Pakiet Xiaomi Mega: Topowy smartfon, wkładki douszne i 15 GB poniżej 20 €/miesiąc

Pakiet Xiaomi Mega: Topowy smartfon, wkładki douszne i 15 GB poniżej 20 €/miesiąc

Każdy, kto celuje w Xiaomi Redmi Note 11 w wersji Pro Plus, ma teraz możliwość taniego zgarnięcia go. DeinHandy oferuje potężny smartfon z taryfą 15 GB w sieci Vodafone w okazyjnej cenie. Promocyjnie na górze jest też Redmi Buds 3 Pro za darmo.

Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus 15 GB w sieci Vodafone

Niecały miesiąc na rynku w Niemczech są już naprawdę dobre oferty pakietowe dla Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus. Twój telefon komórkowy zawiera topowy model obecnej serii Redmi Note 11 z 256 GB i 8 GB RAM „otelo Allnet-Flat Classic”-Taryfa tylko za jedyne Podstawowa opłata 19,99 euro w ofercie. Ponadto istnieje dodatkowa opłata w wysokości 4,95 euro, brak kosztów wysyłki i możesz po prostu otrzymać zwrot opłaty za połączenie w wysokości 39,99 euro za pośrednictwem aplikacji otelo. Taryfa obejmuje wolumen danych LTE 15 GB oraz ryczałt dla wszystkich sieci i SMS-ów. Dzięki promocji jest też para Redmi Buds 3 Pro za darmo na szczycie.

Zobacz ofertę na swoim telefonie komórkowym

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Taryfa: otelo Allnet-Flat Classic sieć: Vodafone
15 GB LTE-Objętość danych (maks. 50 Mbit/s) Allnet/SMS ryczałt w roamingu UE, w tym 24-miesięczny okres umowy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Redmi Note 11 Pro Plus z taryfą Vodafone: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(na miesiąc)
19,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 4,95 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) Zwrot kosztów przez SMS

Wysyłka
(jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
484,71 euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 400 euro (telefon komórkowy) + 50 euro (buds)

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartości urządzeń) 34,71 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
1,45 euro

Zobacz ofertę

Według porównania cen idealnego, Redmi Note 11 Pro Plus 5G z pamięcią 256 GB kosztuje obecnie co najmniej 400 euro, gdy jest nowy, Redmi Buds 3 Pro kosztuje około 50 euro. Jeśli odejmiemy te wartości od całkowitych kosztów pakietu, do taryfy pozostanie tylko 34,71 euro. Ponieważ umowa ma minimalny okres 24 miesięcy, koszty odpowiadają 1,45 euro miesięcznie. Bardzo niska cena za ryczałt Allnet i SMS z wolumenem danych LTE 15 GB w sieci Vodafone.

Jedyny minus: komórka ma moduł 5G, ale taryfa nie może z niego skorzystać. Jednak prędkość LTE powinna w zupełności wystarczyć do codziennego surfowania.

Zobacz ofertę na swoim telefonie komórkowym

Ważne: Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz na czas przed końcem minimalnego okresu umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie będzie już przedłużana o kolejny rok, ale można ją wypowiedzieć co miesiąc od początku 2022 roku.

Możesz również dowiedzieć się o zaletach stosunkowo taniego smartfona w filmie:

GIGA poleca

Aktualne najgorętsze oferty

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android