden Ring. Co niewiarygodne, zrobił to, nie tracąc żadnego z wbudowanych efektów dźwiękowych kontrolera Fisher-Price Game & Learn — co oznacza, że ​​możesz teraz sparować bieg po Malenii z takimi klasycznymi hitami dla dzieci, jak „1, 2, 3, 4, w górę wynik!” oraz „Pomarańczowy, fioletowy, biały i różowy, zielony, czerwony i niebieski, woohoo!”

To może nie być zaskakujące, jeśli znasz nazwę Dylan „Rudeizm” Beck wcześniej, ponieważ jest to w rzeczywistości jeden z mniej ambitnych wyczynów kontrolera, które wykonał pochodzący z Nowej Zelandii i streamer Twitcha — to facet, który pokonaj Dark Souls 3 jednym przyciskiem kontrolera „Kod Morse’a”zbudowany Miecz świetlny sterowany ruchem i rękawica Force Power dla Star Wars Jedi: Fallen Order i sfałszowane własne sterowanie klapą, kaczką i trąbką za grę bez tytułu gęsi. Możesz zobaczyć je wszystkie w poniższych tweetach:

Ale Rudeism mówi The Verge, że nowy mod Fisher-Price jest jednak jednym z jego ulubionych buildów „czysto ze względu na to, jak wygląda czysto”. Po kilku manipulacjach, był w stanie wepchnąć tam cały klon Arduino Pro Micro, dwuosiowy joystick (ponieważ oryginalny „joystick” Fisher-Price był tak naprawdę tylko przyciskiem) i kilka mikroprzełączników, aby włączyć kliknięcie, ale nie- elektryczne „guziki naramienne” również w prawdziwe przyciski. Wszystkie oryginalne przyciski Fisher-Price nadal działają – aż do jajka wielkanocnego Konami Code – ponieważ Arduino jest ustawiony na odczepianie wejść, lutując je bezpośrednio do istniejącej płyty. Więc tak, w dużej mierze gra z prawdziwym gamepadem Fisher-Price, a nie tylko używając gamepada Fisher-Price jako powłoki. Musisz go jednak podłączyć: „Niestety nie ma dużo miejsca na baterie”, mówi, ponieważ Arduino zajmuje to miejsce. Możesz zapytać, w jaki sposób wydobył każdy przycisk Xbox z tych ograniczonych kontroli? No cóż, nie możesz zdobyć ich wszystkich na raz. Ale stworzył suwak Fisher-Price jako selektor trybu, który pozwala w dowolnym momencie mieć lewy lub prawy drążek analogowy, a także dostęp do przycisków Start, Select i Guide na A, B i C. „Zderzaki” mogą być zarówno zderzakami, jak i wyzwalaczami, ponieważ będą naciskać inny przełącznik w zależności od tego, czy kołyszesz nimi w lewo, czy w prawo. Rudeism mówi, że był to dwutygodniowy projekt, który trwał dwa tygodnie, i zaczął od żartu: łowca transakcji Wario64 tweetował że gamepad byłby „idealny dla Elden Ring” i postanowił przetestować to. Niestety, nie ma jeszcze materiału, w którym Rudeizm niszczy bossów za pomocą małego gamepada, ale mówi, że planuje w ten sposób pokonać całą grę (pracuje również nad filmem o kompilacji na YouTube, jeśli chcesz go wypróbować). Całkowity budżet wynosił 20 USD, łącznie z samym kontrolerem — ale trzeba przyznać, że nie starą drukarką 3D, której używał do robienia mocowań, aby utrzymać joystick i przełączniki na miejscu. Nie wiem, czy zbuduję jeden z nich z podkładką mojego teraz dwulatka, ale z radością widzę ten kawałek plastiku i obwodów ponownie w nagłówkach.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android