Pamięć WhatsApp pełna: w ten sposób tworzysz przestrzeń

Pamięć WhatsApp pełna: w ten sposób tworzysz przestrzeń

Gdy pamięć WhatsApp jest pełna, musisz zacząć usuwać zdjęcia, filmy i całe czaty. Nowe zarządzanie pamięcią sprawia, że ​​całość jest jeszcze bardziej efektywna. GIGA pokazuje, jak to działa.

Wersja: 2.22.13.75

Języki niemiecki

Licencja: Freeware

Platformy: Android

Jeśli pamięć smartfona jest zbyt pełna, w większości przypadków winne są mnóstwo filmów i zdjęć. Niektóre stworzyłeś sam, ale wielu przychodzi przez WhatsApp i wypełnia pamięć. Ponieważ nie potrzebujesz tych zdjęć w nieskończoność i często oglądasz je tylko raz, a może nawet przesyłasz dalej, powinny być regularnie usuwane. Nowe zarządzanie pamięcią w WhatsApp sprawia, że ​​jest to jeszcze łatwiejsze.

To Wideo wyjaśnia nowe zarządzanie pamięcią w WhatsApp:

WhatsApp: zarządzaj pamięcią

Pamięć WhatsApp pełna? Usuń stare filmy i zdjęcia

Gdy kończy się miejsce w pamięci, a zbyt wiele zdjęć i filmów w WhatsApp zaśmieca Twój telefon komórkowy, masz kilka opcji na zrobienie miejsca:

możesz Usuń obrazy i filmy w aplikacji galerii. Aby to zrobić, na przykład otwórz „Zdjęcia Google”, przejdź do folderu „WhatsApp” i usuń znajdujące się tam pliki. Potem musisz tam iść opróżnić kosz.Możesz zaznacz poszczególne pliki multimedialne na czacie i usuń go, dotykając go, a następnie usuwając bezpośrednio. Możesz mieć wyczyść cały czat – ale wtedy też tracisz wiadomości wykorzystuje zarządzanie pamięcią i szybko usuwa wiele plików na czacie.

Zarządzanie pamięcią WhatsApp pozwala usuwać obrazy, filmy i wiadomości głosowe z WhatsApp w zaledwie kilku krokach, a tym samym wyczyścić szczególnie żądne pamięci czaty.

Ponadto możesz teraz również usuwać „duplikaty”, które wynikają z wielokrotnego przekazywania. Ponieważ za każdym razem, gdy przesyłasz wideo lub obraz z czatu do jednego lub więcej innych uczestników WhatsApp, plik pojawia się również w tych czatach i „zjada przestrzeń”. Nowa funkcja zwraca uwagę na takie media i pozwala na usunięcie zebranych.

Tak działa zarządzanie pamięcią WhatsApp

W ten sposób usuwasz wiele zdjęć, filmów i wiadomości głosowych w WhatsApp i ponownie robisz miejsce:

Uruchom WhatsApp i dotknij w przeglądzie 3 punkty (ja) aby to zrobić menu aby otworzyć. Teraz dotknij „ustawienia‘ iw następnym oknie kliknij ‘przechowywanie i dane“.Następnie wybierz “Zarządzaj pamięcią“. Teraz widzisz jeden powyżej Lista często przekazywanych danych i poniżej czaty, które zajmują najwięcej miejsca.Możesz Dotknij wyświetlanego nośnikaby je kontrolować.Długie dotknięcie obrazu lub wideojeśli chcesz go zaznaczyć i usunąć.Twój nie muszę oznaczać wszystkich kopii. Wystarczy dotknąć kosza na górze, a następnie „Usuń wszystkie kopie“. WhatsApp usunie wszystkie kopie tego pliku jednocześnie.

Najpierw wyczyść najczęściej udostępniane i największe pliki — może to rozwiąże problem z miejscem. Następnie możesz przejść do poszczególnych czatów. Pokazuje, ile zajmują miejsca. Możesz usunąć je wszystkie lub posortować i najpierw usunąć najstarsze lub największe pliki. Krok po kroku odzyskujesz swoją przestrzeń dyskową.

GIGA poleca

Artykuł Meistgelesene Whatsapp

Jak bardzo jesteś uzależniony od WhatsApp? (Kartkówka)

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android